Odznaczenia
Odznaka "Za zasługi w zwalczaniu powodzi”
Zasłużony dla Kopalni Thorez
Odznaka 10 lat w Służbie Narodu
Kriegsverdienstmedaille Medal Zasługi Wojennej KVM
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K38
Odznaka "W Służbie Narodu" za X lat
Krzyż pektoralny Bpa Bronisława Dembowskiego
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:025
NJW - Centralny Ośrodek Szkolenia MSW; Nr0049
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Odznaki Wojskowa Odznaka Sprawności Fizycznej.
Pułk Ochrony Warszawa - odznaka brązowa
2 Brygada Zmechanizowana Legionów :Nr:110
Vancouver 2010 Igrzyska Olimpijskie
62 Kompania Specjalna -- Bolesławiec : Nr:003
23 Brygada Obrony Terytorialnej ; Nr:050
Zasłużony Pracownik KWK Bolesław Śmiały
Krzyż Walecznych - z lat 1944 - 1945 : 24b.
Krzyż Walecznych 1944 Moskiewski
Eskadra Śmigłowców -- Babilon II zmiana
Krzyż Walecznych - z lat 1944 - 1945 : 24a.
10 Sudecka Dywizja Zmechanizowana
Zasłużony Pracownik Kop.Siemianowice wz2
Niemiecka odznaka TAG DER ARBEIT
XV JUBILEUSZOWY RAJD A.R. MILÓWKA '76
Szkoła Chorążych Wojsk Lotniczych ;Nr.014
ODZNAKA PAMIĄTKOWA WOMP - MODLIN; Nr:033
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Zasłużony Pracownik Kop. Czerwone Zagłębie
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Zasłużony Pracownik KWK Śląsk
Medal brązowy "Za Zasługi dla Pożarnictwa" ZOSP RP
4 Batalion Radiotechniczny - Warszawa ; Nr:119
2 Brygada Łączności - Wałcz
3 Zamojska Brygada OT - Zamość
XXII Igrzyska Olimpijskie Moskwa 1980
36 Batalion Radiotechniczny - Kraków ; Nr:145
54 Warsztaty Lotnicze - Radom ; Nr:093
3 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego:Nr:209
Dyplom medalu pamiątkowego ZBŻZ i ORWP
Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski
Mistrzostwa Świata 2006 - Łotwa, Ryga
Odznaka Przysposobienia Sanitarnego PCK
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Odznaka Przysposobienia Sanitarnego PCK
Medal - ZA UDZIAŁ W WOJNIE OBRONNEJ.
SZYB ZYGMUNT AUGUST II - CHORZÓW - FOTO
Medal Wojska - wersja Spink & Son
KOPALNIA BARBARA CHORZÓW - FOTO
Krzyż Walecznych - Knedler 1921-1946 :5a
Mistrzostwa Świata U20 2008 - Niemcy
Medal 40-lecia Polski Ludowej
48 Polowe Warsztaty Lotnicze Piła - 40-sto lecie
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr:1 - Łódz
3 Rejonowa Baza Logistyczna - Kraków : Nr:07
47 Szkolny Pułk Śmigłowców - Nowe Miasto
1 Warszawska Brygada Pancerna - odwrotka ; Nr:219
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Odznaka Zespół Szkół Samochodowych
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Odznaka "Koło Młodzieży Wojskowej"
Zasłużony Pracownik ZG Rozalia
Wojskowa Akademia Techniczna :Nr K17
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0145
8 Lęborski Batalion Rozpoznawczy - LĘBORK
Szkoła Specjalistów Wojsk Radiotechnicznych;Nr383
Dyżurna Służba Operacyjna Wojsk Lądowych;Nr:81
Odznaka Węzeł Łączności - Warszawa
19 Batalion Saperów Ziemi Lęborskiej ; Nr:024