Odznaki pułków
Pułk Ochrony Warszawa - odznaka brązowa
1 Gdańska Brygada Obrony Terytorialnej - Gdańsk
Odznaka pamiątkowa 27 Pułku Piechoty z Częstochowy
2 Batalion Radioelektroniczny - Lidzbark Warmiński
4 Brodnicki Pułk Chemiczny _ Brodnica
13 Brygada Zmechanizowana - Czarne
13 Brygada Zmechanizowana - Czarne
Odznaka Pamiątkowa Sybir 1940 - 1953
6 Pułk Zabezpieczenia - Wrocław
6 Pułk Zabezpieczenia - Wrocław
77 Pułku Piechoty - wersja oficerska - Kopia
40 Pułk Piechoty - Dzieci Lwowskich
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:002
33 Pułk Zmechanizowany - ; Nr:116
Odznaka Pamiątkowa1 Warszawskiej Brygady Pancernej
Wzorowy Podchorąży Rezerwy ; 1982 r.
Wzorowy Podchorąży Rezerwy ; 1982 r.
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:100
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:77
Miniaturki 13 Pułku Artylerii - Kostrzyn
Odznaka Kurs Oficerski Szkoły Jazdy w Przemyślu
1 Kołobrzeski Batalion Zmechanizowany - Lublin
Centrum Szkolenia Czołgowo-Samochodowego:Nr128
5 Lubuski Pułk Artylerii - Sulechów ; Nr:135
35 Batalion Obrony Wybrzeża - komercja
5 Batalion Rozpoznawczy - Opole
12 Pułk Radioliniowo-Kablowy Ziemi Świeckiej
18 Pułk Rakiet - Bolesławiec
59 Pułk Zmechanizowany - Opole
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz ; Nr:179
Pamiątkowa Odznaka 33 Pułk Zmechanizowany
Plakietka J.W.3330- 113 Pułk Artylerii Haubic
32 Pułk Zmechanizowany Kołobrzeg; Nr:180
5 Lubuski Pułk Artylerii - Sulechów ; Nr:325
Pamiątkowa odznaka Oficerskiej Szkoły Piechoty
2 Pułk Radioelektroniczny - Przasnysz
14 Strzegomski Pułk Radioliniowo-Kablowy ;Nr:W17
14 Strzegomski Pułk Radioliniowo-Kablowy; Strzegom
12 Małopolski Pułk Komunikacyjny Ziemi Niżańskiej
12 Małopolski Pułk Komunikacyjny Ziemi Niżańskiej
10 warszawski Pułk Samochodowy
4 Giżycki Pułk Zakłóceń Radiolokacyjnych - Giżycko
55 Pułk Przeciwlotniczy - Szczecin
3 Pułk Przeciwlotniczy - Szczecin ; Nr:199
5 Lubuski Pułk Artylerii - Sulechów - ; Nr:330
31 Batalion Radiotechniczny - Wrocław ; Nr:135
20 Pułk Artylerii Przeciwpancernej ; Nr:327
Odznaka POS - Państwowa Odznaka Sportowa
2 Pomorski Pułk Rakiet Choszczno : 1 wersja
16 Pułk Zmechanizowany Słupsk
9 Pułk Zmechanizowany Stargard
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz - ; Nr:126
11 Batalion Medyczny - Żary
4 Batalion Minowania Marynarki Wojennej - Dziwnów
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz - ; Nr:151
2 Pułk Artylerii Legionów Choszczno : Nr:012
11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo
Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lotniczych
14 Suwalski Pułk Artylerii Przeciwpancernej
9 Warmiński Pułk Radioelektroniczny
Służba Wysokościowo Ratownicza WSO SP
13 Kostrzyński Pułk Artylerii - klejnot odznaki
6 Batalion Powietrzno-Desantowy 6BDSz
26.Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej – 6BDSz
9 Bartoszycki Pułk Artylerii
2 Pomorski Pułk Rakiet Choszczno
3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja złota
2 Pułku Zmechanizowanego Skierniewice/Giżycko
3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja brązowa
11 Pulk Radioelektroniczny Zgorzelec
13 Elbląski Pułk Artylerii Przeciwlotniczej
30 Pomorski Pułk Artylerii Mieszanej : nr:56
Odznaka Pociąg Pancerny - Mściciel ; - Kopia ???
49. Baza Lotnicza Pruszcz Gdański; Nr:044
91Wejherowski Pułk Artylerii Ppanc.1949: Nr:168
16 Morąski Pułk Artylerii Przeciwpancernej
16 Morąski Pułk Artylerii Przeciwpancernej wersja
9 Pułk Zmechanizowany - Stargard
16 Pomorski Pułk Artylerii - Braniewo
10 Batalion 6 Brygady Desantowo-Szturmowej; Nr:021
10 Batalion 6 Brygady Desantowo-Szturmowej:Nr:007
73 Pułk Zmechanizowany Ułanów Karpackich ;W111
1 Modliński Pułk Przeciwlotniczy Modlin
2 Pułk Artylerii Legionów - Choszczno
4 Pułk Przeciwlotniczy - Czerwińsk
4 Bydgoski Pułk Dowodzenia POW Bydgoszcz