Naszywki
Służba Kwatermistrzowska 1 klasy
2 Rejon Wsparcia Teleinformatycznego Sił Powietrzn
Służba Kwatermistrzowska 2 klasy
2 Rejon Wsparcia Teleinformatycznego Sił Powietrzn
7 Dywizjon Artylerii Konnej Wielkopolskiej, 17 WBZ
1 bat.czołgów-15 BRYGADY ZMECHANIZOWANEJ-GIŻYCKO.
6 Rejonowa Baza Materiałowa-Wrocław
Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych-Deblin
21 Baza Lotnictwa Taktycznego
3 Eskadra Szturmowa - 49 Pułk Śmigłowców Bojowych
Torpedysta - Emblemat specjalisty MW
Sternik - Emblemat specjalisty MW
specjalisty MW - Służba zdrowia
specjalisty MW - Służba Topograficzna
Służba Zakwaterowania i Budownictwa Specjalista MW
7 batalion wielkopolskich strzelców konnych -Wędrz
Radiotelefonista - Emblemat specjalisty MW
10 batalion dragonów - Świętoszów.
Pokładowy - Emblemat specjalisty MW
Mechanik uzbrojenia lotniczego MW
15 Wielkopolska Brygada Kawalerii Pancernej Wedrzy
8 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
Nurek - Emblemat specjalisty MW
34 WOG Rzeszów - wyjściowa.
20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana maskująca
3 Regionalna Baza Logistyczna-Kraków
34 WOG Rzeszów-maskująca.
3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny
k.wsparcia 22 bpg Kłodzko.
3 Regionalna Baza Logistyczna-Krakow
21 Rejonowe Warsztaty Techniczne Rzeszów
Samodzielny Oddział Geograficzny Leszno.,
Samodzielny Oddział Geograficzny Leszno
Batalion Dowodzenia Inspektoratu Wsparcia Sił Zbro
14.Wojskowy Oddział Gospodarczy Poznań
4 Zielonogórski pułk przeciwlotniczy - Czerwińsk /
3 kompania szturmowa Pomorskiej Dywizji Powietrzno
3 Eskadra Lotnicza - 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
22 Baza Lotnictwa Taktycznego
Zespół Wsparcia Dowództwa Wielonarodowego Korpusu
Komenda Transportu Lublin
Polski Kontyngent Wojskowy Orlik 5 na Litwie.
23 blp - WOT Biała Podlaska
Akademia Obrony Narodowej.
Żandarmeria Wojskowa- maskująca.
WŁODAWA 3 Kompania Rozpoznawcza
41 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
15.Brygada Zmechanizowana.
16.batalion remontowy,16 DZ
16.batalion remontowy-16DZ
22 Baza Lotnictwa Taktycznego
Naszywka połowa 3 kompanii lekkiej piechoty Ropczy
16 BAT.ZAOPATRZENIA-ELBLĄG-16DZ
SŁUŻBA ZAKWATEROWANIA i BUDOWNICTWA naszywka kl 3
103 Pułk Lotniczy NJW MSWiA
44 Baza Lotnictwa Morskiego
14 Dywizjon Artylerii Samobieżnej- Jarosław (guma)
7 Pułk Lotnictwa Bombowo Rozpoznawczego
Eskadra A - 1 Pucki Dywizjon Lotniczy MW
49 Pułk Śmigłowców Bojowych
pdf szkoła wojsk lotniczych
3 klasa - wojska rakietowe
22 Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork
36. brygada zmechanizowana im. legii akademickiej.
1 Eskadra Lotnictwa Taktycznego