Odznaczenia
2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
2 PUŁK LOTNICTWA MYŚLIWSKIEGO
2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - 45 lecie; Goleniów
2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Goleniów
2 Pułk Radioelektroniczny - Przasnysz
2 Pułk Rozpoznawczy Hrubieszów - dwie wersje
2 Pułk Rozpoznawczy Hrubieszów - Nr: 73
2 Pułku Zmechanizowanego Skierniewice/Giżycko
2 Pułku Zmechanizowanego Skierniewice/Giżycko
2 régiment étranger de cavalerie, type 2
2 REI i 1 REC Compagnie de Protection DAGUET 1991
2 Stargardzki Batalion Saperów
2 Stargardzki Batalion Saperów - : Nr:130
2 Stargardzki Batalion Saperów - : Nr:68
2 Szkolny Pułk Samochodowy - Chełm
2 Szpital Operacji Pokojowych - Wrocław
2 wojenna odznaka "za rany"
2. JAHRESTAG DER NATIONAL ERHEBUNG.
2. Stargardzki batalion saperów
2. wojenna pomoc zimowa 1940/1941
20 Bartoszycka BZ - Bartoszyce
20 lat Technikum Geologicznego Kraków
20 Pułk Artylerii Preciwpancernej Żary ; Nr:233
20 Pułk Artylerii Przeciwpancernej ; Nr:327
20 Rejonowe Warsztaty Techniczne - Rzeszów
2004 Sopot i POWERSTATION
21 Batalion Dowodzenia - Żołnierska
21 Batalion Dowodzenia Rzeszów - Nr:21 -- ??
21 Batalion Radiotechniczny JW5021
21 Batalion Radiotechniczny Władysławowo JW 5021
21 Brygada Strzelców Podhalańskich
21 Brygada Strzelców Podhalańskich
21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH - RZESZÓW
21 Brygada Strzelców Podhalańskich -starsza wersja
21 Dywizjon Artylerii Mieszanej - Rzeszów: Nr:30
21 Muromski pułk piechoty 1 rota nr.76
21 Pucki Dywizjon Przeciwlotniczy
21 Pucki Dywizjon Przeciwlotniczy - lakierowana
21 Rejonowe Warsztaty Techniczne - Rzeszów
21 Rejonowe Warsztaty Techniczne - Rzeszów
21 Samodzielna Brygada Powietrzno-desantowa
22 Baza Lotnicza, Malbork
22 Karpacka Brygada Piechoty Górskiej
22 Karpacka Brygada Piechoty Górskiej
22 Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania Bydgoszcz
22 Polowa Techniczna Baza Przeciwlotnicza;Nr:128
22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny - Komorowo
22.Karpacki Batalion Piechoty Górskiej
23 Batalion Radiotechniczny JW4961 - Nr:108
23 Brygada Obrony Terytorialnej ; Nr:050
23 Brygada OT Gliwice - wersja żołnierska - Nr:075
23 Lotnicza Eskadra Szkolna - Dęblin
23 piechotny nizowski pułk 1 rota nr. 175
23 piechotny nizowski pułk 11 rota nr. 200
23 piechotny nizowski pułk 13 rota nr. 217
23 piechotny nizowski pułk 2 rota nr. 213
23 piechotny nizowski pułk 4 rota nr. 228
23 piechotny nizowski pułk 5 rota nr. 192
23 piechotny nizowski pułk 7 rota nr. 106
23 piechotny nizowski pułk 9 rota nr. 197
23 Śląska Brygada Artylerii - Zgorzelec
23 Śląska Brygada Artylerii Armat
23 Śląska Brygada Artylerii Armat - Zgorzelec
23 Śląska Brygada Artylerii Armat Zgorzelec
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr: H60
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K38
24 Składnica MW - Darłowo
242 Centrum Szkolenia Spadochronowego
25 Batalion Dowodzenia 25BKP
25 Batalion Łączności - Skierniewice
25 Batalion Łączności - Skierniewice - II wersja
25 Batalion Łączności _ Skierniewice
25 Batalion Łączności, - Skierniewice
25 Brygada Kawalerii Powietrznej
25 Dywizja Kawalerii Powietrznej ; nr:279
25 Dywizja Kawalerii Powietrznej Łódz
25 Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej JW1068
25 Lat Lotniczych Zakładów Remontowych - Łódz
25 Lat13 Pułku Lotnictwa Transportowego: Nr:17