Odznaczenia

Pruska Odznaka Kolejowa.

Odznaka Albendorf

Zasłużony dla Kopalni Thorez

Krzyż Orderu Polonia Restituta 5 klasy

Odznaka 10 lat w Służbie Narodu

Kriegsverdienstmedaille Medal Zasługi Wojennej KVM

23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K38

Krzyż pektoralny Bpa Bronisława Dembowskiego

TEMAFOR '75

33 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:025

NJW - Centralny Ośrodek Szkolenia MSW; Nr0049

Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild

Odznaki Wojskowa Odznaka Sprawności Fizycznej.

Pułk Ochrony Warszawa - odznaka brązowa

38 Lotniczy Pułk Szkolno-Bojowy Modlin;Nr:676

2 Brygada Zmechanizowana Legionów :Nr:110

Złoty Krzyż Zasługi PRL

62 Kompania Specjalna -- Bolesławiec : Nr:003

23 Brygada Obrony Terytorialnej ; Nr:050

Zasłużony Pracownik KWK Bolesław Śmiały

Krzyż Walecznych - z lat 1944 - 1945 : 24b.

Dyplom uznania SOW

Legitymacja i odznaka Mechanik Lotniczy

Szkoła Oficerska MO

Eskadra Śmigłowców -- Babilon II zmiana

Nabijka

Krzyż Walecznych - z lat 1944 - 1945 : 24a.

10 Sudecka Dywizja Zmechanizowana

Medal ZSRR

Zasłużony Pracownik Kop.Siemianowice wz2

Medal pruski.

Niemiecka odznaka TAG DER ARBEIT

gapa NSDAP

Szkoła Chorążych Wojsk Lotniczych ;Nr.014

ODZNAKA PAMIĄTKOWA WOMP - MODLIN; Nr:033

Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild

Zasłużony Pracownik Kop. Czerwone Zagłębie

9 Warmiński Pułk Radioelektroniczny

Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild

Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner

Medal ZSRR

Medal ZSRR

Zasłużony Pracownik KWK Śląsk

4 Batalion Radiotechniczny - Warszawa ; Nr:119

2 Brygada Łączności - Wałcz

3 Zamojska Brygada OT - Zamość

XXII Igrzyska Olimpijskie Moskwa 1980

Kryterium Asów '79 KKS Gwardia Katowice

36 Batalion Radiotechniczny - Kraków ; Nr:145

XX Kryterium Asów KKS Gwardia Katowice 1973

54 Warsztaty Lotnicze - Radom ; Nr:093

3 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego:Nr:209

Odznaka Tag der Arbeit.

Dyplom medalu pamiątkowego ZBŻZ i ORWP

KKS Gwardia Katowice

XXV Gwardia Katowice

Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski

Medal ZSRR

Baretka Krzyża Grunwaldu II klasy

Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner

Medal ZSRR

Medal - ZA UDZIAŁ W WOJNIE OBRONNEJ.

Medal Wojska - wersja Spink & Son

Krzyż Walecznych - Knedler 1921-1946 :5a

Medal 40-lecia Polski Ludowej

Nadanie Odznaki OSBP z marca 1949 r.

PCK - PRL

48 Polowe Warsztaty Lotnicze Piła - 40-sto lecie

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr:1 - Łódz

3 Rejonowa Baza Logistyczna - Kraków : Nr:07

47 Szkolny Pułk Śmigłowców - Nowe Miasto

1 Warszawska Brygada Pancerna - odwrotka ; Nr:219

Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild

Odznaka Zespół Szkół Samochodowych

Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner

Medal ZSRR

Odznaka "Koło Młodzieży Wojskowej"

Medal ZSRR

Zasłużony Pracownik ZG Rozalia

Wojskowa Akademia Techniczna :Nr K17

10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0145

8 Lęborski Batalion Rozpoznawczy - LĘBORK

Sztab Generalny WP - ; Nr:049; seria B

Szkoła Specjalistów Wojsk Radiotechnicznych;Nr383

Medal za Zasługi dla Obronności Kraju - miniaturki

Dyżurna Służba Operacyjna Wojsk Lądowych;Nr:81

Odznaka Węzeł Łączności - Warszawa

Ministerstwo Obrony Narodowej - ; Nr:668

19 Batalion Saperów Ziemi Lęborskiej ; Nr:024

Wojewódzki Sztab Wojskowy Katowice; Nr:149


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.