Medalierstwo
1972 - 29/72 - Za zasługi dla 1 Warszawskiego Pułk
1983 - 100/83 Sr - 5A - 30KR - Ludwik Węgierski
1973 - 36/73 Br - XXX Rocznica Ludowego Wojska Pol
1974 - 2/74 - Henryk Dąbrowski
1975 - 9/75 - Stefan Żeromski
1977 - 32/77 - XXX Lat RSW
1975 - 45/75 - XXX lecie Marynarki Wojennej
1975 - 54/75 - Warszawski Okręg Wojskowy
1975 - 55/75 - 3 Pomorska Dywizja Piechoty
1975 - 76/75 - Za zasługi dla Wojsk Obrony Powietr
1978 - 128/78 Sr - 3A - 10KR - Mieszko III Stary
1976 - 28/76 Br - Zaślubionym w mieście PKWN Chełm
1976 - 41/76 - Wojskowa Akademia Techniczna
1982 - 67/82 Sr - 20 - 26KR - August III Wettin
1977 - 46/77 Br - 5 - 5KR - Kazimierz III Wielki
1976 - 45/76 - Za zasługi dla Pomorskiego Okręgu W
1985 - 133/85 Br - 3D - 42KR - Henryk IV Probus
1976 - 60/76 - Za Za zasługi dla LOK
1990 - 28/90 Sr - 22 - 17CHE - Jadwiga
1989 - 30/89 Sr - 16 - 14CHE - Leszek Czarny
1986 - 44/88 Sr - 17 - 13CHE - Przemysł II
1985 - 135/85 Sr - 11 - 6CHE - Kazimierz Sprawiedl
1992 - 25/92 Br - 24TWO - Władysław Łokietek
1986 - 158/86 Br - 1TWO - Generał Zygmunt Berling
1977 - 29/77 - Centrala Rybna w Gdyni 30 lat
1977 - 35/77 Br - Muzeum Azji i Pacyfiku
1977 - 74/77 Br - Muzeum Azji i Pacyfiku
1978 - 28/78 - Dalmor Gdynia 1946-1978
1978 - 37/78 Sr - Stanisław Brzozowski
1978 - 59/78 - Za zasługi dla KUL
1978 - Katowicki Kombinat Inżynierii Miejskiej
1979 - 9/79 - 25 lat Huty Aluminium Skawinie
1979 - 14/79 - Order Serca Matkom Wsi
1990 - 59/90 Br 40 mm - 12KSZ - Władysław Laskonog
1980 - 40/80s Sr - Ognisko Kul. TKKF Herkules
1979 - 28/79 Br - Władysław Reymont
1981 - 27/81 - Kajetan Kraszewski
1979 - 13/79 Sr - PLO XXX Lat w służbie Lini Azjat
1984 - 83/84 Br - 40 lat Lubelskich Zakładów Graf.
1979 - 28/79 Sr - Władysław Reymont
1967 - 14/67 Br - 150 rocz. śmierci T. Kościuszki
1979 - 37/79 Br - Krasnystaw Prawa Miejskie
1978 - 21/87 - Społeczny Komitet Przeciwalkoholowy
1970 - 24/70s - XXV lat Ludowe Zespoły Sportowe
1977 - 66/77 - Wanda Wasilewska
1979 - 51/79 - 60 lat Przemysłu Spirytusowego i Dr
1979 - 65/79 Br - Polska Specjlana Jednostka Wojsk
1979 - 87/79 Br - Bolesław Prus rodem z Hrubieszow
1979 - Związek Zawodowy Pracowników Rolnych 60 lat
JÓZEF KOSTRZEWSKI - PREHISTORYK
1980 - 26/80 Br - Tadeusz Fleszyński. Chmielaki
1985 - XXXV Lat Centromor - awers
1973 - 7/73 - Śląski Okręg Wojskowy
1981 - 33/81 Sr - 14 - 17KR - Władysław IV Waza
1986 - 96/86 Sr - 02KSZ - Bolesław I Chrobry
1986 - 97/86 Br 40 mm - 03KSZ - Mieszko II i Ryche
1987 - 66/87 Sr - 04KSZ - Kazimierz I Odnowiciel
1980 - 38/80 Br - Jan Kochanowski
1987 - 67/87 Br - 05KSZ - Bolesław II Śmiały
1980 - 46/80 - Jan Kochanowski 450 rocznica urodzi
1988 - 83/88 Sr - 06KSZ - Władysław I Herman
1980 - 137/80 Br - Generał Zygmunt Berling
1988 - 85/88 Sr 40 mm - 07KSZ - Bolesław III Krzyw
1989 - 72/89 Sr 40 mm - 08KSZ - Mieszko III Stary
1981 - 24/81 - Franciszek Zubrzycki
1989 - 73/89 Br 40 mm - 09KSZ - Bolesław IV Kędzie
1981 - 53/81 Sr - Maria Wirtemberska
1990 - 58/90 Br 40 mm - 11KSZ - Kazimierz II Spraw
1982 - 1/82 - 750 lat szpitalnictwa kaliskiego
1990 - 59/90 Sr 40 mm - 12KSZ - Władysław Laskonog
1990 - 74/85 Br 40 mm - 01KSZ - Mieszko I Dobrawa
1990 - 74/85 Sr 40 mm - 01KSZ - Mieszko I Dobrawa
1982 - 9/82 - XXX lecie Układu Warszawskiego
1978 - 126/78 Sr - 9 - 8KR - Aleksander Jagiellońc
1982 - 10/82 - Podporucznik Emilia Gierczak
1978 - 128/78 Br - 3A - 10KR - Mieszko III Stary
1982 - 32/82 - Kazimierz Pułaski
1979 - 104/79 Sr - 10 - 12KR - Zygmunt I Stary
1983 - 8/83 - Wanda Wasilewska
1980 - 140/80 Sr - 13 - 15KR - Zygmunt III Waza
1983 - 11/83 Br - Jan III Sobieski