Odznaczenia
2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
Legitymacja ZŁOTEGO PIERŚCIENIA KOW
60 Lotniczy Pułk Szkolny; Radom
6 Toruńska Brygada Artylerii - Toruń
11 REJON WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO Nr:017
12 Dywizja Zmechanizowana ; Nr:398
Obóz szkoleniowy - lata 30-te.
Krzyż Walecznych: Spink & Son Ltd.Londyn 1941 ?
NJW - Pamiątkowa odznaka Nr:0104
Rumuńska Federacja Hokeja na Lodzie
Medal Za Odrę, Nysę, Bałtyk
45 Lotniczy Pułk Szkolno-Bojowy; Babimost
6 Toruńska Brygada Artylerii - Toruń
IX i X Zmiana PKW w Libanie
Order Odrodzenia Polski V klasy Gontarczyk 1944
16 Pułk Zmechanizowany Słupsk
Korpus Powietrzno-Zmechanizowany Kraków
Jacht Klub Marynarki Wojennej - wersja srebrna
Złoty Krzyż Zasługi Grabski
9 Pułk Zmechanizowany Stargard
CCCP - Order Znak Honoru_typ 4 w4 - Nr:1211071
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz - ; Nr:126
1939 Szpanga do Krzyża Żelaznego 1 Klasy 1914
Order Krzyża Grunwaldu III klasy
11 Batalion Medyczny - Żary
44 Baza Lotnicza MW - Siemirowice
KS KONSTAL CHORZÓW - LEGITYMACJA KLUBOWA
Wydział Cybernetyki WAT - Warszawa
Order Krzyża Grunwaldu III klasy
4 Batalion Minowania Marynarki Wojennej - Dziwnów
Strzelec Radiotelegrafista - złota
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz - ; Nr:151
1 Dywizjon Lotniczy Ziemi Łęczyckiej
2 Pułk Artylerii Legionów Choszczno : Nr:012
25 Dywizja Kawalerii Powietrznej Łódz
Odznaka Obserwator \ Nawigator, Observer Badge
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Szpanga za Walkę Wręcz , Close Combat Clasp
Odznaka Artylerii Przeciwlotniczej Armii
Skoczek Spadochronowy 1954
Odznaka Pilota Luftwaffe, Pilot's Badge
11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo
10 Opolska Brygada Zmechanizowana
28 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Słupsk
Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lotniczych
1939 Szpanga do Krzyża Żelaznego 1 Klasy 1914
80-lecie,złota-ciemnozielona
Pułk Ochrony Warszawa : Nr:A101
10 Opolska Brygada Zmechanizowana
Szpital Marynarki Wojennej - Gdańsk : Nr:32
Odznaka Wzorowy Dowódca wzór 2; z 1973 - 30mm
XII SESJA KÓŁ NAUKOWYCH '77
Wzorowy Dowódzca 1973r. Złota; wzór 35mm
Wzorowy Szef Pododziału wzór z 1982r. brąz
Wzorowy Dowódzca 1973r : Srebrna ; wzór 35mm
Odznaka dla Załóg Łodzi Podwodnych
Załogi Krążowników Pomocniczych
Odznaka dla Załóg Torpedowców i Patrolowców wzór I
Odznaka za Szturm Ogólny, General Assault Badge
Odznaka dla Załóg Torpedowców Patrolowców wzór II
Odznaka absolwenta Szkoły Podchorążych Rezerwy
14 Suwalski Pułk Artylerii Przeciwpancernej
54 Warsztat Lotniczy w Radomiu
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej - Bydgoszcz
56 Pułk Śmigłowców Bojowych - 30 lecie; Inowrocław
1939 Szpanga do Krzyża Żelaznego 1 Klasy 1914
1939 Szpanga do Krzyża Żelaznego 1 Klasy 1914
Lotnik w Stanie Spoczynku, Pilot's Retired Badge
Wielonarodowy Korpus ,,Północ-Wschód'' - Szczecin
9 Warmiński Pułk Radioelektroniczny
Wzorowy Dowódzca 1973r ; Brąz ; wzór 35mm
Służba Wysokościowo Ratownicza WSO SP
5 Kresowa Brygada Zmechanizowana - Gubin
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego Wa-wa
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych - Nr:015
41 Ośrodek Szkolenia Kierowców
13 Kostrzyński Pułk Artylerii - klejnot odznaki
25 Batalion Łączności _ Skierniewice
Gdyńska Brygada Lotnictwa Marynarki Wojenne
Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej 2004r. - :Nr7
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:032
34 Brygada Kawalerii Pancernej
11 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - 50 lecie; Wrocław
Węzeł Łączności KOW - Kraków ; Nr:W68
Odznaka dla Załóg Łodzi Podwodnych
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:042
Odznaka Pilota Luftwaffe, Pilot's Badge
Centrum Szkolenia Radioelektronicznego
Wzorowy Dowódca - Numerowany
7 Pomorska Brygada Zmechanizowana
60 Lotniczy Pułk Szkolny; Radom
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:017
Centrum Szkolenia Obrony Przeciwlotniczej
9 Bartoszycki Pułk Artylerii
8 Ośrodek Szkolenia Specjalistów Czołgowych;Nr.245
11 Brandenburski Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
Order Krzyża Grunwaldu III klasy
2 Pomorski Pułk Rakiet Choszczno
Instruktor Spadochronowy 1979
3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja złota
Order Orła Białego - kopia grawerska
45 Wojskowy Oddział Gospodarczy - Wędrzyn ; NR:043
5 Kresowy Batalion Dowodzenia ; Nr:90
2 Pułku Zmechanizowanego Skierniewice/Giżycko
Lotnik w Stanie Spoczynku, Pilot's Retired Badge
Zasłużony dla Kopalni Wałbrzych
Kryterium Asów '79 KKS Gwardia Katowice
Centrum Szkolenia Specjalistów MW
Odznaka pożarnicza powiatu wadowickiego
3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja brązowa
9 Ośrodek Szkolenia Specjalistów Czołgowych;Nr.385
Centrum Szkolenia Specjalistów MW - wersja
Warszawski Okręg Wojskowy
Order Krzyża Grunwaldu III klasy
45 Lotnicza Eskadra Doświadczalna - Modlin
Ag925 56 Pułk Śmigłowców Bojowych : Inowrocław
XX Kryterium Asów KKS Gwardia Katowice 1973
Podyplomowe Studia STiL WAT
61 Skwierzyńska Brygada Przeciwlotnicza
5 Brygada Saperów - Szczecin
3 Eskadra Lotnictwa Transportowo - Łącznikowego
8 Pułk Zabezpieczenia - Poznań -35 Lat
Odznaka Absolwenta WAM - Nr:2572
45 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:050
Korpus Powietrzno Zmechanizowany
Odznaka dla Załóg Łodzi Podwodnych
Odznaka Pilota Luftwaffe, Pilot's Badge
Order Krzyża Grunwaldu III klasy
11 Pulk Radioelektroniczny Zgorzelec
5 Pomorska Brygada Artylerii - Głogów
Ośrodek Szkolenia Młodszych Specjalistów Logistyki
Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych
Ośrodek Szkolenia Młodszych Specjalistów Logistyki
Legitymacja nadania odznaki 111 Szpitala
2 Stargardzki Batalion Saperów - : Nr:130
1 Ośrodek Szkolenia Kierowców
Pamiatkowa odznaka WSzW - Opole
2 Stargardzki Batalion Saperów - : Nr:68
2 Korpus Zmechanizowany - Kraków
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Szpanga za Walkę Wręcz , Close Combat Clasp
Odzn. Szturmowa Piechoty Infanterie Sturmabzeichen
1 Brzeska Brygada Saperów
13 Elbląski Pułk Artylerii Przeciwlotniczej
Odznaka Pilota Luftwaffe, Pilot's Badge
2 Batalion Zaopatrzenia - Czarne