Naszywki, strona 2 - kolekcje i zbiory w tej kategorii w MyViMu.com

Naszywki

Patrol Saperski

Służba Kwatermistrzowska 1 klasy

Służba Kwatermistrzowska 2 klasy

Grom

22 bpg 2 kz - Kłodzko

1Pułk Spec.Kom.Lubliniec-2 bat.spec.

22 bpg 3 kz - Kłodzko

22 bpg k.log - Kłodzko

22 bpg k.dow - Kłodzko

2 WOG Wrocław

6 Rejonowa Baza Materiałowa-Wrocław

Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych-Deblin

Dowództwo 21 BSP

21 BSP (haft złoty)

21 BSP (haft żółty)

21 BSP (maskująca)

Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie

Elektryk - Emblemat specjalisty MW

Hydroakustyk - Emblemat specjalisty MW

Strzelec - Emblemat specjalisty MW

Specjalista MW - Artylerzysta Nabrzeżny

Torpedysta - Emblemat specjalisty MW

1 batalion czołgów 10BKPanc - Świętoszów.

Mechanik wojsk lotniczych

Specjalista MW - Artylerzysta Nabrzeżny-gumowana

Sternik - Emblemat specjalisty MW

1 bzmot Ziemi Rzeszowskiej - Międzyrzecz.

Specjalista MW RP gumowany- Administracja

specjalisty MW - Służba zdrowia

3 k RR - Nisko.

Mechanik Kierowca - Emblemat specjalisty MW

specjalisty MW - Służba Topograficzna

4 batalion Inżynieryjny - Głogów.

1pl szkolny Centrum Szkolenia Kielce.

Specjalista Marynarka Wojenna RP- Chemik

Służba Zakwaterowania i Budownictwa Specjalista MW

21 Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej

7 batalion wielkopolskich strzelców konnych -Wędrz

Radiotelefonista - Emblemat specjalisty MW

4 Batalion Strzelców Podhalańskich.

10 batalion dragonów - Świętoszów.

Orkiestrant - Emblemat specjalisty MW

Miner Specjalista MW

21 BSP 5bsp Rzeszów (nieoficjalna)

11 bdow - Żagań.

Pokładowy - Emblemat specjalisty MW

Mechanik uzbrojenia lotniczego MW

10 Brygada Kawalerii Pancernej SWIETOSZOW

11 bdow Żagań. (polowa)

9 pułk rozpoznawczy Lidzbark Warminski(hawt).

Artylerzysta okrętowy MW

Sekcja Strzelców wyborowych 3bpzmot

15 Wielkopolska Brygada Kawalerii Pancernej Wedrzy

9 Brygada Kawalerii Pancernej im. Króla Stefana Ba

Nurek - Emblemat specjalisty MW

Ratownik Medyczny 21BSP 21 blog zzm Rzeszów

34 WOG Rzeszów - wyjściowa.

20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana maskująca

3 Regionalna Baza Logistyczna-Kraków

10 Opolska Brygada Logistyczna

34 WOG Rzeszów.

16 Tczewski bat.saperów w nisku.

4 Zielonogórski pułk przeciwlotniczy - Czerwińsk.(

34 WOG Rzeszów-maskująca.

Litewsko-Polsko-Ukraiński Batalion Lublin

Akademia Obrony Narodowej

3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny

bdow wielonarodowej brygady w lublinie.

8 Baza Lotnictwa Transportowego w Krakowie-Balice

dywizjon artylerii samobieżnej - Świetoszów.polowa

Baza Lotnictwa Tr Wrocław-komenda obsługi lotnisk.

dywizjon artylerii samobieżnej - Świętoszów.

33 BLTr Powidz-kompania obsługi lotnisk.

k.wsparcia 22 bpg Kłodzko.

33. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

Wojskowa Straż Pożarna.

3 Regionalna Baza Logistyczna-Krakow

21 Rejonowe Warsztaty Techniczne Rzeszów

Anakonda

Anakonda.

Anakonda,

F-16 Tiger Demo Team Polska.

Samodzielny Oddział Geograficzny Leszno.,

Samodzielny Oddział Geograficzny Leszno.

Samodzielny Oddział Geograficzny Leszno

PCK Podhalańczyk

Formoza

3 Batalion Zabezpieczenia DWLąd

9 Bartoszycki Pułk Artylerii

Ćw. Anakonda 2014


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.