Odznaki
NJW 20 Brygada Łączności Ziemi Kieleckiej Nr:64
NJW - 7 Pułk Łączności (JW 1060) - Emów
Odznaka Klucza Służby Socjalistycznej z 1982 r.
Garnizonowy Węzeł Łączności Stargard Szczeciński
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K38
Regionalny Węzeł Łączności Wrocław
Rejon Wsparcia Teleinformatycznego Olsztyn
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Rakiet i Artylerii
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:025
Wojskowe Biuro Bezp. Łączności i Informatyki Nr067
Odznaka 2 Węzeł Łączności - Bydgoszcz
Pamiątkowa Odznaka Kościuszkowska 1WDP - RR
Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej - Toruń 2000
Odznaka Misurata Bombach - Eskadra Libijska
5 Zgierski Pułk Radiotechniczny - złota
Eskadra Śmigłowców -- Babilon II zmiana
2 Eskadra - 49 PŚB - Pruszcz Gdański
Odznaka Komendy Garnizonu - Bydgoszcz
4 Bydgoski Pułk Dowodzenia - Nr:174
Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej - Toruń 2002
8.Batalion Medyczny – JW 1052 Kołobrzeg
9 Pułk Dowodzenia WOW - Białobrzegi Nr:005
5 Brygada Saperów - Szczecin: nr:38
NJW - 1 Warszawska Brygada Zmotoryzowana Nr:0125
25 Dywizjon Rakietowy OP Wejherowo z błędem
99 Pułk Zmechanizowany Żagań
ODZNAKA PAMIĄTKOWA WOMP - MODLIN; Nr:033
41 Pułk Zmechanizowany - Szczecin
NJW - 4 Bieszczadzki Pułk Zmotoryzowany Nr:0063
Odznaka pamiątkowa JW. 2482
2 Batalion Radioelektroniczny - Lidzbark Warmiński
NJW -14 Mazurski Pułk Ochrony Nr:0134
4 Pułk Zabezpieczenia Dowództwa WOW Nr: 044
Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich AMW
4 Batalion Radiotechniczny - Warszawa ; Nr:119
Pamiątkowa odznaka 70 Lecie 1 PLM - srebrna
36 Batalion Radiotechniczny - Kraków ; Nr:145
Absolwent Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych
23 Lotnicza Eskadra Szkolna
6 Brygada Powietrzno-Desantowa - Kraków Nr:763
3 Batalion Czołgów - Żurawica
54 Warsztaty Lotnicze - Radom ; Nr:093
19 Lotnicza Eskadra Holownicza : Nr:214
Odznaka Skoczka Spadochronowego - wykonanie grawer
14 Strzegomski Pułk Radioliniowo - Kablowy. Nr 126
3 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego:Nr:209
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej - Gdynia
8 Baza Lotnicza - Kraków : Nr:03
8 Baza Lotnictwa Transportowego - Kraków; Nr:139
4 Batalion Obrony Wybrzeża - Lębork
40 lat 6 Batalionu Powietrznodesant z Niepołomic
Oficerska Szkoła Wojsk Chemicznych
Pamiątkowa odznaka 3 Flotylli Okrętów - Gdynia
Oficerska Szkoła Wojsk Rakietowych i Artylerii
Odznaka - Centralna Orkiestra Reprezentacyjna WP
16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana - Elbląg Nr:401
Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii
Odznaka Pilota Nawigatora - II RP miniatura
9 Ośrodek Szkolenia Specjalistów Czołgowych;Nr.487
Wojewódzki Sztab Wojskowy - Warszawa
32 Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania - wersja ODN
16 Żuławski Batalion Remontowy - Elbląg
Odznaka 12-tej Dywizji Zmechanizowanej ; Nr:0374
48 Polowe Warsztaty Lotnicze Piła - 40-sto lecie
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr:1 - Łódz
Odznaka 49 Bazy Lotniczej z Pruszcza Gdańskiego
3 Rejonowa Baza Logistyczna - Kraków : Nr:07
47 Szkolny Pułk Śmigłowców - Nowe Miasto
Wojskowa Komenda Uzupełnień we Włocławku:Nr:12
Pamiątkowa odznaka 22 WOG - Olsztyn Nr:036
Oficerska Szkoła Wojsk Ochrony Pogranicza X-lecie
12 Batalion Rozpoznawczy - Szczecin
Dyżurna Służba Operacyjna Wojsk Lądowych;Nr:81
Odznaka Węzeł Łączności - Warszawa
Wojewódzki Sztab Wojskowy Katowice; Nr:149
20 Rejonowe Warsztaty Techniczne - Lublin
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Gryfice
Odznaka Akademii Wojskowej - WAT
80 Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej KOW
Centrum Operacji Lądowych – DKL Nr:016
19 Samodzielny Oddział Geograficzny
2 Kompania Regulacji Ruchu
Odznaka Absolwenta WAM - 1990
2 Batalion Ratownictwa Inżynieryjnego
Odznaka Szkoły Podchorążych Rezerwy
Legitymacja do Odznaki Kościuszkowskiej - 1962 r.
21 Pucki Dywizjon Przeciwlotniczy