Odznaki pułków
2 Pułk Rozpoznawczy Hrubieszów - Nr: 73
6 Pułk Zmechanizowany Legionów ; Nr:119
1 Modliński Pułk Przeciwlotniczy ; Nr:30
Odznaka 1 Batalionu Drogowo Mostowego Nr:16
9 Pułk Zmechanizowany - Stargard
39 Pułk Artylerii JW 3635 ; Nr:43
6 Pułk Zmechanizowany Legionów : Nr:W165
Rozpoznanie Ogólnowojskowe
42 Pułk Zmechanizowany - Żary; Nr:130
Odznaka Żandarmerii Polowej : numerowana
Pierścień 4 Bydgoskiego Pułk Dowodzenia
2 Pułk Rozpoznawczy Hrubieszów - dwie wersje
1 Pułk Specjalny Komandosów - Lubliniec
30 pułk artylerii mieszanej Stargard ; Nr:110
Pamiątkowa odznaka Służby Ruchu Lotniczego
4 Brodnicki Pułk Chemiczny _ wersja złocona
13 Elbląski Pułk Artyleri Przeciwlotniczej Elbląg
17 Pułk Zmechanizowany - Międzrzecz : Nr:216Z
4 Brodnicki Pułk Chemiczny - Brodnica
16 Pułk Zmechanizowany - Słupsk ; Nr:102
16 Pułk Artylerii - Braniewo - wersja
Odznaka 2 Bazy Lotniczej z Bydgoszczy : Nr:413
6 Warszawski Pułk Zmechanizowany
124 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej - Szczecin
124 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej - Szczecin
5 Pułk Zmechanizowany Szczecin
41 Pułk Zmechanizowany - Szczecin
5 Pułk Zmechanizowany wersja odznaki
2 Pułk Piechoty Legionów AK
10 Śląski Pułk Artylerii Mieszanej : Nr:189
Centrum Szkolenia ONZ - Kielce - miniatura
3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja srebrna
Odznaka Port Lotniczy - Łask
6 Pułk Zabezpieczenia -- Wrocław
3 Wocławski Pułk Pontonowy
5 Pułk Dowodzenia KOW - Nr: 185
25 Pułk Zmechanizowany - Gliwice
Odznaka rocznicowa 75-cio lecia 42 Pułku Zmech
2 Pułku Zmechanizowanego Skierniewice/Giżycko
41 Pułk Zmechanizowany - Szczecin
13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego z Elbląga
13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego z Elbląga
Centralne Stanowisko Dowodzenia Dowódcy WLOP
5 Pułk Chemiczny - Tarnowskie Góry
6 Głogowski Pułk Drogowo-Mostowy
55 Pułk żmechanizowany - Braniewo
64 Pułk Zmechanizowany - Braniewo
99 Pułk Zmechanizowany Żagań
89 Pułk Zmechanizowany Żagań
100 Pułk Zmechanizowany Elbląg
Medal Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny za XV lat
5 Kresowy Pułk Artylerii Przeciwlotniczej; Nr:041
8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy : Nr:193 Złota
13 Elbląski Pułk Artylerii Plot --- Wersja
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy Nr:306
7 Pułk Ułanów Lubelskich : nr:122
2 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej Rogowo
9 Pułk Dowodzenia WOW - : Nr:010
Pamiątkowa odznaka WPL Poznań - Krzesiny
8 Kołobrzeski Pułk Artylerii Mieszanej; Nr:133
5 Lubuski Pułk Artylerii - Sulechów - Nr:284
20 Pułk Artylerii Preciwpancernej Żary ; Nr:233
12 Pułk Kołobrzeski - wznowienie ; Nr:040
69 Leszczyńskiego Pułku Artylerii Plot; Nr:0502
13 Pułk Zmechanizowany - Kożuchów ; Nr:167
Polsko Ukraiński Batalion Sił Pokojowych Przemyśl
17 Pułk Zmechanizowany - Międzrzecz : Nr:37Z
17 Pułk Zmechanizowany - Międzrzecz : Nr:242
13 Kostrzyński Pułk Artylerii ; Nr:46
17 Gnieżnieński Pułk Artylerii Ppanc ; Nr:030
10 Wrocławski Pułk Dowodzenia - ; Nr:029
10 Pułk Rozpoznania Radiolokacyjnego : Nr:111
75 Pułk Zmechanizowany Ułanów Karpackich
Pamiątkowa odznaka Oficerskiej Szkoły Inżynierii
6 Brygada Desantowo-Szturmowa
12 Pułk Radioliniowo-kablowy Ziemi Świeckiej
12 Małopolski Pułk Komunikacyjny Ziemi Niżańskiej
12 Małopolski Pułk Komunikacyjny Ziemi Niżańskiej
10 warszawski Pułk Samochodowy
4 Giżycki Pułk Zakłóceń Radiolokacyjnych - Giżycko
55 Pułk Przeciwlotniczy - Szczecin
3 Pułk Przeciwlotniczy - Szczecin ; Nr:199
5 Lubuski Pułk Artylerii - Sulechów - ; Nr:330
31 Batalion Radiotechniczny - Wrocław ; Nr:135
20 Pułk Artylerii Przeciwpancernej ; Nr:327
Odznaka POS - Państwowa Odznaka Sportowa
2 Pomorski Pułk Rakiet Choszczno : 1 wersja
16 Pułk Zmechanizowany Słupsk
9 Pułk Zmechanizowany Stargard
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz - ; Nr:126
11 Batalion Medyczny - Żary
4 Batalion Minowania Marynarki Wojennej - Dziwnów
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz - ; Nr:151
2 Pułk Artylerii Legionów Choszczno : Nr:012
11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo
Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lotniczych
14 Suwalski Pułk Artylerii Przeciwpancernej
9 Warmiński Pułk Radioelektroniczny
Służba Wysokościowo Ratownicza WSO SP
13 Kostrzyński Pułk Artylerii - klejnot odznaki
6 Batalion Powietrzno-Desantowy 6BDSz
26.Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej – 6BDSz
9 Bartoszycki Pułk Artylerii
2 Pomorski Pułk Rakiet Choszczno
3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja złota
2 Pułku Zmechanizowanego Skierniewice/Giżycko
3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja brązowa
11 Pulk Radioelektroniczny Zgorzelec
13 Elbląski Pułk Artylerii Przeciwlotniczej
30 Pomorski Pułk Artylerii Mieszanej : nr:56
Odznaka Pociąg Pancerny - Mściciel ; - Kopia ???
49. Baza Lotnicza Pruszcz Gdański; Nr:044
91Wejherowski Pułk Artylerii Ppanc.1949: Nr:168
16 Morąski Pułk Artylerii Przeciwpancernej
16 Morąski Pułk Artylerii Przeciwpancernej wersja
9 Pułk Zmechanizowany - Stargard
16 Pomorski Pułk Artylerii - Braniewo
10 Batalion 6 Brygady Desantowo-Szturmowej; Nr:021
10 Batalion 6 Brygady Desantowo-Szturmowej:Nr:007
73 Pułk Zmechanizowany Ułanów Karpackich ;W111
1 Modliński Pułk Przeciwlotniczy Modlin
2 Pułk Artylerii Legionów - Choszczno
4 Pułk Przeciwlotniczy - Czerwińsk
4 Bydgoski Pułk Dowodzenia POW Bydgoszcz
9 Pułk Rozpoznawczy - Lidzbark Warmiński
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
4 Batalion Radiotechniczny - Warszawa ; Nr:014
16 Pułk Zmechanizowany - Słupsk
Odznaka1 Załoga Lewandówki - kopia
12 Pułk Zmechanizowany - Gorzów ; Nr:171
30 Pomorski Pułk Artylerii Mieszanej : Nr:W09
NJW -14 Mazurski Pułk Ochrony Nr:114
Odznaka Pociąg Pancerny - Smok ; Kopia
Pamiątkowa odznaka 21 Bazy Lotniczej - Powidz
Stowarzyszenie Seniorów Lotnictwa Wojskowego RP
Odznaka 18 Pułku Rakiet - RRR Ag925 : Nr:01
16 Batalion Powietrzno-Desantowy 6BDSz wersja;2008
Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych - Zegrze.
16 Batalion Powietrzno-Desantowy 6BDSz wersja 2005
5 Pułk Strzelców Podhalańskich - Kraków
17 Pułk Zmechanizowany - Międzyrzecz
4 Bydgoski Pułk Dowodzenia
5 Pułk Inżynieryjny - Szczecin ; Nr:0143
Odznaka Absolwenta COSSW w Kaliszu - Oficerska
4 Giżycki Pułk Zakłóceń Radiolokacyjnych
6 Eskadra Lotnictwa Taktycznego: Nr:148
Medal Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny za XX lat
10 Pułk Rozpoznania Radiolokacyjnego - ; Nr:469
11 Bolesławiecki Pułk Artylerii Plot - ; Nr:0089
Medal Journee Du Poilu 1915 Croix - Francja
11 Pułk Zmechanizowany; Nr:167
18 Karkonoski Pułk Przeciwlotniczy; Jelenia Góra
17 Pułk Zmechanizowany Międzyrzecz; Nr:28
17 Pułk Zmechanizowany Międzyrzecz; Nr:76
69 Leszczyński Pułk Artylerii Plot; Nr:Z94
120 Huzarski Pułk Zmechanizowany ; Nr:0076
18 Karkonoski Pułk Przeciwlotniczy - Nr:98
Dowództwo POW - Bydgoszcz - ; Nr:029
8 Bałtycka Dywizja Obrony Wybrzeża - Koszalin
Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego
Odznaka 1 Pułku Drogowo-Mostowego z Dęblina
18 Karkonoski Pułk Przeciwlotniczy Jelenia Góra
55 Pułk Przeciwlotniczy Szczecin
ODWROTKA 17 Pułk Artylerii Ppanc ; Nr:244
3 Pułk Przeciwlotniczy - Szczecin ; Nr:163
10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
2 Ośrodek Radioelektroniczny - Nr:0317
5 Zgierski Pułk Radiotechniczny
16 Batalion Powietrzno-Desantowy 6BDSz; Nr:035
2 Inowrocławski Pułk Komunikacyjny ; Nr:152
8 Batalion Powietrzno-Desantowy 6BDSz; Nr:108
6 Batalion Powietrzno-Desantowy 6BDSz
8 Grudziądzki Pułk Radioelektroniczny
26.Dywizjon Artylerii Przeciwlotn 6BDSz; Nr:048
18 Batalion Powietrzno-Desantowy 6 BDSz; Grylewicz