Odznaki wojskowe
Odznaka na beret Akademii Wojskowej /ESM - Francja
NJW - 7 Pułk Łączności (JW 1060) - Emów
Odznaka Klucza Służby Socjalistycznej z 1982 r.
Pamiątkowa odznaka Okrętu Colbert - Francja
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Rakiet i Artylerii
Zołnierzowi WP- Za Ofiarną Pracę w Górnictwie Węgl
Mechanik Kierowca Czołgu I Klasa - Kopia
Odznaka 2 Węzeł Łączności - Bydgoszcz
Pamiątkowa Odznaka Kościuszkowska 1WDP - RR
Odznaka Centrum Szkoleniowego 61 RA i35 RI_Francja
Odznaka Misurata Bombach - Eskadra Libijska
2 Eskadra - 49 PŚB - Pruszcz Gdański
4 Bydgoski Pułk Dowodzenia - Nr:174
Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej - Toruń 2002
8.Batalion Medyczny – JW 1052 Kołobrzeg
Odznaka rezerwy - okres - wykonanie ???
9 Pułk Dowodzenia WOW - Białobrzegi Nr:005
NJW - 1 Warszawska Brygada Zmotoryzowana Nr:0125
Odznaka absolwenta WSOWZ - 1972r.
41 Pułk Zmechanizowany - Szczecin
NJW - 4 Bieszczadzki Pułk Zmotoryzowany Nr:0063
NJW -14 Mazurski Pułk Ochrony Nr:0134
4 Pułk Zabezpieczenia Dowództwa WOW Nr: 044
Odznaka VI Zmiany PKW w Afganistanie
Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich AMW
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
Pamiątkowa odznaka 70 Lecie 1 PLM - srebrna
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
Absolwent Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych
23 Lotnicza Eskadra Szkolna
6 Brygada Powietrzno-Desantowa - Kraków Nr:763
3 Batalion Czołgów - Żurawica
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
Pamiątkowa odznaka CWKS Warszawa
14 Strzegomski Pułk Radioliniowo - Kablowy. Nr 126
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej - Gdynia
4 Batalion Obrony Wybrzeża - Lębork
40 lat 6 Batalionu Powietrznodesant z Niepołomic
Oficerska Szkoła Wojsk Chemicznych
Pamiątkowa odznaka 3 Flotylli Okrętów - Gdynia
Oficerska Szkoła Wojsk Rakietowych i Artylerii
Odznaka - Centralna Orkiestra Reprezentacyjna WP
16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana - Elbląg Nr:401
Wzorowy Dowódca -1973 ; srebrna wzór /30mm/
Wzorowy Dowódca -1973 ; złota; wzór /30mm/
16 Żuławski Batalion Remontowy - Elbląg
Odznaka 12-tej Dywizji Zmechanizowanej ; Nr:0374
Odznaka 49 Bazy Lotniczej z Pruszcza Gdańskiego
Pamiątkowa odznaka 22 WOG - Olsztyn Nr:036
Oficerska Szkoła Wojsk Ochrony Pogranicza X-lecie
12 Batalion Rozpoznawczy - Szczecin
Stowarzyszenie Żołnierzy Rezerwy Górników
20 Rejonowe Warsztaty Techniczne - Lublin
Odznaka Akademii Wojskowej - WAT
80 Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej KOW
Centrum Operacji Lądowych – DKL Nr:016
Odznaka 401 Pułku Artylerii wojsk Francji
2 Kompania Regulacji Ruchu
Odznaka "Wzorowy Żołnierz" - legitymacja
Odznaka Absolwenta WAM - 1990
Odznaka Szkoły Podchorążych Rezerwy
34 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Gdynia Nr:097
Odznaka Archiwum Marynarki Wojennej RP - Nr: 14
Odznaka Batalionu Logistycznego III zmiany w Iraku
Pamiątkowa odznaka 8 Pułku Artylerii - Francja
Odznaka Batalionu Logistycznego IV zmiany w Iraku
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Nr:146
Wzorowy Podchorąży Rezerwy ; 1982 r.
1 Eskadra 49 Pułku Śmigłowców Bojowych
Wzorowy Podchorąży Rezerwy ; 1982 r.
Odznaka Oficerskiej Szkoły Kwatermistrzowskiej
Oficerska Szkoła Służby Tyłów - 1957r.
14 Przemyski Batalion Dowodzenia - 2 wersja
55 Polowe Warsztaty Lotnicze
14 Przemyski Batalion Dowodzenia - wersja 1
8 Kołobrzeska BZ - wersja próbna odznaki ?
5 Dywizjon Artylerii Mieszanej 6BDSz
Odznaka 481 Grupy Artylerii Przeciwlotniczej
1 Batalion Zmechanizowany - Lębork
34 Batalion Radiotechniczny - Chojnice
Odznaka Katedry Taktyki Ogólnej KTO Nr:021
Służba Meteorologiczna WLOP
Wzorowy Marynarz - odznaka numerowana Nr:00016
Honorowa Odznaka WSOWZ Wrocław :Nr130
Wzorowy Podchorąży 1973 - srebrna
Odznaka Koło Młodzieży Wojskowej - wzór 1958r
Wzorowy Podchorąży 1973 - złoty
Odznaka Koła Młodzieży Wojskowej - wzór 1958r
Pamiątkowa odznaka J.W.1649 - 4 Brygada Saperów
2 Pułk Artylerii Legionów z Choszczna
Absolwent Szkoły Podoficerskiej WL - Wrocław
11 Pułk Zmechanizowany z Krosna OdrzańskiegoNr:341
Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej - Toruń 1996
Odznaka Koła Młodzieży Wojskowej - wersja z błędem
2 Batalion Rozpoznawczy Szwol. Rokit. Nr: 115
Socjalistyczny Związek Młodzierzy Wojskowej - 1974
Centralny Szpital Kliniczny WAM - wersja
Wojewódzki Sztab Wojskowy - Zielona Góra
Odznaka Altylerzystów Armii Francuskiej /na beret/
Odznaka Klasowego Specjalisty Wojskowego
403- ci Pułk Artylerii Przeciwlotniczeji_Francja
Pamiątkowa odznaka JW 5650
16 Tczewski Batalion Saperów Nr:57
Komenda Portu Wojennego - Kołobrzeg Nr:033
Pamiątkowa odznaka 42 Eskadry Łącznikowej
Oficerska Szkoła Wojsk Obrony Przeciwlotniczej
Oficerska Szkoła Wojsk Zmechanizowanych
Pamiątkowa odznaka WKU BIAŁYSTOK Nr:009
3 Klucz 3 Eskadry Śmigłowców Bojowych - Inowrocław
Wzorowy Czołgista z 1951r.
Pamiątkowa odznaka Rezerwy z Powidza - Jesień 78
Oficerska Szkoła Wojsk Pancernych i Zmechanizowany
Wojskowa Odznaka Sprawności Fizycznej - brązowa
65 Dywizjon Obrony Rakietowej - Gdynia
Kocham Irak - Pamiątkowa Odznaka misji 2004
Odznaka "Wzorowy Dowódca" - legitymacja
11 Bolesławiecki Pułk Artylerii Przeciwlotniczej
Wzorowy Marynarz wzór 1 z 1958r - zbój
Brygada Artylerii Przeciwlotniczej - Gdynia RR
23 Śląska Brygada Artylerii Nr: 232
1 Drezdeński Korpus Pancerny - Kombatancka
Pamiątkowa odznaka Rezerwy - Wiosna 86-88
41 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Malbork
Odznaka: WOSF - legitymacja
Oficerska Szkoła Wojsk Inżnieryjnych
58 Lotniczy Pułk Szkolno-Bojowy - Dęblin
16 Batalion Dowodzenia; Elbląg - stare wykonanie
XXV lat 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego
Plakietka Nadwiślańskiej Jednostki Wojskowej
5 Kresowa Dywizja Zmechanizowana - Gubin
Odznaka 22 Pułku Artylerii Morskiej - Francja
Akademia Sztabu Generalnego - 1953r.
Odznaka Dowództwa Legii Cudoziemskiej
17 Eskadra Lotnicza - Poznań
Odznaka 451 Grupy Lekkiej Artylerii Przeciwlot
Oficerska Szkoła Piechoty - 1952r
23 Lotnicza Eskadra Specjalna - Dęblin
Odznaka na Błękitne Berety Wojsk Pokojowych ONZ
10 Rozpoznawczy Batalion Strzelców Konnych Żagań
Wojskowy Port Lotniczy Wojsk Lądowych
Odznaka Honorowa 10 Batalionu - 6BDSz Nr: 028
Pamiątkowa odznaka Rezerwy
Wojskowy Port Lotniczy Wojsk Lądowych
11 Batalion Zaopatrzenia - Żary - Proporczyk
11 Batalion Zaopatrzenia - Żary - wersja złota
7 Brygada Obrony Wybrzeża - Słupsk
3 Korpus Obrony Powietrznej - Wydział Ruchu Lot
Wydział Wojsk Lotniczych i OP AON 1991 - grupa 1
Wydział Wojsk Lotniczych i OP AON - grupa 2
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Pancernych - 1972
5 Dywizjon Artylerii Mieszanej 6BDSz
5 Tarnogórski Batalion Przeciwchemiczny Nr:72
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej
Pamiątkowa odznaka 60 Pułku Artylerii - Francja
Akademia Obrony Narodowej - Honorowa; Nr:3
Wzorowy Marynarz - wzorka 1953r.
Wzorowy Strzelec Pokładowy - RRR - wzorka 1953r.
Wzorowy Mechanik - wzorka 1953r.
Wzorowy Czołgista -1953r.
Wzorowy Pontonier - wzorka 1953r.
6 Samodzielny Oddział Topogeodezyjny - Toruń
Wzorowy Artylerzysta - wersja kolorystyczna -RR
Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej - Toruń 1998
Wzorowy Kierowca - odznaka z 1958r.
2 Szkolny Pułk Samochodowy - Chełm
16 Batalion Budowy Lotnisk - Jarocin
Oficerska Szkoła Felczerów Medycyny
Wzorowy Piekarz - odznaka z 1958r.
Wzorowy Żołnierz - numerowana Nr:06698
J.W.2823 Garnizonowy Węzł Łączności Poznań Nr:043
6 Głogowski Pułk Drogowo-Mostowy
Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemiczny
Absolwencka Odznaka Szkoły Oficerów Rezerwy
Absolwent Szkoły Podoficerskiej WL - Wrocław