Naszywki
Obrona Terytorialna Okręgu Opole. LWP.
6 Rejonowa Baza Materiałowa-Wrocław
Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych-Deblin
Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych - Dęblin.
Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie
Elektryk - Emblemat specjalisty MW
Hydroakustyk - Emblemat specjalisty MW
Strzelec - Emblemat specjalisty MW
Specjalista MW - Artylerzysta Nabrzeżny
Torpedysta - Emblemat specjalisty MW
1 batalion czołgów 10BKPanc - Świętoszów.
Mechanik wojsk lotniczych
Specjalista MW - Artylerzysta Nabrzeżny-gumowana
Sternik - Emblemat specjalisty MW
1 bzmot Ziemi Rzeszowskiej - Międzyrzecz.
Specjalista MW RP gumowany- Administracja
specjalisty MW - Służba zdrowia
Mechanik Kierowca - Emblemat specjalisty MW
specjalisty MW - Służba Topograficzna
4 batalion Inżynieryjny - Głogów.
1pl szkolny Centrum Szkolenia Kielce.
Specjalista Marynarka Wojenna RP- Chemik
Służba Zakwaterowania i Budownictwa Specjalista MW
21 Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej
7 batalion wielkopolskich strzelców konnych -Wędrz
Radiotelefonista - Emblemat specjalisty MW
4 Batalion Strzelców Podhalańskich.
10 batalion dragonów - Świętoszów.
Orkiestrant - Emblemat specjalisty MW
21 BSP 5bsp Rzeszów (nieoficjalna)
Pokładowy - Emblemat specjalisty MW
Mechanik uzbrojenia lotniczego MW
10 Brygada Kawalerii Pancernej SWIETOSZOW
9 pułk rozpoznawczy Lidzbark Warminski(hawt).
Sekcja Strzelców wyborowych 3bpzmot
15 Wielkopolska Brygada Kawalerii Pancernej Wedrzy
9 Brygada Kawalerii Pancernej im. Króla Stefana Ba
Nurek - Emblemat specjalisty MW
Ratownik Medyczny 21BSP 21 blog zzm Rzeszów
34 WOG Rzeszów - wyjściowa.
20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana maskująca
3 Regionalna Baza Logistyczna-Kraków
10 Opolska Brygada Logistyczna
1 bat.czołgów-15 BRYGADY ZMECHANIZOWANEJ-GIŻYCKO.
16 Tczewski bat.saperów w nisku.
4 Zielonogórski pułk przeciwlotniczy - Czerwińsk.(
34 WOG Rzeszów-maskująca.
1 bat.czołgów-15 BRYGADY ZMECHANIZOWANEJ-GIŻYCKO.
Litewsko-Polsko-Ukraiński Batalion Lublin
Akademia Obrony Narodowej
3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny
bdow wielonarodowej brygady w lublinie.
8 Baza Lotnictwa Transportowego w Krakowie-Balice
dywizjon artylerii samobieżnej - Świetoszów.polowa
Baza Lotnictwa Tr Wrocław-komenda obsługi lotnisk.
dywizjon artylerii samobieżnej - Świętoszów.
33 BLTr Powidz-kompania obsługi lotnisk.
k.wsparcia 22 bpg Kłodzko.
33. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU
3 Regionalna Baza Logistyczna-Krakow
21 Rejonowe Warsztaty Techniczne Rzeszów
30 Patrol Saperski 21 bdow Rzeszów.
Naszywka slużby ochrony płodów rolnych OC
k. wsparcia 1 bsp Rzeszów.
Szef Kompani I stopnia LWP
Klasa Specjalisty Artlerii Naziemnej 3 i Mistrzows
Klasa Specjalisty Artlerii Naziemnej 1 i 2 LWP
12. Szczecińska Dywizja Zmechanizowana im. Bolesła
12. Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich - Szczec
Klasa Specjalisty Łączności 1i2.LWP
Klasa Specjalisty Łaczności 3 i Mistrzowska .LWP
F-16 Tiger Demo Team Polska.
Samodzielny Oddział Geograficzny Leszno.,
Samodzielny Oddział Geograficzny Leszno.
Samodzielny Oddział Geograficzny Leszno