Odznaczenia
Papieski krzyż pektoralny
1939 Szpanga do Krzyża Żelaznego 1 Klasy 1914
Odznaka Spadochronowa Luftwaffe Paratrooper Badge
Lotnik w Stanie Spoczynku, Pilot's Retired Badge
5 Brygada Pancerna ,,Skorpion'': Nr:218
Odznaka 303 Dywizjon Myśliwski
Legitymacja Medalu Pamiątkowego
Pamiątkowa odznaka ORP ,, Błyskawica""
Szkoła Chorążych Personelu Technicznego Oleśnica
24 Składnica MW - Darłowo
Super Rally zorganizowane przez klub H-DC
Medal Pochwalny Joint Service USA
Zdjecie grupowe - Bydgoszcz 1957r.
Zespół Zarządzania Wsparciem Teleinformatycznym
Miniatury Krzyża Walecznych
25 Lat13 Pułku Lotnictwa Transportowego: Nr:17
Srebrna wpinka Reichsbund
Wyższa Szkoła Oficerska Służb Kwatermistrzowskich
Medal Za Udział w Wojnie Obronnej 1939
22.Karpacki Batalion Piechoty Górskiej
Legitymacja srebrnego medalu pamiątkowego
PS Informatyki Zarządzania i Analizy Systemowej
Zepół Informatyki MW - Gdynia
Zlot Karpacz 2015 mnóstwo spotkań
15 Samodzielna Eskadra Lotnictwa Rozpoznawczego MW
1Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Bytom
Odznaka 18 Pułku Rakiet - RRR Ag925 : Nr:01
12 Szczecińska Dywizja Zmechanizowana
Złoty Krzyż Zaslugi - RP ,, Bierutowski"
10 Wojskowy Szpital Kliniczny Bydgoszcz :Nr:023
2. Stargardzki batalion saperów
Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych - Zegrze.
Nadanie Szpital Kliniczny WAM
Wojskowe Centrum Szkolenia dp ONZ Kielce 1992
6 Ośrodek Radioelektroniczny Gdynia Nr: 124
Zlot Mrągowo 2011 super !!
45 Lotnicza Eskadra Doświadczalna Ag925: Nr:01
Centrum Bezpieczeństwa Cybernetycznego SZ
6 Głogowski Pułk Drogowo-Mostowy
Krzyż Walecznych: 1946-1950 - Tombak: L7.
ORMO KWK Manifest Lipcowy
Odznaka Pilot - Nawigator, Pilot - Observer Badge
XX-lecie Robotniczo-Chłopskiej Armii Czerwonej
ODZNAKA KLASOWEGO SPECJALISTY WOJSKOWEGO
Odznaka dla Załóg Łodzi Podwodnych
3e escadron, « séjour RCA », 1990..
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Centre commando d'ARTA-PLAGE 1
Odznaka dla Załóg Łodzi Podwodnych
5 régiment étranger d’infanterie, type 2.D.Ber.
1er R.E.C., opération LICORNE 2004
3e compagnie du 2e R.E.I «MINERVE» 2001 – 2002.
Miedzynarodowa Konferencja Górnicza 1968
Compagnie de commandement et des services typII
MEDAL ZA ZWYCIĘSTWO NAD NIEMCAMI
ORDER SZTANDARU PRACY I KLASY PRL
Odznaka Honorowa „Orlęta”
61e bataillon mixte du génie Légion,
Brevet de moniteur parachutiste
Deutschen Reichssportabzeichen
Odznaka Pilota Luftwaffe, Pilot's Badge
Medal 40-lecie Polski ludowej
Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej