Odznaki wojskowe
Odznaka "Wzorowy Żołnierz" - legitymacja
Wojewódzki Sztab Wojskowy - Zielona Góra
Odznaka "Wzorowy Dowódca" - legitymacja
Odznaka: WOSF - legitymacja
Wojskowa Odznaka Strzelecka - legitymacje
3. Włocławski Pułk Drogowo-Mostowy
34 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Gdynia Nr:097
6 Brygada Powietrzno-Desantowa - Kraków Nr:763
23 Terenowa Wojskowa Komisja Lekarska ŻARY
Uniwersytecki Szpital Kliniczny WAM ŁÓDŹ
Odznaka instruktora spadochronowego - miniaturka
11 Batalion Zaopatrzenia - Żary - Proporczyk
11 Batalion Zaopatrzenia - Żary - wersja złota
16 Batalion Budowy Lotnisk - Jarocin
Dywizjon Okrętów Bojowych
1 Batalion Zmechanizowany - Lębork
Pamiątkowa Odznaka Rezerwy - Wiosna 88
6 Batalion Powietrzno-Desantowy Nr:042
3 Pułk Zabezpieczenia (JW 2621) – Legionowo MSWIA
Odznaka Wzorowy Piekarz - wzór z 1951r
5 Dywizjon Artylerii Mieszanej 6BDSz
5 Dywizjon Artylerii Mieszanej 6BDSz
4 Batalion Remontowy - Krosno Odrzańskie /srebro/
Odznaka rezerwy - okres - wykonanie ???
Centrum Techniki Operacyjnej i Obserwacji WSI
Wojskowa Komenda Uzupełnień - PŁOCK
Odznaka szwadronowa Krakowskich ułanów
6 Samodzielny Oddział Topogeodezyjny - Toruń
34 Batalion Radiotechniczny - Chojnice
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Rakiet i Artylerii
8 Kołobrzeska BZ - wersja próbna odznaki ?
16 Batalion Dowodzenia; Elbląg - stare wykonanie
Pamiątkowa odznaka J.W.1649 - 4 Brygada Saperów
11 Pułk Zmechanizowany z Krosna OdrzańskiegoNr:341
Odznaka Rezerwy WOP - Wiosna 83 - 85 Krosno
4 Bydgoski Pułk Dowodzenia - Nr:174
9 Pułk Dowodzenia WOW - Białobrzegi Nr:005
Wyższa Oficerska Szkoła Lotnicza
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Nr:146
14 Przemyski Batalion Dowodzenia - 2 wersja
14 Przemyski Batalion Dowodzenia - wersja 1
1 Brzeski Pułk Saperów - Brzeg
Pamiątkowa Odznaka Rezerwy - Wiosna 85 - 87
Pamiątkowa odznaka WKU - Mielec
Odznaka 12 Wojskowy Oddział Gospodarczy II wersja
Proporczyk na beret 14 dywizjonu artylerii sam
Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej - Toruń 1998
4 Batalion Obrony Wybrzeża - Lębork
Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej - Toruń 2001
Krzyż Walecznych - Knedler nr:40002 - II RP - 4a.
2 Batalion Dowodzenia - Szczecinek : Nr:102
Krakowski Okręg Wojskowy - Kraków
9 Ośrodek Szkolenia Specjalistów Czołgowych;Nr 040
61 Skwierzyńska Brygada Przeciwlotnicza Nr: 371
28 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Słupsk - od 1999r.
Ośrodek Szkolenia Poligonowego MSW - Nr:0041
Wyższa Oficerska Szkoła Samochodowa - Piła
WSO Wojsk Obrony Przeciwlotniczej - Nr:106
12 Złocieńska Brygada Kawalerii Pancernej Nr: 95
Centrum Operacji Powietrznych - Warszawa Nr:033
Oficerska Szkoła Piechoty - 1952r
Oficerska Szkoła Artylerii - 1952
Oficerska Szkoła Łączności - Sieradz
Oficerska Szkoła Felczerów Medycyny
Oficerska Szkoła Felczerów Weterynarii
Oficerska Szkoła Wojsk Chemicznych
Oficerska Szkoła Wojsk Ochrony Pogranicza X-lecie
Oficerska Szkoła Wojsk Zmechanizowanych
1 Drezdeński Korpus Pancerny - Kombatancka
Oficerska Szkoła Wojsk Inżnieryjnych
5 Tarnogórski Batalion Przeciwchemiczny Nr:72
Oficerska Szkoła Obrony Przeciwchemicznej
3 Batalion Czołgów - Żurawica
Oficerska Szkoła Wojsk Rakietowych i Artylerii
Oficerska Szkoła Wojsk Obrony Przeciwlotniczej
Oficerska Szkoła Wojsk Pancernych i Zmechanizowany
Odznaka Katedry Taktyki Ogólnej KTO Nr:021
2 Pułk Artylerii Legionów z Choszczna
2 Batalion Rozpoznawczy Szwol. Rokit. Nr: 115
5 Lubuski Pułk Artylerii - Sulechów - Nr:267
45 Polowe Warsztaty Lotnicze z Malborka Nr: 104
11 Batalion Medyczny - Żary
Oddział Żandarmerii Wojskowej - Lublin
18 Wojskowy Oddzał Gospodarczy Wejherowo Nr:007
50 Lat Technicznej Szkoły Wojsk Lotniczych
12 Batalion Rozpoznawczy - Szczecin
80 Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej KOW
5 Batalion Rozpoznawczy - Opole Nr:57