Odznaczenia
Wojewódzki Sztab Wojskowy Katowice; Nr:149
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Gryfice
33 Pułk Zmechanizowany - ; Nr:116
21 Pucki Dywizjon Przeciwlotniczy
2 Baza Materialowo Techniczna Kutno : Nr:021
Służba Weterynaryjna WP - : Nr:17
I Spartakiada Młodzieży Biesko-Biała '77
Oficerska Szkola Piechoty Nr 3
Wzorowy Podchorąży Rezerwy ; 1982 r.
Schronisko PTTK na Szyndzielni
Order Krzyża Grunwaldu III klasy miniaturka
Wzorowy Podchorąży Rezerwy ; 1982 r.
TURNIEJ MŁODYCH MISTRZÓW TECHNIKI
Koło Młodzieży Wojskowej 1958
Niemiecka odznaka Deutscher Fleischer Verband 1875
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
Lotnik w Stanie Spoczynku, Pilot's Retired Badge
Zasłużonemu w Rozwoju Województwa Katowickiego
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
Odznaka za zasługi dla związku ZZP PiS
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
2 Ogólnopolski młodzieżowy przegląd piosenki '77
Odznaka Zasłużony Białostocczyźnie Srebrna
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
Brązowy medal "Siły zbrojne w służbie ojczyzny"
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:77
Medal Za Odrę, Nysę, Bałtyk
10 Batalion Zmechanizowany Dragonów; Nr:320
Zasł.Pracownik Kopalni KWK Borynia
Medal "Krajowa Rada Narodowa"
Krzyż Bpa Jana Gałeckiego
odznaka harcerska ZMP "czuwajka"
Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej
12 Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich; Nr:068
Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej
Dyplom Honorowej Księgi Zasłużonych ZBŻZ i ORWP
Flotten-Kriegsabzeichen - odznaczenie Kriegsmarine
Wzorowy Żołnierz - brązowa.
Odznaka "Koło Młodzieży Wojskowej"
Zasłużony dla Kop.Krupiński
Medal Za Udział w Wojnie Obronnej 1939 Miniaturka
Order Krzyża Grunwaldu III klasy legitymacja
Decoration Civique pour ancienneté de services
Odznaka Brygady Pracy Socjalistycznej
DYPLOM - KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ
Krzyż Walecznych- wykonanie Eugeniusza Ungera.:10
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Orkiestra Wojskowa 21 Brygady Strzelców Podhalańsk
Dyplom "XXV - lecie ZBŻZ i OR WP"
Miniaturki 13 Pułku Artylerii - Kostrzyn
Wzorowy Marynarz - odznaka numerowana Nr:00016
Odznaka "Za Zasługi dla Ochrony Przeciwpożarowej”
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild