Naszywki
2 Rejon Wsparcia Teleinformatycznego Sił Powietrzn
Służba Kwatermistrzowska 2 klasy
2 Rejon Wsparcia Teleinformatycznego Sił Powietrzn
7 Dywizjon Artylerii Konnej Wielkopolskiej, 17 WBZ
1 bat.czołgów-15 BRYGADY ZMECHANIZOWANEJ-GIŻYCKO.
6 Rejonowa Baza Materiałowa-Wrocław
Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych-Deblin
21 Baza Lotnictwa Taktycznego
3 Eskadra Szturmowa - 49 Pułk Śmigłowców Bojowych
Torpedysta - Emblemat specjalisty MW
Sternik - Emblemat specjalisty MW
specjalisty MW - Służba zdrowia
specjalisty MW - Służba Topograficzna
Służba Zakwaterowania i Budownictwa Specjalista MW
7 batalion wielkopolskich strzelców konnych -Wędrz
Radiotelefonista - Emblemat specjalisty MW
10 batalion dragonów - Świętoszów.
Pokładowy - Emblemat specjalisty MW
Mechanik uzbrojenia lotniczego MW
15 Wielkopolska Brygada Kawalerii Pancernej Wedrzy
8 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
Nurek - Emblemat specjalisty MW
34 WOG Rzeszów - wyjściowa.
20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana maskująca
3 Regionalna Baza Logistyczna-Kraków
34 WOG Rzeszów-maskująca.
3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny
k.wsparcia 22 bpg Kłodzko.
3 Regionalna Baza Logistyczna-Krakow
21 Rejonowe Warsztaty Techniczne Rzeszów
Samodzielny Oddział Geograficzny Leszno.,
Samodzielny Oddział Geograficzny Leszno
Batalion Dowodzenia Inspektoratu Wsparcia Sił Zbro
14.Wojskowy Oddział Gospodarczy Poznań
4 Zielonogórski pułk przeciwlotniczy - Czerwińsk /
3 kompania szturmowa Pomorskiej Dywizji Powietrzno
3 Eskadra Lotnicza - 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
22 Baza Lotnictwa Taktycznego
Zespół Wsparcia Dowództwa Wielonarodowego Korpusu
Komenda Transportu Lublin
Polski Kontyngent Wojskowy Orlik 5 na Litwie.
23 blp - WOT Biała Podlaska
Akademia Obrony Narodowej.
Żandarmeria Wojskowa- maskująca.
WŁODAWA 3 Kompania Rozpoznawcza
41 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
15.Brygada Zmechanizowana.
16.batalion remontowy,16 DZ
16.batalion remontowy-16DZ
22 Baza Lotnictwa Taktycznego
Naszywka połowa 3 kompanii lekkiej piechoty Ropczy
16 BAT.ZAOPATRZENIA-ELBLĄG-16DZ
SŁUŻBA ZAKWATEROWANIA i BUDOWNICTWA naszywka kl 3
103 Pułk Lotniczy NJW MSWiA
44 Baza Lotnictwa Morskiego
14 Dywizjon Artylerii Samobieżnej- Jarosław (guma)
2 batalion czołgów - Żurawica
35 Skwierzyński Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrz
3PBOT Rzeszów (maskująca)
43 Batalion Saperów MW. Rozewie.(maskująca)
35.Wojskowy Oddział Gospodarczy - Kraków.
82 batalion ewakuacji sprzętu - Oleśnica.(nieoficj
82 batalion ewakuacji sprzętu - Oleśnica.
Orkiestra Wojskowa - Rzeszów.
SON k. transportowa - Opole.
2 Brygada Zmechanizowana Wałcz
4 batalion zmechanizowany - Przemyśl.
21 BSP (Nie zrealizowany projekt - maskująca)