Odznaczenia
2 Brygada Łączności - Wałcz
3 Zamojska Brygada OT - Zamość
XXII Igrzyska Olimpijskie Moskwa 1980
36 Batalion Radiotechniczny - Kraków ; Nr:145
54 Warsztaty Lotnicze - Radom ; Nr:093
3 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego:Nr:209
Dyplom medalu pamiątkowego ZBŻZ i ORWP
Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski
Mistrzostwa Świata 2006 - Łotwa, Ryga
Odznaka Przysposobienia Sanitarnego PCK
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Odznaka Przysposobienia Sanitarnego PCK
Medal - ZA UDZIAŁ W WOJNIE OBRONNEJ.
SZYB ZYGMUNT AUGUST II - CHORZÓW - FOTO
Medal Wojska - wersja Spink & Son
KOPALNIA BARBARA CHORZÓW - FOTO
Krzyż Walecznych - Knedler 1921-1946 :5a
Mistrzostwa Świata U20 2008 - Niemcy
Medal 40-lecia Polski Ludowej
48 Polowe Warsztaty Lotnicze Piła - 40-sto lecie
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr:1 - Łódz
3 Rejonowa Baza Logistyczna - Kraków : Nr:07
47 Szkolny Pułk Śmigłowców - Nowe Miasto
1 Warszawska Brygada Pancerna - odwrotka ; Nr:219
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Odznaka Zespół Szkół Samochodowych
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Odznaka "Koło Młodzieży Wojskowej"
Zasłużony Pracownik ZG Rozalia
Wojskowa Akademia Techniczna :Nr K17
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0145
8 Lęborski Batalion Rozpoznawczy - LĘBORK
Szkoła Specjalistów Wojsk Radiotechnicznych;Nr383
Dyżurna Służba Operacyjna Wojsk Lądowych;Nr:81
Odznaka Węzeł Łączności - Warszawa
19 Batalion Saperów Ziemi Lęborskiej ; Nr:024
Wojewódzki Sztab Wojskowy Katowice; Nr:149
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Gryfice
33 Pułk Zmechanizowany - ; Nr:116
21 Pucki Dywizjon Przeciwlotniczy
2 Baza Materialowo Techniczna Kutno : Nr:021
Służba Weterynaryjna WP - : Nr:17
I Spartakiada Młodzieży Biesko-Biała '77
Oficerska Szkola Piechoty Nr 3
Wzorowy Podchorąży Rezerwy ; 1982 r.
Schronisko PTTK na Szyndzielni
Order Krzyża Grunwaldu III klasy miniaturka
Wzorowy Podchorąży Rezerwy ; 1982 r.
TURNIEJ MŁODYCH MISTRZÓW TECHNIKI
Koło Młodzieży Wojskowej 1958
Niemiecka odznaka Deutscher Fleischer Verband 1875
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
Lotnik w Stanie Spoczynku, Pilot's Retired Badge
Zasłużonemu w Rozwoju Województwa Katowickiego
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
Odznaka za zasługi dla związku ZZP PiS
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
2 Ogólnopolski młodzieżowy przegląd piosenki '77
Odznaka Zasłużony Białostocczyźnie Srebrna
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
Medal Za Udział w Walkach w Obronie Władzy Ludowej
Brązowy medal "Siły zbrojne w służbie ojczyzny"
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:77
Medal Za Odrę, Nysę, Bałtyk
10 Batalion Zmechanizowany Dragonów; Nr:320
Zasł.Pracownik Kopalni KWK Borynia