Odznaczenia
1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej
1 Pucki Dywizjon Lotniczy
1 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego Nr;306
1 Pułk Specjalny Komandosów - Lubliniec
1 PUŁK UŁANÓW KRECHOWIECKICH
1 R.E.C., opération « G.T.F.R. en YOUGOSLAVIE»
1 RE, kompania samochodowa
1 RE, odznaka pamiątkowa Podoficerów Noel 2002
1 REC 3 Eskadron, Kambodża Noel 92
1 REC, 4 Eskadron, Kosovo
1 REC, 4 Peleton, 1 Eskadron, Bejrut, Liban
1 REC, Licorne, 5Eskadron
1 REC, operacja Epervier Czad
1 REG operacja Epervier 2009
1 Regiment Etrangere (1 RE)
1 Regiment Etrangere d'Parachutiste
1 Rejonowa Baza Materiałowa - : Nr:38
1 Rejonowa Baza Materiałowa - : Nr:W55
1 Rejonowa Baza Materiałowa - ; Nr:75
1 Rejonowa Baza Materiałowa Ag925 : Nr:01
1 Siedlecki Batalion Rozpoznawczy : Nr:103
1 Siedlecki Batalion Rozpoznawczy :numerowany ??
1 Sieradzka Brygada Radioliniowo-Kablowa; Nr:371
1 Sieradzka Brygada Radioliniowokablowa Sieradz
1 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
1 Szpital Operacji Pokojowych - Bydgoszcz
1 Szwadron - odznaka nieoficjalna
1 Warszawska Brygada Pancerna - odwrotka ; Nr:219
1 Warszawska Brygada Pancerna ; Nr:191
1 Warszawska Brygada Pancerna Ag925 : Nr:01
1 Warszawska Brygada Pancerna Ag925 : Nr:01
1 Warszawska Dywizja Piechoty takie same a inne
1 Warszawsko-Praska Brygada Radiotechniczna
1 Wojenna odznaka za rany
10 Batalion 6 Brygady Desantowo-Szturmowej
10 Batalion Dowodzenia OPOLE
10 Batalion Dowodzenia OPOLE wzór 2
10 Batalion Powietrzno-Desantowy 6BDSz
10 Batalion Radiotechniczny - Choszczno; Nr:119
10 Batalion Zmechanizowany Dragonów; Nr:023
10 Batalion Zmechanizowany Dragonów; Nr:320
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0144
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0145
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0207
10 Brygada Logistyczna Opole - żołnierska
10 Brygada Logistyczna Opole : Nr:136
10 Brygada Zmechanizowana - Opole
10 Opolska Brygada Zmechanizowana
10 Opolska Brygada Zmechanizowana
10 Ostródzki Batalion Zabezpieczenia
10 Ostródzki Batalion Zabezpieczenia Nr: 089
10 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Łask :Nr:0101
10 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Łask :Nr:393
10 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Łask
10 Pułk Rozpoznania Radiolokacyjnego - ; Nr:469
10 Pułk Rozpoznania Radiolokacyjnego : Nr:111
10 Pułk Rozpoznania Radiolokacyjnego : Nr:230
10 Pułk Rozpoznania Radiolokacyjnego : Nr:471
10 Pułk Zmechanizowany - Opole
10 Rozpoznawczy Batalion Strzelców Konnych; Nr:H12
10 Rozpoznawczy BSK Żagań - Honorowa
10 Rozpoznawczy BSK Żagań - Żołnierska; Nr:039
10 Śląski Pułk Artylerii Mieszanej : Nr:189
10 Sudecka Dywizja Zmechanizowana
10 warszawski Pułk Samochodowy
10 Wojskowy Szpital Kliniczny Bydgoszcz :Nr:023
10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
10 Wrocławski Pułk Dowodzenia - ; Nr:029
10 Zlot zorganizowany przez Warszawski HOG
100 Batalion Łączności - Nr:443
100 Batalion Łączności - Wałcz ; Nr:086
100 Batalion Łączności - Wałcz ; Nr:56
100 l. ZG Nowa Helena-Waryński