Odznaczenia
Medalik LERNE LEIDEN OHNE ZU KLAGEN
2e escadron, opération « DAGUET » 1990 - 1991.
Srebrna Odznaka Wzorowego Funkcjonariusza SW
1 Regiment Etrangere d'Parachutiste
KRZYŻ KAWALERSKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI
Odznaka "Za zasługi w zwalczaniu powodzi”
Godło żołnierskie CA do czapki galowej
Mode im Wandel der Zeiten 1410-1460
Jacht Klub wersjea złota + miniaturka
10 Batalion Zmechanizowany Dragonów; Nr:023
Orkiestra garnizonowa - Siedlce
Nasza rozpoznawcza odznaka ,,Pułkowa''
Legitymacja - Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny 1983
Sprawność Podhalańska ,, Harnaś'' 21-BSP Rzeszów
Brązowy Medal za Długoletnią Służbę
Rezerwa Wiosna 92 - Jesień 93 - Eskadra Lotnictwa
Odznaka Pilot - Nawigator, Pilot - Observer Badge
Odznaka dla Załóg Łodzi Podwodnych
Brevets de la 1ère compagnie du 1er R.E.G./brąz
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Oddziałowy Społ.Insp. Pracy kop.Polska
Compagnie d’instruction des cadres (C.I.C.) du 4e
Żeglarska odznaka dla uczestników rejsu
WZOROWY ŻOŁNIERZ wz.1973r
Złota Odznaka Wzorowego Funkcjonariusza SW
Medal Komisji Edukacji Narodowej PRL
Niemiecki medal z Bismarkiem
Compagnie de commandement et de logistique Typ I
Pancerna Odznaka Szturmowa, Panzerkampfabzeichen
PRZODOWNIK PRACY SOCJALISTYCZNEJ
Odznaka za Zasługi dla ZBoWiD
Medal 40-lecia PRL + legitymacja
W 150 ROCZNICĘ NOCY LISTOPADOWEJ - II.
Godło oficerskie CA do czapki galowej
Komenda Portu Wojennego - Gdynia : Nr:179
Odznaka 1 Batalionu Logistycznego - wersja
Pamiątkowa Odznaka Kościuszkowska 1WDZ - kontra
1 Brzeska Brygada Saperów - 50 cio lecie
12 Małopolski Pułk Komunikacyjny Ziemi Niżańskiej
Zasłużony dla Kopalni Thorez
Ogólny Związek Podoficerów Rezerwy Odznaka i Legi
TARCZA ZA DEMIAŃSK - KOPIA , DEMIANSK SHIELD COPY
NVA odznaka do Schützenschnur Volksmarine
Sprawność Podhalańska ,, Harnaś'' 21-BSP Rzeszów
1939 Szpanga do Krzyża Żelaznego 1 Klasy 1914
Ogólny Związek Podoficerów Rezerwy RP- miniatura
Krzyż Orderu Polonia Restituta 5 klasy
Krzyż Partyzancki + Miniaturka
3e compagnie du 2e R.E.I.
Medal "Siły zbrojne w służbie ojczyzny V"
Odznaka 10 lat w Służbie Narodu
Odznaka absolwencka WSO MO w Szczytnie
Godło oficerskie CA do czapki służbowej lotnictwa
13 Elbląski Pułk Artyleri Przeciwlotniczej Elbląg
100 Batalion Łączności - Wałcz ; Nr:086
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950 - ciekawa
Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej
12 Małopolski Pułk Komunikacyjny Ziemi Niżańskiej
Odznaka Gorzowskiego Klubu Kolekcjonerów
78 Pułk Obrony Powietrznej - Mrzeżyno
Rajd Szczecin Siekierki 1963r
Sprawność Podhalańska ,, Harnaś'' 21-BSP Rzeszów
Odznaki Grunwaldzkie - powiększająca się kolekcja
Srebrny Krzyż Zasługi PRL
Dyplom do medalu pamiątkowego ZBŹZ i OR WP
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie
Złoty Krzyż Zaslugi - III RP
7e compagnie du 2e R.E.I.
Krzyż Polskich sił zbrojnych na zachodzie i miniat
Medal "Za zasługi dla obronności kraju" wersja PRL
1 Batalion Remontowo-Budowlany ; Nr: 65
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
Porcelanowe figurki z bajek ludowych -KWHW
Odznaka WKU Bielsko- Biała ; Nr:K11
2 Korpus Zmechanizowany proporczyk na beret
Wzorowy Marynarz I Klasy wzór z 1958 r. - zbój
Tagungsabzeichen Luftfahrt Werbewoche 1936
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K38
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie
Krzyż Walecznych- wykonanie Eugeniusza Ungera.:10
8 Batalion Remontowy - Kołobrzeg ; Nr:181
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950 II wersja
1 Sieradzka Brygada Radioliniowokablowa Sieradz
10 warszawski Pułk Samochodowy
Pamiątkowa odznaka WKU - Tychy
Centrum Informatyki i Łączności MON ; Nr:K29
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej Nr:021
Moneta Pamiątkowa dla żołnierzy JW AGAT
Zasłuzony Pracownik Woj.Przed.Wiert.-Geologiczne
NJW - Centralny Ośrodek Szkolenia JW1492; NR;208
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie
ODZNAKA 45 PUŁKU LOTNICZEGO
Załogi Krążowników Pomocniczych
Odznaka dla Załóg Torpedowców i Patrolowców wzór I
Wczesny Orzeł SS,SA i NSDAP
Medal "30 Lat Zwycięstwa"
Opération « KFOR 2002 ».groupe cynotechnique.
1 REG operacja Epervier 2009
Odznaka "W Służbie Narodu" za X lat
Odznaka Artylerii Przeciwlotniczej Armii
Groupe NEDEX du 1er R.E.G.
Insigne de la rédaction « Képi blanc », 2007
Brevet d'infirmier de la 13DBLE
Krzyż pektoralny Bpa Bronisława Dembowskiego
1er escadron du 1REC Camerone 1995
Ukraiński medal weterana wojennego
13e demi-brigade de Légion étrangère Dom II
Licznik trudu górniczego....
17 BATALION SAPERÓW WIELKOPOLSKICH - miniatura
Allgemeines Sturmabzeichen
12 Batalion Zaopatrzenia Szczecin; Nr:185
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950 - złota
10 Brygada Logistyczna Opole : Nr:136
2e compagnie du 2e R.E.G. KAPISA
Ośrodek Opracowywania Wyników Rozpoznania Powietrz
15 Batalion Medyczny ; Nr:26
91 Batalion Logistyczny - Komprachcice
Odznaka Spadochronowa Luftwaffe Paratrooper Badge
Compagnie d'éclairage et d'appui type 2
78 PUŁK RAKIETOWY OBRONY POWIETRZNEJ
Lotnik w Stanie Spoczynku, Pilot's Retired Badge
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:025
medal 40-lecia Polski Ludowej
Order Świętego Stanisława I kl.
Opération « KFOR 2002 ».insigne général.
15 Batalion Ułanów Poznańskich : Ag925 : Nr:000
10 Brygada Logistyczna Opole - żołnierska
13 Pułk Lotnictwa Transportowego; Kraków