Medalierstwo
1977 - 187ł - Uniontex 150 lat
1977 - 14/77 - Narodowy Fundusz Ochrony Zdrowia
1983 - 32/83 Br - Antoni Wiatrowski
1978 - 262ł Br - LOK Za wyniki w zawodach strzelec
1980 - 91/79 - Totalizator Sportowy XXV lat
1980 - 69/80 Br - 150 Rocznica Powstania Listopad.
1976 - 39/76 Br - Mistrz. Europy Juniorów w Judo
1977 - 194ł - Famid 30 lat
1977 - 29/77 - Centrala Rybna w Gdyni 30 lat
1979 - 61/79 - Uniwersal 20 lat
1978 - 262ł Zł - LOK Za wyniki w zawodach strzelec
1974 - 34/74 - Centralna Biblioteka Wojskowa
1978 - 6/78 Br - Antoni Oleszczyński
1979 - 54/79 - Międzynarodowy dzień dziecka
1970 - 19/70 - SDP - 25 lat pracy w dziennikar.
2009 - Związek Kynologiczny Oddział Łódź 50 lat
1978 - 78/78 Sr - Polam 30 lat
1977 - 35/77 Br - Muzeum Azji i Pacyfiku
1978 - 43/78s - Sportowe Igrzyska Młodzieży Szkoln
1980 - 16/80 Br - Filia Pomnika Szpitala CZD Zamoś
1976 - 177ł Zł - VII Olimpiada Szkolna
1974 - 12/74 - Generał Dywizji Franciszek Jóźwiak
1986 - 49/86 Zł - Kazimierz Stronczyński
1985 - Wystawa filatelistyczna Wałbrzych 85
1984 - Okręgowa Wystawa Filatelistyczna Pabianice
1978 - 228ł 44/78 Br - Teatr Wielki w Łodzi
1977 - 36/77 Br - Muzeum Azji i Pacyfiku
1975 - 153ł Zł - VI Olimpiada SZS-AZS - Kuratorium
1975 - 90/75 - Wojska Obrony Powietrznej Kraju
1956 - III Spartakiada SKS
1987 - 16/87s - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1978 - 253ł Br - IX Łódzka Olimpiada Szkolna
1978 - Przemysł Zbożowo-Młynarski 30 lat Sr
1974 - 40/74 - Antoni Blikle
1994 - 106/94 - XVI Warszawski Maraton Fiata
1977 - 74/77 Br - Muzeum Azji i Pacyfiku
1978 - 253ł Zł - IX Łódzka Olimpiada Szkolna
1981 - 5/81s Sr - Marynarka Wojenna Za osiągnięcia
1989 - 72/89 Br 40 mm - 8KSZ - Mieszko III Stary
1987 - 40 lat Przemysłu muzycznego
BD - Łódzki Klub Karate Shotokan
1977 - 79/77 Br - Muzeum Azji i Pacyfiku
1976 - 4/76 - X Jubileuszowy Festiwal WP Połczyn Z
1979 - III Giełda Myśli Twórczej MPL
1979 - 299ł Sr - Spartakiada Dziecięca Grotniki
BD - Międzynarodowa Wystawa Psów Łódź
BD - Huta Klementa Gottwalda (Czechosłowacja)
1989 - Budowlana Spółdzielnia Rzemieślnicza 40 lat
1982 - Juvenis VII Tomaszów Mazowiecki
1969 - 60 Lat PTTK III Tydzień Turystyki
1979 - 21/79 Sr - Bolesław Bierut
1987 - Juvenis IX Konstantynów Łódzki
1980 - 334ł - ORMO Łódź Bałuty 30 lat
1986 - Totalizator Sportowy 30 lat
2013 - Gwardia Międzynarodowy Turniej Judo
2010 - 65 lat Wyższego Szkolnictwa Medycznego w Ło
1977 - Konferencja Naukowo-Techniczna Katowice
1980 - 317ł Zł - Klub Sportów Wodnych 30 lat
1984 - Krajowa Wystawa Filatelistyczna Opole 84
1984 - 10/84 - Wystawa Filatel. Socphilex Wrocław
1978 - 28/78 - Dalmor Gdynia 1946-1978
1982 - 38/82 Sr - Miłośnikom sztuki Intarsja
1978 - 37/78 Sr - Stanisław Brzozowski
1977 - 91/77 - Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa
1982 - 82/86 Br - Muzeum His. Miasta Łodzi 10 lat
1986 - 49/86 Sr - Kazimierz Stronczyński
1976 - 3/76 - Kołobrzeg X Festiwal Piosenki Żołnie
1977 - 52/77 Sr - Szkoła Przemysłu Skórzanego w Ra
1984 - Maraton Pokoju Warszawa
1978 - 59/78 - Za zasługi dla KUL
1984 - Powstanie Warszawskie
1985 - III Ogólnopolski Dzień Rzemiosła
1978 - Katowicki Kombinat Inżynierii Miejskiej
1985 - Maraton Pokoju Warszawa
1978 - Stal Stalowa Wola 40 lat
1985 - Związek Inwalidów Wojennych o Łódź 65 lat
1979 - 9/79 - 25 lat Huty Aluminium Skawinie
1964 - 2-64s Sr 1976 - Polski Związek Koszykówki 8
1974 - Bielsko-Biała XXX lat PRL
1985 - 92/85 - XV Wystawa Filatelistyczna Włocławe
1992 - 3/92s Br - 125 Lat Sportu Polskiego
1980 - Wystawa Filatelistyczna Bydgoszcz - awers
1986 - 21/85 Br - Ryszard Kiersnowski 60 lat urodz
2000 - 35/00 Sr - 50 lat Polskiego Związku Filatel
BD - Mistrzostwa Żołnierzy Sportowców Zł