Odznaki
2 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego Piła
Pamiątkowa odznaka 28 Grupy Artylerii - Francja
8 Baza Lotnictwa Transportowego;Kraków; Nr:121
32 Pułk Lotnictwa Rozpoznania Taktycznego
Wojskowy Port Lotniczy - Dęblin
39 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
Pamiątkowa odznaka 6 WOG Ustka
7 Batalion Radiotechniczny Wiewiórczyn k Łasku
18 Batalion Powietrzno-Desantowy 6 BDSz - ?????
46 Dywizjon Rakietowy - Choczewo
17 Rejonowe Warsztaty Techniczne ; Nr:031
Klucz Służby Socjalistycznej wzór z 1973 roku
17 Rejonowe Warsztaty Techniczne ; Nr:057
Wojskowe Centrum Geograficzne : Nr:106
48 Polowe Warsztaty Lotnicze Piła - 40-sto lecie
25 Lat Lotniczych Zakładów Remontowych - Łódz
3 Pułk Zabezpieczenia (JW 2621) – Legionowo MSWIA
1 Wojskowy Ośrodek Meterologiczny
Odznaka Szefowstwa Logistyki SOW
Oddział Zabezpieczenia Centrum Szkolenia Bydgoszcz
Centrum Techniki Operacyjnej i Obserwacji WSI
Wojskowa Komenda Uzupełnień - PŁOCK
3 Eskadra Śmigłowców Szturmowych
3 Batalion Radiotechniczny; Sandomierz: Nr:067
Wojska Radiotechniczne - wersja zapięcia
3 Eskadra - Pruszcz Gdański
2 Brygada Radiotechniczna; Bydgoszcz
Departament Prawny - Warszawa
49 Batalion Łączności i Ubezpieczenia Lotów
Oficerska Szkoła Łączności - Sieradz
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy - Zegrze
6 Brygada Dowodzenia; Śrem
8 Pułk Zabezpieczenia - Poznań -30 - lat; Nr:48
11 Batalion Remontowy Żagań Nr:31
22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny - Komorowo
6 Szpital Wojskowy - Dęblin ; Nr:52
5 Lubuski Pułk Artylerii - Sulechów - Nr:267
Regionalny Węzeł Łączności - Kraków : Nr:248
61 Skwierzyńska Brygada Przeciwlotnicza Nr: 371
45 Polowe Warsztaty Lotnicze z Malborka Nr: 104
28 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Słupsk - od 1999r.
10 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Łask
47 Szkolny Pułk Śmigłowców - Nowe Miasto n/Pilicą
1938r. - Jeszce weseli i usmiechnięci
Odznaka Centrum Szkolenia Specjalistów MW - Nr:591
Odznaka Służba Uzbrojenia i Elektroniki
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Nr:028
9 Składnica Sprzętu i Amunicji - Nr:177
AZOTY CHORZÓW - ODZNAKA 16
Marynarka Wojenna RP; Gdynia
12 Batalion Rozpoznawczy Ułanów Podolskich Nr:125
32 Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania Nr: 164
Mobilny Ośrodek Dowodzenia Obroną Pow. Nr:025
Legitymacja 10 Śląskiego Pułku Artylerii Mieszanej
JW 1441 czyli 3. Pułk Zaopatrzenia Powidz
13 Pułk Lotnictwa Transportowego -25 lecie; Kraków
13 Pułk Lotnictwa Transportowego
Regionalny Węzeł Łączności - Lublin
58 Lotniczy Pułk Szkolno-Bojowy; Dęblin
9 Batalion Łączności - Białobrzegi
1 Batalion Zabezpieczenia Lotniska JW4043
40 eskadra Śmigłowców Zwalczania Okrętów Podwodny
17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana :Nr:095
12 Ośrodek Przechowywania Sprzętu -- Nisko
9 Rejonowa Składnica Kwatermistrzowska ; Nr:00007
7 Brygady Lotnictwa Rozpoznawczo –Bombowego z Piły
4 Głogowski Batalion Inżynieryjny - Głogów
36 NUMER !! 36 Batalion Radiotechniczny - Kraków
12 Ośrodek Przechowywania Sprzętu -- Nisko Nr:024
Proporzec Wojsk Lotniczych
Proporzec - Żandarmeria Wojskowa
Dywizjon Okrętów Bojowych
49 Pułk Śmigłowców Bojowych- Pruszcz Gdański
6 Eskadra Lotnicza - Krzesiny
37 Pułk Śmigłowców Transportowych
Odznaka Strzelecka - brązowa
Centralny Węzeł Łączności MON Warszawa - Honorowa
Centrum Kierowania Ruchem Lotniczym ;Nr:122
Odznaka pamiątkowa II Korpusu Polskiego
5 Rejonowe Warsztaty Techniczne - Bydgoszcz
61 Skwierzyńska Brygada Przeciwlotnicza
Kompania Ubezpieczenia Lotów
Miniaturka Odznaki Grunwaldzkiej
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - Diabły
110 Szpital Wojskowy z Polikliniką - Elbląg
1 Rejonowa Baza Materiałowa - : Nr:38
Miniaturka Odznaki Grunwaldzkiej - brak ,,Berlin''