Odznaki MW
Zespół Redakcyjno-Wydawniczy MW - Gdynia
Zepół Informatyki MW - Gdynia
Stanowisko Dowodzenia MW - Gdynia
Rejs Dookoła Świata ORP ,, ISKRA "
Rejs COLUMBUS 92 ORP ,, ISKRA"
Proporzec Marynarki Wojennej
Pamiątkowa odznaka ORP ,, Wodnik'' Nr: 144
Pamiątkowa odznaka ORP ,, Błyskawica""
Pamiątkowa odznaka ORP ,, Błyskawica""
Pamiątkowa odznaka Dywizjon Okrętów Wsparcia Nr191
ORP Hydrograf - pierwsze wykonanie
ORP - Lublin - wersja 2 ; Nr:31
ORP ,,Nawigator"" pierwsza wersja wykonania
ORP ,,Dzik''- wersja - inna barwa emalii
ORP ,, Piast'' - wyraziste wykonanie
ORP ,, Orzeł'' Pierwsza Załoga - złota
ORP ,, Orzeł'' Pierwsza Załoga - typowa komercja
ORP ,, Orzeł'' Pierwsza Załoga
ORP ,, LECH " - Okręt ratowniczy
ORP ,, HEWELIUSZ" - pierwsze wykonanie
ORP ,, Grunwald " - srebrna
ORP ,, Gen. T. Kościuszko
ORP ,, Gen. Pułaski " -- wersja złota
ORP ,, Gen. Pułaski " -- wersja srebrna
Odznaka Węzła Łączności DMW : Nr:133
Odznaka numerowana ORP ,,ORZEŁ'' ; Nr:82
Odznaka MW - ORP Poznań - : Nr:025
Oddział Zabezpieczenia MW
Oddział Zabezpieczenia J.W. 1410 : Nr:30
Marynarka Wojenna RP; Gdynia
Marynarka Wojenna RP wzór 2 bez inicjałów
Marynarka Wojenna RP wzór 2
Marynarka Wojenna RP wzór 1 + miniaturka
Marynarka Wojenna RP - wersja srebrna
Komenda Portu Wojennego - Hel
Komenda Portu Wojennego - Gdynia : Nr:179
Jacht Klub wersjea złota + miniaturka
Jacht Klub Marynarki Wojennej - wersja srebrna
Grupa Okrętów Rozpoznawczych
Grupa Kutrów i Motorówek DZH MW - Gdynia
Gdyńska Brygada Lotnictwa Marynarki Wojenne
Dywizjon Wsparcia Okrętow - ; Nr:42
Dywizjon Okrętów Rakietowych; Nr:K023
Dywizjon Okrętów Podwodnych - Gdynia
Dowództwo Marynarki Wojennej : Nr:10
Dowództwo 8 Flotylli - Świnoujście
Centrum Szkolenia Czołgowo-Samochodowego: Nr1996 ?
Centrum Operacji Morskich -- Gdynia
Centrum Operacji Morskich - Gdynia
Centrum Operacji Morskich - brązowiona
Centralna Składnica Marynarki Wojennej Gdynia
Centralna Składnica Marynarki Wojennej Gdynia
Baretka Krzyża Grunwaldu III klasy
80 lat Marynarki Wojennej
80 lat Marynarki Wojennej
8 Rejon Obserwacji i Łączności 8 FOW
7 Pułk Lotnictwa Specjalnego MW : Nr:233
6 Ośrodek Radioelektroniczny Gdynia Nr: 124
49 Pułk Śmigłowców Bojowych- Pruszcz G.; Nr:257
45 Dywizjon Pomocniczy Jednostek Pływających
44 Baza Lotnicza MW - Siemirowice
43 Baza Lotnicza MW Gdynia
43 Baza Lotnicza Marynarki Wojennej - Gdynia
42 Dywizjon Techniczny Gdynia -Babie Doły: Nr:185
42 Dywizjon PJP - Świnoujście ; Nr:00065
40 eskadra Śmigłowców Zwalczania Okrętów Podwodny
34 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego Gdynia
24 Składnica MW - Darłowo