Odznaczenia
Order "Czerwonej Gwiazdy"
Medal brązowy "Zasłużonym na Polu Chwały" 1943
Unité de commandement et des services (BATINF 2)
Odznaka Złota DRL miniatura
CCCP Medal za Zasługi Bojowe
MEDAL - TRZECIA ROCZNICA POWSTANIA LISTOPADOWEGO.
1er REG Operation EPERVIER 2009
Odznaka Brązowa DRL miniatura
Odznaka szkolenia górskiego 2REG/srebro
Warszawski Krzyż Powstańczy
INSTITUTION DES INVALIDES LE.-srebro
Kriegsmarine Odznaka dla załóg Niszczycielii.
Escadron de Commandement et de Logistique type II
Medal srebrny "Za Zasługi dla Pożarnictwa" ZOSP
Niemiecki orzeł na czapkę
Orzeł carski z papachy - artyleria (1)
Ramka od krzyża żelaznego
Odznaka "W Służbie Narodu" za X lat
1er escadron, Epervier 2011-2012
Medal z wystawy psów Hanower 1937
2e Escadron du 1er Regiment du Cavalerie Sarajevo
Odznaka "Za Zasługi dla Górnictwa PRL"
Odznaka Szturmowa Piechoty Brązowa
Odznaka kwestarska "Pożyczka Narodowa 1933"
Brevets de la 1ère compagnie du 1er R.E.G./brąz
ODZNAKA 45 PUŁKU LOTNICZEGO
Licznik trudu górniczego....
Compagnie d'éclairage et d'appui type 2
Krzyz walecznych miniatura
Brevet d'éclaireur de jungle du 3e R.E.I.
Orzeł Śląski (niemiecki), Schlesischer Adler
4e escadron, séjour à MAYOTTE, 1990.
5e escadron du 1er R.E.C., opération LICORNE, 2006
Odznaka "Zasłużony Funkcjonariusz Pożarnictwa"
Odznaka Zasłużony Honorowy Dawca Krwi PCK
Odznaka Szturmowa Piechoty Srebrna
Services administratifs du 4e R.E., 2er type.
Odznaka TAP beret/srebrna I
Erdkampfabzeichen der Luftwaffe
Odznaka "W Służbie Narodu" za XX lat
identyfikator JH "J. Hennig"
Luftwaffe Odznaka Strzelca,Mechanika Pokładowego
Niemiecka odznaka Heeresbergfuhrer wz57
ANGLIA THE DEFENCE MEDAL 1939-1945
Walecznym Na Polu Chwały 1920 r.
Mutterkreuz 1.stufe in Gold
Opération « Hermine » 1996 C.C.S. du 2e R.E.P.
4 Pon du 1er E.S.C du 1er R.E.C., LIBAN
Medal ONZ "In The Service of Peace"
Odznaka Bund der Deutschen Nordmahrens
Ignacy Prądzyński - WIELCY POLACY.
Generał inż.Ignacy Prądzyński
Medal za wysługe lat SS 2 klasy
Liebgwardyjski Kekscholmski pułk 3 rota nr.131
Order Sztandaru Pracy PRL II klasy
4 Koporski Pułk Piechoty 5 rota nr.110
zasłużony pracownik STOMIL Grudziądz