Odznaki rozpoznawcze
Oddział żandarmerii Wojskowej - Kraków
48 Kompania Specjalna - Kraków
41 Pułk Zmechanizowany - Szczecin
25 Batalion Łączności - Skierniewice - II wersja
Odznaka ,,POLISH ARMED FORCES''
Orkiestra Wojskowa 21 Brygady Strzelców Podhalańsk
Oddział Specjalny Żandarmerii - Mińsk Maz
31 Batalion Radiotechniczny Poznań Nr: 120
Oficerska Szkola Polityczna z 1952r.
25 Batalion Łączności, - Skierniewice
Barwy noszone w 15 Wielkopolskiej Brygadzie KP
3 Brygada Zmechanizowana - odznaki jednostek
III Mistrzostwa Centralnych Ośrodków Szkolenia WP
Zespół Redakcyjno-Wydawniczy MW - Gdynia
Związek Oficerów Rezerwy - miniatura
33 BATALION REMONTOWY - ŁOMŻA
42 Pułk Zmechanizowany - Żary; Nr:130
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Inżenieryjnych 1972r
Legitymacja z nadaniem 25 Batalion Łączności
Barwy w 15 Wielkopolskiej Brygadzie Kawalerii Panc
3 Brygada Zmechanizowana - odznaki jednostek
Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej
25 Batalion Dowodzenia 25BKP
Barwy w 15 Wielkopolskiej Brygadzie Kawalerii Panc
Miniaturki 13 Pułku Artylerii - Kostrzyn
3 Okręgowe Warsztaty Techniczne
4 Batalion Radiotechniczny - Warszawa ; Nr:014
ORP ,, Orzeł'' Pierwsza Załoga
Wyższa Szkoła Oficerska WRIA 1972
Barwy w 15 Wielkopolskiej Brygadzie Kawalerii Panc
Wzorowy Marynarz - odznaka numerowana Nr:00016
6 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
Odznaka Wyższej Szkoły Marynarki Wojennej 1958r.
7 Eskadra Lotnictwa Taktycznego - Powidz
Barwy w 15 Wielkopolskiej Brygadzie Kawalerii Panc
Centralna Składnica Marynarki Wojennej Gdynia
ORP ,, LECH " - Okręt ratowniczy
2 Dywizjon Okrętów Rakietowych do 2008r.
Ośrodek Szkolenia Nurków i Płetwonurków PROJEKT
Barwy w 15 Wielkopolskiej Brygadzie Kawalerii Panc
Legitymacja nadanie 4 Eskadra
ORP ,, Piast'' - wyraziste wykonanie
2 Dywizjon Okrętów Rakietowych
Barwy w 15 Wielkopolskiej Brygadzie Kawalerii Panc
3 Batalion Radiotechniczny Sandomierz : Nr:092
2 Dywizjon Okrętów Rakietowych po zmianie numeru
Studium Operacyjno - Strategiczne :Nr10
Barwy w 15 Wielkopolskiej Brygadzie Kawalerii Panc
Legitymacja - nadanie WOP
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Łączności - Zegrze
Dywizjon Okrętów Rakietowych - Gdynia Nr: K023
Centrum Szkolenia na Potrzeby Sil Pokojowych:Nr041
7. Dywizjon Artylerii Konnej Wielkopolskiej;Nr:020
Barwy w 15 Wielkopolskiej Brygadzie Kawalerii Panc
Złoty Krzyż Zaslugi - RP po 1990r.
Odznaka Kurs Oficerski Szkoły Jazdy w Przemyślu
1 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego Nr;306
11 Dywizjon Ścigaczy -- Hel
Wielonarodowa Brygada Czesko-Polsko-Słowacka
Wzorowy Marynarz z 1961 r
Dowództwo Marynarki Wojennej : Nr:10
Odznaka Żandarmerii Polowej : numerowana
Wojskowa Orkiestra Garnizonowa - Elbląg
Gdyńska Brygada Lotnictwa MW - Gdynia
Wzorowy Marynarz z 1961 r
Barwy w 15 Wielkopolskiej Brygadzie Kawalerii Panc
Liga Przyjaciół Żołnierza
16 Pułk Zmechanizowany - Słupsk
1 Kołobrzeski Batalion Zmechanizowany - Lublin
5 Batalion Strzelców Podhalańskich : Nr:0019
Odznaka1 Załoga Lewandówki - kopia
Odznaka Rezerwy - Desantowca ???
ORP ,,Toruń'' - Świnoujście
42 Dywizjon Techniczny Gdynia -Babie Doły: Nr:185
45 Lat Węzła Łączności WLOP
Odznaka Dowództwa Warszawskiego Okręgu Wojskowego
Barwy w 15 Wielkopolskiej Brygadzie Kawalerii Panc
12 Pułk Zmechanizowany - Gorzów ; Nr:171
Centrum Szkolenia Czołgowo-Samochodowego:Nr128