Odznaki wojskowe
Odznaka 13 Pułku Dragonów Spadochronowych
Odznaka 13 Pułku Inżynieryjnego Francji
Pamiątkowa odznaka 13 zmiany UNIFIL - Liban
14 Strzegomski Pułk Radioliniowo-Kablowy Nr:081
14 Suwalski Pułk Artylerii Przeciwpancernej Nr:198
NJW -14 Mazurski Pułk Ochrony Nr:0134
Pamiątkowa odznaka 15 Pułku Artylerii _ Francja/2
Pamiątkowa odznaka 15 Pułku Artylerii _ Francja/3
Pamiątkowa odznaka 15 Pułku Artylerii _ Francja/1
Pamiątkowa odznaka 15 Pułku Artylerii _ Francja/5
Pamiątkowa odznaka 15 Pułku Artylerii _ Francja/6
Pamiątkowa odznaka 15 Pułku Artylerii _ Francja /4
16 Batalion Budowy Lotnisk - Jarocin
16 Batalion Dowodzenia; Elbląg - stare wykonanie
16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana - Elbląg Nr:401
16 Tczewski Batalion Saperów Nr:57
17 Batalion Saperów Wielkopolskich - Nr:037
17 Eskadra Lotnicza - Poznań
Odznaka 17 Eskadry Lotniczej z Poznania - wersja
Odznaka 17 Grupy Artylerii - Francja
Pamiątkowa odznaka 17 Pułku Artylerii - Francja
17 Wojskowy Oddział Gospodarczy - Koszalin Nr:117
18 Kołobrzeski Batalion Desantowo-Szturmowy Nr:166
Pamiątkowa odznaka 19 Pułku Artylerii - Francja
Pamiątkowa odznaka 19 Pułku Artylerii - Francja
1 Regionalna Baza Logistyczna - odznaka próbna RRR
1 Regionalna Baza Logistyczna Nr:106 - wersja
1 Regionalna Baza Logistyczna Nr:191 - wersja
2 Batalion Dowodzenia - Szczecinek : Nr:102
Odznaka 2 Batalionu Logistycznego - 2 wersja
2 Batalion Przeciwchemiczny Grudziądz - Nr:139
2 Batalion Rozpoznawczy Szwol. Rokit. Nr: 115
2 Bateria Grupy Wsparcia Artylerii Jądrowej wersja
2 Bateria Grupy Wsparcia Artylerii Jądrowej /GSAN/
2 Brygada Lotnictwa Taktycznego Poznań ; Nr:004
2 Eskadra - 49 PŚB - Pruszcz Gdański
2 Pułk Artylerii Legionów z Choszczna
2 Pomorska Dywizja Zmechanizowana - Szczecinek
Odznaka 2 Pułku Spadochroniarzy Legii Cudoziemskie
2 Pułk Zmechanizowany Skierniewice/Giżycko Nr:6
Odznaka 2 Węzeł Łączności - Bydgoszcz
2 Węzeł Łączności - Bydgoszcz - Nr:02
2 Eskadra Lotnictwa Transport-Łącznikowego Nr:055
Odznaka 2-go Pułku Artylerii Morskiej - Francja
Odznaka 2 Pułk Piechoty Morskiej - Francja
20 Rejonowe Warsztaty Techniczne - Lublin
21 Pułk Lotnictwa Rozpoznawczo-Taktycznego
Odznaka 21 Pułku Piechoty Morskiej - Herakles
21 Rejonowe Warsztaty Techniczne Nr: 49
Odznaka 22 Grupy Obserwatorów Lotniczych Artylerii
Pamiątkowa odznaka 22 WOG - Olsztyn Nr:036
23 Batalion Radiotechniczny JW4961 NR:283
23 Batalion Radiotechniczny z Redzikowa
23 Lotnicza Eskadra Specjalna - Dęblin
23 Lotnicza Eskadra Szkolna
Odznaka 23 Pułku Piechoty Morskiej - Francja
23 Śląska Brygada Artylerii Nr: 232
23 Pułk Piechoty - Włodzimierz Wołyński
Pamiątkowa odznaka 24 Pułku Artylerii - Francja
Pamiątkowa odznaka 24 Pułku Artylerii - Francja
Pamiątkowa odznaka 24 zmiany UNIFIL - Liban
Pamiątkowa Odznaka PKW - Syria 85 -XXIV Zmiana
Pamiątkowa odznaka 32 Pułku Artylerii - Francja
Pamiątkowa odznaka 25 Pułku Artylerii - Francja
25 Wojskowy Odział Gospodarczy- Nr: 036
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Nr:146
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy - Zegrze
Pamiątkowa odznaka 28 Grupy Artylerii - Francja
28 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Słupsk - od 1999r.
3 Batalion Czołgów - Żurawica
3 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego:Nr:212
3 Eskadra Śmigłowców Szturmowych
3 Eskadra - Pruszcz Gdański
3 Flotylla Okrętów - Gdynia. Nie wprowadzona.
3 Klucz 3 Eskadry Śmigłowców Bojowych - Inowrocław
3 Korpus Obrony Powietrznej - Wrocław
3 Ośrodek Kierowania Ruchem Lotniczym - Gdańsk
3 Ośrodek Kierowania Ruchem Lotniczym - Gdańsk
3 Ośrodek Kierowania Ruchem Lotniczym - Gdańsk
3 Pułk Artylerii Francuskiej
3 Pułku Artylerii - Oddział Wartowniczy - Francja
3 Pułk Artylerii Kolonialnej - Pamiatkowa odznaka
3 Pułk Artylerii Morskiej - Pamiatkowa odznaka
Odznaka 3 Pułku Piechoty ,, Piemont" - Francja
Odznaka 3 Pułku Piechoty Legii Cudoziemskiej
3 Pułk Zabezpieczenia (JW 2621) – Legionowo MSWIA
Odznaka 30 Pułku Artylerii Dywizyjnej - Francja
31 Dywizjon Rakietowy - Poznań
32 Pułk Lotnictwa Rozpoznania Taktycznego Nr: 785
33 Batalion Radiotechniczny - Radzionków Nr:088
Pamiątkowa odznaka 33 Pułku Artylerii - Francja
34 Batalion Obrony Wybrzeża w Słupsku - Nr: 8
34 Batalion Radiotechniczny - Chojnice
Pamiątkowa odznaka 34 Pułku Artylerii - Francja
Odznaka 34 Pułku Inżnynieryjnego armii francuskiej
34 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Gdynia Nr:097
Odznaka 35 Pułku Artylerii - Francja
Odznaka 35 Pułku Artylerii Spadochronowej Francja
38 Lotniczy Pułk Szkolno-Bojowy Modlin; Nr:611
39 Eskadra Lotnictwa Taktycznego - Świdwin
4 Batalion Obrony Wybrzeża - Lębork
4 Batalion Remontowy - Krosno Odrzańskie /srebro/
4 Bateria 68 Pułku Artylerii Afrykaskiej - Francja
Odznaka 8 Pułku Artylerii / 4 Bateria - Francja
NJW - 4 Bieszczadzki Pułk Zmotoryzowany Nr:0063
Pamiątkowa odznaka J.W.1649 - 4 Brygada Saperów
4 Bydgoski Pułk Dowodzenia - Nr:174
Pamiątkowa odznaka 4 Pułku Artylerii - Francja
Odznaka 4 Regimentu Piechoty Legii Cudzoziemskiej
Odznaka 4 Pułku Piechoty Morskiej_Francja
4 Pułk Zabezpieczenia Dowództwa WOW Nr: 044
4 Regionalne Centrum Administracyjne ds. Sprzętu
40 Pułk Artylerii Francuskiej Odznaka Pamiątkowa
Odznaka 40 Pułku Artylerii - Francja /wersja/
40 Pułk Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego - Świdwin
402-gi Pułk Artylerii Przeciwlotniczej _ Francja
Odznaka 402-go Pułku Artylerii Przeciwlotniczej
Pamiątkowa odznaka 403-go Pułku Artylerii_Francja
Odznaka 404 Pułku Artylerii Przeciwlotniczej
405 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej - Francja
Pamiątkowa odznaka 405 Pułku Artylerii - Francja
Odznaka 406 Pułku Artylerii Przeciwlotniczej
Odznaka 41 Dywizjon Lotniczy - Mrzeżyno
41 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Malbork
41 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Malbork
41 Pułk Zmechanizowany - Szczecin
Odznaka 411 Pułku Artylerii Przeciwlotniczej
Pamiątkowa odznaka 42 Eskadry Łącznikowej
Odznaka 421-go Pułku Artylerii Przeciwlotniczej
Odznaka 422 Pułku Artylerii Przeciwlotniczej
Odznaka 423 Pułku Artylerii Przeciwlotniczej
Pamiątkowa odznaka 43 Pułku Artylerii - Francja
Pamiątkowa odznaka 44 Pułku Sygnałowego - Francja
Odznaka 453 Grupy Artylerii Przeciwlotniczej
Odznaka 454 Grupy Artylerii Przeciwlotniczej
Odznaka 457 Pułku Artylerii Przeciwlotniczej
Odznaka 458 Morskiej Grupy Artylerii Przeciwlot
Odznaka 47 Pułku Artylerii - Francja
47 Szkolny Pułk Śmigłowców - Nowe Miasto n/Pilicą
Odznaka 485 Grupy Artylerii Przeciwlotniczej
Odznaka 49 Bazy Lotniczej z Pruszcza Gdańskiego
49 Polowe Warsztaty Lotnicze Bydgoszcz - 2 wersja
49 Pułk Śmigłowców Bojowych - 25 lecie Nr:94
5 Batalion Rozpoznawczy - Opole Nr:41
5 Batalion Rozpoznawczy - Opole Nr:57
5 Batalion Strzelców Podhalańskich : Nr:0058
5 Batalion Zabezpieczenia - Siemirowice Nr:97
5 Dywizjon Artylerii Mieszanej 6BDSz
5 Dywizjon Artylerii Mieszanej 6BDSz
Odznaka 5 Pułku Inżynieryjnego - Francja
Odznaka 5 Pułku Kawalerii Pancernej wojsk Francji
5 Tarnogórski Batalion Przeciwchemiczny Nr:72
50 Lat Technicznej Szkoły Wojsk Lotniczych
Odznaka 50 Pułku Artylerii Armii Francuskiej
50 Polowe Warsztaty Lotnicze - Słupsk
Odznaka 502 Grupy Artylerii Przeciwlotniczej
Pamiątkowa odznaka 51 Pułku Artylerii - Francja
Pamiątkowa odznaka 51 Pułku Artylerii - /2 wersja/
Odznaka 52 Batalion Remontowy - wersja wykonania
Pamiątkowa odznaka 54 Pułku Artylerii Francuskiej
55 Polowe Warsztaty Lotnicze
Pamiątkowa odznaka 57 Pułku Artylerii - Francja
Pamiątkowa odznaka 57 Pułku Artylerii - Francja
Pamiątkowa Odznaka 57 Pułku Piech. Wielkopolskiej
58 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej - Francja
59 Pułk Przeciwlotniczy /rezerwowy/ - Francja
6 Batalion Powietrzno-Desantowy Nr:042
6 Baza Lotnicza - Dęblin Nr:73
6 Brygada Desantowo-Szturmowa Nr:5
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:030
Pamiątkowa odznaka 6 Grupy Artylerii - Francja
6 Kresowy Batalion Rozpoznawczy-Gubin Nr:28
6 Kresowy Batalion Rozpoznawczy-Gubin Nr:33
Pamiątkowa odznaka 6 Pułku Artylerii - Francja
6 Pułk Łączności - Śrem - wersja złota Nr:367
Odznaka 6 Pułk Łączności - Śrem - wersja z datą
6 Rejonowa Baza Materiałowa - Wrocław
6 Samodzielny Oddział Topogeodezyjny - Toruń
6 Głogowski Pułk Drogowo-Mostowy