Medalierstwo
2018 - 8 Bieg Szlakiem Dzika
1981 - 82/81 Sr - 800 lat Wietrznej Góry
1983 - 81/83 - 40 Rocznica Powstania w Getcie
1984 - Okręgowa Wystawa Filatelistyczna Gdynia
1979 - 90/79 - Siły Zbrojne PRL. Za ofiarną służbę
2018 - 8 Nocny Bieg Szlakiem Dzika
1985 - 3/85 - Muzeum Okręgowe w Rzeszowie - 50 lat
BD - Puszcza - Stefan Żeromski
1980 - 302ł - Uniwersytet Łódzki
1973 - 35/73 Br - Wojskowa Akademia Medyczna
1979 - 95/79 - Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Słupsk
2018 - Barbarian Race Ustroń
1979 - 76/79 - 30 lat Fabryki Żelatyny w Puławach
1969 - Gottwaldov (Zlin) Za rozwój miasta
1979 - Związek Zawodowy Pracowników Rolnych 60 lat
1972 - 2/72 Br - 500 Numerów Miesięcznika Morze
1986 - 30 lat Terpol Sieradz
1983 - 40 lat Polsko-Sowieckiej walki (ZSRR)
BD - Bieg Herosa Pustynna Piwna Mila
1985 - 11SJ Br - Ojcowie Zasłużeni dla Konwentu
1980 - LKS Światowit Myszków VII Spartakiada
1986 - 44 Puchar Świata w strzelaniu Niemcy - NRD
2018 - Bieg Herosa Lisy Pustyni 10 KM
1979 - Lublin Akademia Medyczna XXV Zjazd koleżeńs
1970 - 10/70 - ORMO - 25 lat
1997 - 85 lat Orkiestry Dętej PP w Łodzi
1985 - 08SJ Br - Ślub Michała Korybuta
BD - Komitet Miejski PZPR Bydgoszcz
1988 - 660 lat Mennicy w Kremnicy (Słowacja)
2018 - Terenowa Masakra Bydgoszcz Sr
1972 - 50 lat Filatelistyki Lubelskiej Sr
JÓZEF KOSTRZEWSKI - PREHISTORYK
1986 - 12/86 - Wojciech Korfanty
1970 - 26/70 - Za zasługi dla Marynarki Woj. PRL
1976 - 172ł - Tramwajarz Łódź
BD - Za zasługi dla miasta Haldensleben (Niemcy)
2018 - Terenowa Masakra Bydgoszcz Zł
1975 - Gdańsk XXX lat sportu i turystyki
1991 - 49/91 - 17TWO - Wojciech Korfanty
1978 - 260ł Br - LOK Za wyniki w zawodach obronn.
1987 - 27/87 Sr - 02 - 7CHE - Bolesław Chrobry
2017 - 7 Bieg Szlakiem Dzika 10 KM
BD - Maksymilian Maria Kolbe
1978 - 262ł - LOK Za wyniki w zawodach strzeleckic
1977 - 216ał -III oddział PKS 20 lat
1987 - 28/87 Sr - 13 - 8CHE - Leszek Biały
1980 - 26/80 Br - Tadeusz Fleszyński. Chmielaki
2017 - 7 Nocny Bieg Szlakiem Dzika 5 KM
1977 - 186ł Sr - Studium Wojskowe UŁ
1987 - 29/87 Sr - 20 - 9CHE - Kazimierz Wielki
1970 - Spartakiada Sportowa Zarząd Łódzki
1990 - 54/90 Br - 12TWO - Tadeusz Kościuszko
1985 - XXXV Lat Centromor - awers
1978 - 238ł - Harnam 30 lat
1968 - Wystawa Filatelistyczn Znaczków Sport Opole
1965 - 13/65 - Braterstwo Broni na Straży Pokoju i
1989 - 80/89 Br - 50 rocznica powołania SZP-ZWZ-AK
1996 - 67/96 - 51TWO - Józef Wybicki - awers
2003 - PTN Łódź 25 lat Pontyfikat Jana Pawła II Zł
1972 - Krajowa Wystawa Filatelistyczna Katowice
1973 - 7/73 - Śląski Okręg Wojskowy
1975 - VII Okręgowa Wystawa Filat Solec Kujawski
1978 - 81/78 - Ludowe Wojsko Polskie 35 lat
2003 - PTN Łódź 25 lat Pontyfikat Jana Pawła II Br
1969 - I Ogólnopolska Młodzi. Wystawa Fila. Lublin
1981 - 33/81 Sr - 14 - 17KR - Władysław IV Waza
1973 - 38/83 - Ludwik Waryński
1975 - 144ł - Za wyniki w sportach wodnych
1977 - Wystawa Filatelistyczna Mielec
1994 - 69/94 - 36TWO - Książę Józef Poniatowski
1988 - Wystawa Filatelistyczna Elbląg
1977 - 38/77 - DAL Towarzystwo Handlu Międzynarodo
1987 - Wystawa Filatelistyczna Wrocław
1977 - 92/77 - 100 lecie Szkół Wojciecha Górskiego
1975 - 152ł Zł - VI Olimp SZS-AZS - Woj. Rada Ko.
1988 - 56/88 - 6TWO - Marszałek Józef Piłsudski
2003 - PTN Łódź 25 lat Pontyfikat Jana Pawła II Sr
1969 - Wystawa filatelistyczna Leningrad-Gdańsk
1977 - 16/77 Br - 10 lat Polskiej Żeglugi Promowej
1980 - 52/80 Br - Wincenty Pol
1982 - 54/82 Zasłużeni Ślązacy - Wojciech Korfanty
1993 - 85/93 - 33TWO - Jan Henryk Dąbrowski
1978 - Wystawa filatelistyczna Gniezno
1970 - Kazimierz Janczykowski (klipa)
1985 - 51/85 - Instytut Bałtycki 1925-1985
1978 - 117/78 - XXX lat Cent Lab Przemysłu Rybnego