Odznaki
Odznaka Kappenabzeichen KuK Feld Transport Leitung
Żandarmeria Polowa II RP - wzór2 :numerowana
Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii
Orzeł Weteranów Powstania Styczniowego 1863
Pamiątkowa Odznaka 57 Pułku Piech. Wielkopolskiej
Odznaka numerowana ORP ,,ORZEŁ'' ; Nr:82
Legitymacja Odznaki Frontu Litewsko-Białoruskiego
„Odznaka Ofiarnych” O.K.O.P. 1920 r. II RP
25 Brygada Kawalerii Powietrznej
41 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
Odznaka LOPP wraz z legitymacją
Legitymacja do odznaki Pułk 7 Pancerny PSZnZ
Odznaka POS z Legitymacją
8 Pułk Lotnictwa Myśliwsko - Bombowego
Legitymacja - Nadanie Odznaki OSP z 1949 r.
Skoczek Spadochronowy lata 60r. Nr:3730
Odznaka WOSWŁ - spotkanie po latach
6 Pułk Łączności - Śrem - wersja złota; Nr:388
21 Batalion Dowodzenia w Rzeszowie
18 Eskadra Lotnictwa Ratowniczo-Łącznikowego
Odznaka Armia Krajowa Powstanie Warszawskie
3 Pułk Lotnictwa Myśliwsko - Bombowego
Legitymacja do Odznaki Za Zasługi dla ZKRPiBWP
Legitymacja wraz z odznaką 27 Pułku Ułanów
Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii
3 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego ,,Poznań''
Kappenabzaichen 1 armia k.u.k. święta 1915
Odznaka 600 lat Tyczyna 1368-1968
Pamiątkowa odznaka Lotnik Kosmonauta PRL
Pamiątkowa odznaka Krzyż Ludowego Wojska Polskiego
Federacja Polskich Związków Obrońców Ojczyzny RP
Komenda Portu Wojennego - Gdynia : Nr:179
Legitymacja 1 Batalionu Remontowo-Budowlany nr 65
Odznaka WKU Bielsko- Biała ; Nr:K11
Odznaka Związek Oficerów Rezerwy RP
Pamiatkowa odznaka XXX lecia Korpusu Kadetów
Ośrodek Opracowywania Wyników Rozpoznania Powietrz
1 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
6 Pułk Łączności Śrem ; Nr:254
Pamiątkowa odznaka ORP Gen. Puławski
Legitymacja + odznaka za Bitwę pod Studziankami
9 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Zegrze Pomorskie
2 Pułk Zmechanizowany Skierniewice/Giżycko Nr:6
Blacha zlotowa z Uniejowa 2013 - WebChapter
32 Baza Lotnictwa Taktycznego
Legitymacja do odznaki 65 Lecia Bitwy Pod Lenino
Wojskowe Zaklady Lotnicze - Łódz
Jednostka Wojskowa 1410 ; Nr:W137
32 Pułk Lotnictwa Rozpoznania Taktycznego: Nr:1293
1 Eskadra Lotnictwa Myśliwskiego
Miniatura odznaki Pierwszy Pułk Piechoty Legionów
Stowarzyszenie Kapelanów Wojskowych : Nr:152
21 Brygada Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
1 Batalion Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
1 Batalion Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie Ryś
5 Batalion Strzelców Podhalańskich w Przemyślu
Odznaka Brygady Artylerii Przeciwlotniczej Gdynia
14 Dywizjon Artylerii Samobieżnej w Jarosławiu
Odznaka 1 Regionalna Baza Logistyczna Wałcz
22 Karpacki Batalion Piechoty Górskiej w Kłodzku
Legitymacja Osobista Starszego Pioniera z 18 pu
Odznaka MW - ORP Poznań - : Nr:025
Odznaka Za Zasługi dla ZKRPiBWP
Oddział Zabezpieczenia J.W. 1410 : Nr:257
47 Szkolny Pułk Śmigłowców
5 Batalion Zabezpieczenia - Siemirowice Nr:97
22 Baza Lotnicza, Malbork
Legitymacja do Odznaki Grunwaldzkiej - Lipiec 1946
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
Pamiątkowa odznaka ORP Gniewko
12 Dywizjon Trałowców , ; Nr:343
2 Eskadra Lotnictwa Transport-Łącznikowego Nr:055
Dowództwo Garnizonu Warszawa wzór od 2008r.
50-lecie straży pożarnej w Oberfriedersdorf
Wojskowa Prokuratura Garnizonowa - Warszawa
Kappenabzaichen husarów karpackich
Pamiątkowa odznaka Służba Topograficzna WP Nr:102
31 Batalion Radiotechniczny Poznań Nr: 120
Odznaka Absolwencka AON z 1990 roku
ORP ,, Orzeł'' Pierwsza Załoga
7 Eskadra Lotnictwa Taktycznego - Powidz
11 Dywizjon Ścigaczy -- Hel
Odznaka Pamiątkowa DOWÓDZTWA WOJSK SPECJALNYCH
32 Baza Lotnictwa Taktycznego - Łask ; Nr:009
Pamiątkowa odznaka DW OT wprowadzona w 2020 roku
Rejs Dookoła Świata ORP ,, ISKRA "
Dywizjon Okrętów Podwodnych - Gdynia
16 Dywizjon Kutrów Zwalczania Okrętów Podwodnych
1 Zmiana Eskadry Śmigłowców
Rejs COLUMBUS 92 ORP ,, ISKRA"
Pamiątkowa odznaka - Rezerwa Lato 89 - 91
Pamiątkowa odznaka ORP ,, Wodnik'' Nr: 144
Legitymacja wraz z odznaką 32 ODiN Kraków
Odznaka Absolwenta WAT - 1993
Odznaka Białego Krzyża Austro-Węgry
Zasłużony Pilot Wojska Polskiego - PROJEKT 1956r.
1 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
Dowództwo Garnizonu Warszawa
56 Pułk Śmigłowców Bojowych
6 Pułk Lotnictwa Myśliwsko - Bombowego
Pamiatkowa odznaka - Bohater Polski i Grecji
Odznaka Wojewódzki Sztab Wojskowy - Gdańsk
Wojewódzki Sztab Wojskowy - Gdańsk
50 Lecie 62 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego
Pamiątkowa odznaka WKU - Bielsk Podlaski
Rzadka odznaka Pilota Morskiego z wianuszkiem
PKW w Królewstwie Arabii Saudyjskiej 1991 - RR
45 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
35 Skwierzyński Dywizjon Rakietowy OP
Odznaka Wojskowej Komendy Transportu Szczecin
Legitymacja do Pamiątkowej Odznaki 8 Pułku LMB
Dyżurna Służba Operacyjna Wojsk Lądowych
Oddział Zabezpieczenia DWL i OP -40-lecie JW. 1410
Odznaka United Nations XI Zmiana Polcon 1979 r.
8 Pułk Zabezpieczenia 25 Lecie - Poznań Nr:87
1 Eskadra Lotnictwa Myśliwskiego
Legitymacja i odznaka - Wzorowy Artylerzysta 1951
Rzadka odznaka Pilota Morskiego - 2 stopnia
84 Batalion Łączności - wysunięta szachownica
2 Eskadra 13 Pułku Lotnictwa Transportowego
Odznaka Wojewódzki Sztab Wojskowy Kraków
22 Baza Lotnictwa Taktycznego
Sygnet 8 Brygady Zmechanizowanej z Kołobrzegu
Odznaka 2 Eskadra Lotnictwa Myśliwskiego JW4043
66 Dywizjon Lotniczy - Nowy Glinik
40 Pułk Lotnictwa Myśliwsko - Bombowego
Jesienne spotkanie Czocha Rally - 2021 WCh
31 Baza Lotnicza - Poznań : Nr:031
Pamiątkowa odznaka WKU Częstochowa
Odznaka Fakultet Wojskowo-Medyczny 1954 RR
6 Pułk Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego; Piła
7 Pułk Lotnictwa Bombowo-Rozpoznawczego - wersja
50 Lat Technicznej Szkoły Wojsk Lotniczych
Jacht Klub wersjea złota + miniaturka
Zaproszenie wraz z odznaką 13 Pułk Lotnictwa Trans
78 Pułk Obrony Powietrznej - Mrzeżyno
Odznaka Delegatury Departamentu Kontroli MON
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
Pamiątkowa odznaka WKU - Tychy
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej Nr:021
Odznaka Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych
Odznaka 502 Grupy Artylerii Przeciwlotniczej
2 Brygada Lotnictwa Taktycznego Poznań ; Nr:088
Dowództwo Wojsk Lądowych - Warszawa. Nr: 112
86 Batalion Łączności i Ubezpieczenia Lotów
Legitymacja do odznaki 18 Pułku Ułanów Pomorskich
4 Gdyńska Brygada Rakietowa OP - Gdynia
Odznaka Brygady Artylerii Przeciwlotniczej Gdynia
CIEKAWA odznaka SKW - ; Nr:23
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej : Nr:026
32 Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej
Inspektor MON ds. Bezpieczeństwa Lotów
EskadraTechniczna - Pruszcz Gdański
49 Baza Lotnicza Pruszcz Gdański Batalion Łącznośc
CCCP - Order Znak Honoru_typ 4 w3 - Nr: 540362
49 Baza Lotnicza Pruszcz Gd. Batalion Dowodzenia
8 baza Lotnicza Kraków - wzór 2
6 Pułk Łączności - Śrem ; Nr:053
Eskadra Śmigłowców -- Babilon III zmiana
Odznaka 11 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1 Dywizjon Lotniczy Ziemi Łęczyckiej
Dyżurna Służba Operacyjna SZ RP
1 Dywizjon Okrętów Rakietowych - Gdynia
1 Dywizjon Lotniczy Ziemi Łęczyckiej
19 Samodzielny Oddział Topograficzny Leszno Nr:082
Oficerska Szkoła Marynarki Wojennej
ORP ,, Orzeł'' Pierwsza Załoga - wczesne wykonanie
Centrum Szkolenia Czołgowo-Samochodowego - Piła
91Wejherowski Pułk Artylerii Ppanc.1949: Nr:068
17 Wojskowy Oddział Gospodarczy - Koszalin Nr:117
Odznaka Technicznej Oficerskiej Szkoły WPiZ 1953r.
6 Kresowy Batalion Rozpoznawczy-Gubin Nr:28