MON, KORPUSY, DYWIZJE, BRYGADY
5 Pomorska Brygada Artylerii Armat - Głogów
2 Brygada Łączności - Wałcz
11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej - Żagań
34 Brygada Kawalerii Pancernej
1 Brygada Logistyczna - Bydgoszcz
Centralny Węzeł Łączności MON wzór 2
13 Brygada Zmechanizowana - Czarne
13 Brygada Zmechanizowana - Czarne
4 Suwalska Brygada Kawalerii Pancernej - Orzysz
4 Suwalska Brygada Kawalerii Pancernej - Orzysz
4 Suwalska Brygada Kawalerii Pancernej - Orzysz
5 Pomorska Brygada Artylerii Armat - Głogów
6 Toruńska Brygada Artylerii - Toruń
6 Toruńska Brygada Artylerii - Toruń
Korpus Powietrzno-Zmechanizowany Kraków
10 Opolska Brygada Zmechanizowana
10 Opolska Brygada Zmechanizowana
5 Kresowa Brygada Zmechanizowana - Gubin
Korpus Powietrzno Zmechanizowany
16 Pomorsko-Warmińska Brygada Zmechanizowana
16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana - Elbląg
16 Pomorsko-Warmińska Brygada Zmechanizowana
5 Kresowa Brygada Zmechanizowana
2 Korpus Zmechanizowany - Kraków
16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana - Elbląg
Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
Wielonarodowy Korpus - Szczecin
Korpus Powietrzno Zmechanizowany
2 Korpus Zmechanizowany - Kraków
5 Kresowa Brygada Zmechanizowana - Gubin
34 Brygada Kawalerii Pancernej Żagań
36 Brygada Pancerna Trzebiatów
3 Zamojska Brygada OT Zamość
6 Toruńska Brygada Artylerii
1 Brzeska Brygada Saperów - 50 cio lecie
2 Korpus Zmechanizowany proporczyk na beret
1 Sieradzka Brygada Radioliniowokablowa Sieradz
Centrum Informatyki i Łączności MON ; Nr:K29
10 Brygada Logistyczna Opole : Nr:136
10 Brygada Logistyczna Opole - żołnierska
2 Mazowiecka Brygada Saperów -- Kazuń Nowy
Centralny Węzeł Łączności MON -; Nr:025
Odznaka na beret 25 Brygady Kawalerii Powietrznej
33 Składnica Amunicji w Bezwoli
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0207
25 Brygada Kawalerii Powietrznej
2 Brygada Zmechanizowana Legionów :Nr:110
Sztab Generalny WP ; Nr:143; seria A
Brygada Wsparcia Dowodzenia - Stargard - wersja 1
Grupa Specjalna Płetwonurków - Gdynia
23 Brygada Obrony Terytorialnej ; Nr:050
Brygada Wsparcia Dowodzenia - Stargard - wersja 2
Korpus Powietrzno-Zmechanizowany Kraków
Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo
29 Szczecińskia Brygada Zmechanizowana : Nr:26
12 Dywizja Zmechanizowana ; Nr:398
NJW - Pamiątkowa odznaka Nr:0104
6 Toruńska Brygada Artylerii - Toruń
Dyżurna Służba Operacyjna SZ RP
10 Sudecka Dywizja Zmechanizowana
6 Brygada Powietrzno-Desantowa; Kraków ; Nr:733
25 Dywizja Kawalerii Powietrznej Łódz
1 Gdańska Brygada Obrony Terytorialnej - Gdańsk
11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej - Żagań
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej - Bydgoszcz
Wielonarodowy Korpus ,,Północ-Wschód'' - Szczecin
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:032
Centrum Informatyki i Łączności MON ; Nr:K10
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:042
7 Pomorska Brygada Zmechanizowana
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:017
3 Zamojska Brygada OT - Zamość
Grupa Specjalna Płetwonurków - Gdynia
Grupa Specjalna Płetwonurków - Gdynia
5 Pomorska Brygada Artylerii - Głogów
Pamiatkowa odznaka WSzW - Opole
2 Korpus Zmechanizowany - Kraków
4 Gorzowska Brygada Zmechanizowana ; Nr:183
Wielonarodowy Korpus ,,Północ-wschód'' Honorowa
1 Warszawska Brygada Pancerna - odwrotka ; Nr:219
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0145
Sztab Generalny WP - ; Nr:049; seria B
Dyżurna Służba Operacyjna Wojsk Lądowych;Nr:81
Pamiątkowa Odznaka Pomorskiego Okręgu Wojskowego
Ministerstwo Obrony Narodowej - ; Nr:668
Pamiątkowa Odznaka Kościuszkowska 1WDZ _ wersja