Odznaki jednostek WP - kolekcje i zbiory w tej kategorii w MyViMu.com

Odznaki jednostek WP

25 Lat Lotniczych Zakładów Remontowych - Łódz

Nawigator Wojskowy

Strzelec Radiotelegrafista - złota

4 Gdyńska Brygada Rakietowa OP - z Gdyni

1 Ośrodek Radioelektroniczny - Grójec

Bezpieczeństwo Lotów

13 Pułk Lotnictwa Transportowego

Instruktor Spadochronowy - 1957

80 lat Marynarki Wojennej

16 Dywizjon Kutrów Zwalczania Okrętów Podwodnych

ORP ,, Sęp "

ORP ,, Sokół "

ORP ,, Bielik "

86 Batalion Łączności i Ubezpieczenia Lotów

1 Dywizjon Lotniczy Ziemi Łęczyckiej

60 Lotniczy Pułk Szkolny; Radom

Instruktor Spadochronowy 1979

2 Dywizjon Okrętów Transportowo-Minowych

Skoczek Spadochronowy 1954

3 Pułk Zakłóceń Radioelektronicznych

Oddział Zabezpieczenia DWL J.W.1410 wersja złota

13 Pułk Lotnictwa Transportowego Kraków

Dowództwo Garnizonu Warszawa wzór od 2008r.

7 Eskadra Lotnictwa Taktycznego - Powidz

Marynarka Wojenna RP wzór 2 bez inicjałów

ORP ,, GEN.K.PUŁAWSKI "

Centrum Operacji Morskich - brązowiona

24 Składnica MW - Darłowo

6 Ośrodek Radioelektroniczny Gdynia

4 Baza Lotnicza Warszawa

3 Węzeł Łączności

46 Polowe Warsztaty Lotnicze - 35 lecie; Powidz

12 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Miniatura 7 Batalion Radiotechniczny

37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie

37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie

37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie

37 Pułk Śmigłowców Transportowych XX-lecie

37 Pułk Śmigłowców Transportowych XX-lecie

37 Pułk Śmigłowców Transportowych

Eskadra Śmigłowców -- Babilon I zmiana

Eskadra Śmigłowców -- Babilon II zmiana

1 Dywizjon Lotniczy Ziemi Łęczyckiej

9 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Zegrze Pomorskie

Gdyńska Brygada Lotnictwa Marynarki Wojenne

22 Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania Bydgoszcz

XX lecie 37 Pułku Śmigłowców Transportowych

XX lecie 37 Pułku Śmigłowców Transportowych

21 Batalion Radiotechniczny JW5021

2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - 45 lecie; Goleniów

2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Goleniów

Żandarmeria Wojskowa -Minsk Mazowiecki

Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej

1 Dywizjon Lotniczy Ziemi Łęczyckiej

56 Pułk Śmigłowców Bojowych - Inowrocław

56 Pułk Śmigłowców Bojowych - Inowrocław

37 Pułk Śmigłowców Transportowych - Diabły

37 Pułk Śmigłowców Transportowych; Leźnica Wielka

Oddział Zabezpieczenia Centrum Szkolenia Bydgoszcz

37 Pułk Śmigłowców Transportowych - Diabły

25 Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej JW1068

37 Pułk Śmigłowców Transportowych; Leznica Wielka

86 Batalion Łączności i Ubezpieczenia Lotów

37 Pułk Śmigłowców Transportowych - Diabły

40 Pułk Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego; Świdwin

ORP ,, Lublin"

56 Pułk Śmigłowców Bojowych - 30 lecie; Inowrocław

Zasłużony Pilot Wojskowy III

Ordynariat Prawosławny Więziennictwa

2 Dywizjon Okrętów Rakietowych

2 Dywizjon Okrętów Rakietowych po zmianie numeru

ORP ,, Kaszub "

Komenda Portu Wojennego - Hel

ORP ,, Gen. T. Kościuszko

35 Skwierzyński Dywizjon Rakietowy OP

6 Brygada Dowodzenia; Śrem

Szefowstwo Wojsk Lotniczych KOW

Stanowisko Dowodzenia 4 Korpusu Lotniczego JW3088

36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego

49 Baza Lotnicza Pruszcz Gd. Batalion Dowodzenia

Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej

Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej

45 Dywizjon Pomocniczy Jednostek Pływających

43 Batalion Saperów Hel

36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego

36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego

78 Pułk Obrony Powietrznej - Mrzeżyno

13 Pułk Lotnictwa Transportowego; Kraków

4 Gdyńska Brygada Rakietowa OP - Gdynia

2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.