Naszywki
1. Brygada Lotnictwa Wojsk Lądowych - Inowrocław.
2 Batalion Czołgów 10 BKPanc-Świętoszów
14 Suwalski Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej
33 blp Dębica - 4 klp Strzyżów.WOT
Kompania szkolenia służby przygotowawczej 2pl.
2 Eskadra Lotnictwa Patrolowo - Ratowniczego
7 Pułk Lotnictwa Specjalnego
13.Dywizjon Trałowców im.adm floty Andrzeja Karwet
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych
43 batalion saperów FOW- ROZEWIE
21 blog - Rzeszów (projekt)
Batalion Dowodzenia Marynarki Wojennej
2 Eskadra Lotnictwa Myśliwskiego - 10 PLM
15 WIELKOPOLSKA BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ-WĘDRZY
Naszywka jednostek rozpoznawczych - pustynna.
66 dlot eskadra techniczna-25BKPow.
25 Komp.Medyczna - Kawaleria Powietrzna
2 pułk saperów z Kazunia-wyjściowa.
10 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
7 Pułk Lotnictwa Bombowo Rozpoznawczego
Klasa Mistrzowska - chemik
2 Eskadra - 56 Pułk Śmigłowców Bojowych
5 bsp Przemyśl (wydanie 2015)
specjalista 3 klasy- czołgista
Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych CIMIC
2 BATALION LOGISTYCZNY ''ZIEMI ŻNIŃSKIEJ''
2 Esk. Lotnicza - 28 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
Miernik - Emblemat specjalisty MW
Sanitariusz - Emblemat specjalisty MW
11 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
Saper - Emblemat specjalisty MW
2 Eskadra Lotnictwa Transportowo - Łącznikowego
7 Eskadra Lotnictwa Taktycznego-Świdwin.
Strażak - Emblemat specjalisty MW
ZSG KOPALNI ROZBARK BYTOM - NASZYWKA
Sekcja Strzelców Wyborowych 1bsp Rzeszów
1 Ośrodek Szkolenia Lotniczego
37 Patrol rozminowania Dziwnów.
21 BSP-5bsp (Nie zrealizowany projekt)
Centrum Operacji Morskich - Dowództwo Komponentu M
5 Kresowa Dywizja Piechoty
Morska Jednostka Rakietowa. Siemirowice.
Podlasko-Mazurska Brygada WOP – Białystok
34 dywizjon rakietowy obrony powietrznej-Bytom.
2. Ośrodek Radioelektroniczny - Przasnysz
Przodujący Pododdział Wojsk Lotniczych
2. Ośrodek Radioelektroniczny - Przasnysz.
22 bpg Kłodzko-Dowództwo.
JEDNOSTKA WOJSKOWA ''NIL''
Puchar Wojsk Specjalnych V edycja 2018- Kraków.
31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny.
Akademia Wojsk Lądowych.Wrocław.
Akademia Wojsk Lądowych.Wrocław,
Szef Kompanii IV stopnia MW.
CENTRALNY WĘZEŁ ŁĄCZNOŚCI MON.WARSZAWA.
Szef Kompanii IV stopnia Wojsk Lądowych
40 Eskadra Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
17 Wielkopolska Brygada zmech. Międzyrzecz.
NSR kompania B (maskująca) Rzeszów.
22 Baza Lotnictwa Taktycznego - Fulcrum Drivers
Sekcja Kontroli Technicznej 31 BLT Poznań - Krzesi
Szef Kompanii III stopnia Wojsk Lądowych
Szef Kompanii II stopnia Wojsk Lądowych
Szef Kompanii III stopnia Wojsk Lotniczych
SPECJALISTA WOJSK ŁĄCZNOŚCI klasa 3.
1 Samodzielna Kompania Commando JWK
Służba topograficzna specjalisty kl.2
1 batalion zaop. 1 Warszawskiej Dywizji Zmech. im.
Służba topograficzna specjalisty kl.3
1 batalion zaop. 1 Warszawskiej Dywizji Zmech. im.
Służba Kwatermistrzowska 1 klasy