Naszywki
23 blp - WOT Biała Podlaska
1 Regionalny Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania.
Grupa Płetwonurków Minerów - Świnoujście
GAPA NAWIGATORA NAPROWADZANIA
3 Batalion Inżynieryjny (3 binż) – jednostka inżyn
Naszywka Batalion Zośka noszona przez żołnierzy po
Akademia Obrony Narodowej.
1bsp Sekcja Strzelców Wyborowych
Zespół Bojowy A (Miotła), JWK Lubliniec
Sekcja Wychowawcza 3 binż. Nisko
Żandarmeria Wojskowa- maskująca.
3 Mazurski Batalion Rozpoznawczy im. płk. Jana Hip
WŁODAWA 3 Kompania Rozpoznawcza
5 Kresowa Dywizja Piechoty
Wojewódzki Sztab Wojskowy - Kraków.
Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego - Dęblin
15.Brygada Zmechanizowana.
41 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
3 Brygada Zmechanizowana.
15.Brygada Zmechanizowana.
41 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
2 Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza
16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana - polowa
41 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
16.batalion remontowy,16 DZ
14 Eskadra Lotnictwa Transportowego - Powidz.
16.batalion remontowy-16DZ
22 Baza Lotnictwa Taktycznego
1.Grójecki Ośrodek Radioelektroniczny im. ppłk Jan
1 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
1 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
Grupa Śmigłowców - 56 Pułk Śmigłowców Bojowych
3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej Rzeszó
10 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
3 Podkarpacki batalion Obrony Terytorialnej Rzeszó
31 Batalion Radiotechniczny Poznań-Babki(maskująca
112 batalion remontowy-Giżycko.
3klp - 33 batalionu lekkiej piechoty
21 Baza Lotnictwa Taktycznego
34 batalion radiotechniczny - Chojnice.
Kompania Logistyczna 22 bpg Kłodzko
1. Brygada Lotnictwa Wojsk Lądowych - Inowrocław.
2 Batalion Czołgów 10 BKPanc-Świętoszów
14 Suwalski Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej
Naszywka połowa 3 kompanii lekkiej piechoty Ropczy
33 blp Dębica - 4 klp Strzyżów.WOT
Kompania szkolenia służby przygotowawczej 2pl.
2 Eskadra Lotnictwa Patrolowo - Ratowniczego
Służba Kwatermistrzowska klasy 3
7 Pułk Lotnictwa Specjalnego
13.Dywizjon Trałowców im.adm floty Andrzeja Karwet
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych
43 batalion saperów FOW- ROZEWIE
16 BAT.ZAOPATRZENIA-ELBLĄG-16DZ
Specjalista służby uzbrojenia 2 klasy.
21 blog - Rzeszów (projekt)
21 blog - Rzeszów (projekt).
Specjalista służby uzbrojenia 3 klasy.
Batalion Dowodzenia Marynarki Wojennej
2 Eskadra Lotnictwa Myśliwskiego - 10 PLM
SŁUŻBA ZAKWATEROWANIA i BUDOWNICTWA naszywka kl 3
Kierowca - Emblemat specjalisty LWP klasa 1.
2 batalion zmechanizowany - Giżycko
103 Pułk Lotniczy NJW MSWiA
Kierowca - Emblemat specjalisty LWP klasa 2.
44 Baza Lotnictwa Morskiego
Kierowca - Emblemat specjalisty LWP klasa 3.
15 WIELKOPOLSKA BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ-WĘDRZY
3 Batalion Inżynieryjny - Nisko
Naszywka jednostek rozpoznawczych - pustynna.
66 dlot eskadra techniczna-25BKPow.
25 Komp.Medyczna - Kawaleria Powietrzna
14 Dywizjon Artylerii Samobieżnej- Jarosław (guma)