Odznaczenia
ASG XL Lat Wydziału Wojsk Lotniczych i OPK
Gazeta Polska z 28 listopada 1943 Bliski Wschód
11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej wzór 2
Medal brązowy "Zasłużonym na Polu Chwały" 1943
5 Rejonowe Warsztaty Techniczne - Bydgoszcz
Odznaka Grunwaldzka z podkladką nr: 5
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950 - złota
CCCP - Order Znak Honoru_typ 4 w3 - Nr: 706311
Zasłużony Pracownik KWK Śląsk
61 Skwierzyńska Brygada Przeciwlotnicza
Złota Odznaka „Za Zasługi dla Obrony Cywilnej”
6 Lubasz - niestety nie byłem
Przyjaciel Schronisk Młodzieżowych
3 Okręgowe Warsztaty Techniczne
Bajki dla niegrz.dzieci(karty+figurki)- KWHW cz.2
Medal za Warszawę 1939-1945
ORP ,, Gen. T. Kościuszko
Związek Kynologiczny w Polsce
Odznaki Grunwaldzkie - okaleczone przez czas
11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej wzór 1
Odznaka REQUIN (GABON) : 1990
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950 II wersja
11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo
11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej - Żagań
XXX lecie ORMO w Rzeszowie
Srebrna Odznaka „Za Zasługi dla Obrony Cywilnej”
100 Batalion Łączności - Wałcz ; Nr:56
3 Okręgowe Warsztaty Techniczne
PTTK - Za Pracę z Młodzieżą
3e escadron, Senegal 2010 - 2011
Krzyż Walecznych - Knedler nr :29565 - II RP - 4.
WOJSKOWA ODZNAKA MECHANIKA ( TECHNIKA )LOTNICZEGO
Związek Kynologiczny w Polsce
Bajki dla niegrz dzieci-(karty+figurki)- KWHW cz.1
CCCP - Znak Honoru + Legitymacja Nr:675848
Zasłuzony dla KWK Pniówek
ORP ,, Gen. Pułaski " -- wersja złota
Medal Wystawa Osiągnięć Gospodarki Narodowej CCCP
61 Skwierzyńska Brygada Przeciwlotnicza
Medal za Odrę - Nysę - Bałtyk
Odznaka Grunwaldzka z podkladką nr: 6
Zasłużony dla Kopalni Thorez
100 Batalion Łączności - Wałcz ; Nr:086
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950
CCCP - Order Znak Honoru_typ 4 w3 - Nr: 540362
Misje w nazistowskich Niemczech
Brązowa Odznaka „Za Zasługi dla Obrony Cywilnej”
Związek Kynologiczny w Polsce
11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej - Żagań
Medal Zwycięstwa i Wolności
ORP ,, Gen. Pułaski " -- wersja srebrna
WOJSKOWA ODZNAKA MECHANIKA ( TECHNIKA )LOTNICZEGO
Niemiecki orzeł na czapkę SA
Krzyż Walecznych - Knedler nr :28990 - II RP - 4.
3e escadron, « séjour MAYOTTE », 2002..
,,Damska'' wersja OG - inne zapięcia
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950 - ciekawa
100 Batalion Łączności - Nr:443
Brevet de nageur de reconnaissance 3CIE/III
Złota Odznaka Na Straży Pokoju
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Gryfice
2 Baza Materialowo Techniczna Kutno : Nr:021
Brązowy Krzyż Zasługi PRL
Odznaka "Na Straży Pokoju"
Strzelec - radiotelegrafista
Krzyż Walecznych - Knedler nr :28193 - II RP - 4.
Zasłużonemu Pracownikowi Kop.Sośnica XXV PRL
16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana - Elbląg
PTTK - Społeczny Opiekun Przyrody
NVA Stadtkommandantur der Hauptstadt der DDR
3e escadron, « opération DAGUET », 1990 - 1991..
Odznaka Grunwaldzka z podkladką nr: 4
NVA odznaka do Schützenschnur Volksmarine
Brevet de nageur de reconnaissance 3CIE/II
10 Śląski Pułk Artylerii Mieszanej : Nr:189