Odznaki
56 Pułk Śmigłowców Bojowych - 30 lecie; Inowrocław
11 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - 50 lecie; Wrocław
Ośrodek Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Poznaniu
Grupa Kutrów i Motorówek DZH MW - Gdynia
Dowództwo Garnizonu Warszawa
JW 2537 Poznań - 8 Skladnica Sprzętu
AZOTY CHORZÓW - ODZNAKA 16
AZOTY CHORZÓW - ODZNAKA 17
PTTK CHORZÓW - ODZNAKA 16
KOPALNIA POLSKA CHORZÓW - ODZNAKA 1
KONSTAL CHORZÓW - ODZNAKA 8
Stanowisko Dowodzenia 4 Korpusu Lotniczego JW3088
50 Lat Technicznej Szkoły Wojsk Lotniczych
Legitymacja do odznaki 7 ROiŁ Hel
63 Batalion Remontowo-Budowlany - J.W.2422
Komenda Portu Wojennego - Gdynia : Nr:179
38 Sochaczewski Dywizjon Zabezpieczenia PO Nr: 104
Dyplom ukończenia Akademii Sztabu Generalnego 1981
NJW 20 Brygada Łączności Ziemi Kieleckiej Nr:64
Legitymacja 1 Batalionu Remontowo-Budowlany nr 65
NJW - 7 Pułk Łączności (JW 1060) - Emów
Odznaka Klucza Służby Socjalistycznej z 1982 r.
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie
21 Pułk Lotnictwa Rozpoznawczo-Taktycznego
Garnizonowy Węzeł Łączności Stargard Szczeciński
POLBATT XVI Change Golan Heights
Odznaka Delegatury Departamentu Kontroli MON
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
Odznaka WKU Bielsko- Biała ; Nr:K11
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K38
Odznaka Rezerwy WOPK; - 1986-1988
Regionalny Węzeł Łączności Wrocław
Pamiątkowa odznaka WKU - Tychy
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej Nr:021
Odznaka Związek Oficerów Rezerwy RP
Odznaka Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych
Pamiatkowa odznaka XXX lecia Korpusu Kadetów
Odznaka WITPiS - Sulejówek : NrP79
Rejon Wsparcia Teleinformatycznego Olsztyn
Ośrodek Opracowywania Wyników Rozpoznania Powietrz
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Rakiet i Artylerii
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:025
Odznaka 502 Grupy Artylerii Przeciwlotniczej
Wojskowe Biuro Bezp. Łączności i Informatyki Nr067
13 Pułk Lotnictwa Transportowego; Kraków
Odznaka 2 Węzeł Łączności - Bydgoszcz
Odznaka PKW w Iranie - 9 zmiana
1 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
2 Brygada Lotnictwa Taktycznego Poznań ; Nr:088
Pamiątkowa Odznaka Kościuszkowska 1WDP - RR
Dowództwo Wojsk Lądowych - Warszawa. Nr: 112
6 Pułk Łączności Śrem ; Nr:254
86 Batalion Łączności i Ubezpieczenia Lotów
Wyższa Oficerska Szkoła Samochodowa - Piła
4 Gdyńska Brygada Rakietowa OP - Gdynia
Odznaka Brygady Artylerii Przeciwlotniczej Gdynia
XXX lat J.W. 2697 _ Brzeg
3 Flotylla Okrętów - Gdynia. Nie wprowadzona.
37 Pułk Śmigłowców Transportowych XX-lecie
CIEKAWA odznaka SKW - ; Nr:23
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej : Nr:026
Grupa Specjalna Płetwonurków - Gdynia
31 Batalion Radiotechniczny - Wrocław ; Nr:135
Wojskowa Komenda Uzupełnień - Bolesławiec Nr:023
ORP Hydrograf - pierwsze wykonanie
37 Pułk Śmigłowców Transportowych
3 Eskadra 13 Pułku Lotnictwa Transportowego
49 Polowe Warsztaty Lotnicze Bydgoszcz - 2 wersja
Odznaka Misurata Bombach - Eskadra Libijska
32 Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej
Legitymacja do odznaki 1 RBLog z Wałcza
Inspektor MON ds. Bezpieczeństwa Lotów
EskadraTechniczna - Pruszcz Gdański
49 Baza Lotnicza Pruszcz Gdański Batalion Łącznośc
3 Pułk Lotnictwa Szturmowego - Bydgoszcz
Wojskowa Komenda Uzupełnień - Chorzów
49 Baza Lotnicza Pruszcz Gd. Batalion Dowodzenia
5 Zgierski Pułk Radiotechniczny - złota
Eskadra Śmigłowców -- Babilon II zmiana
8 baza Lotnicza Kraków - wzór 2
6 Pułk Łączności - Śrem ; Nr:053