Odznaczenia
Zasł.Pracownik Kopalni KWK Borynia
Medal "Krajowa Rada Narodowa"
Krzyż Bpa Jana Gałeckiego
odznaka harcerska ZMP "czuwajka"
Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej
12 Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich; Nr:068
Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej
Dyplom Honorowej Księgi Zasłużonych ZBŻZ i ORWP
Flotten-Kriegsabzeichen - odznaczenie Kriegsmarine
Wzorowy Żołnierz - brązowa.
Odznaka "Koło Młodzieży Wojskowej"
Zasłużony dla Kop.Krupiński
Medal Za Udział w Wojnie Obronnej 1939 Miniaturka
Order Krzyża Grunwaldu III klasy legitymacja
Decoration Civique pour ancienneté de services
Odznaka Brygady Pracy Socjalistycznej
DYPLOM - KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ
Krzyż Walecznych- wykonanie Eugeniusza Ungera.:10
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Orkiestra Wojskowa 21 Brygady Strzelców Podhalańsk
Dyplom "XXV - lecie ZBŻZ i OR WP"
Miniaturki 13 Pułku Artylerii - Kostrzyn
Wzorowy Marynarz - odznaka numerowana Nr:00016
Odznaka "Za Zasługi dla Ochrony Przeciwpożarowej”
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Złoty Krzyż Zaslugi - RP po 1990r.
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Kopalnia makoszowy XX lat PRL
Centrum Szkolenia Czołgowo-Samochodowego:Nr128
Departament Kontroli - Warszawa : Nr:248
Odznaka "Związek Inwalidów Wojennych PRL"
6 Brygada Desantowo-Szturmowa - Honorowa
5 Lubuski Pułk Artylerii - Sulechów ; Nr:135
Złoty Krzyż Zaslugi - III RP
Przewodnik Turystyczny Nizinny odznaka
Odznaka PTTK z okazji 10 lat 1969-1979
Złoty Krzyż Zasługi Caritas
1 Sieradzka Brygada Radioliniowo-Kablowa; Nr:371
Zasłużony Pracownik Kopalni Wałbrzych
Medl pamiątkowy Polish Veterans Canada
Socjalistyczny Związek Młodzieży Wojskowej 1973
11. Rejon Wsparcia Teleinformatycznego :Nr:006
Odznaka Zasłużony dla Śląskiego Okręgu Wojskowego
14 Składnica Sprzętu Samochodowego: Nr:42
General Congress IIHF 2008
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Związek Harcerstwa Polskiego
Zasłużony Pracownik KWK Niwka-Modrzejów
5 Pomorska Brygada Artylerii Armat - Głogów
Odznaka "Zasłużonemu Opolszczyźnie"
Srebrny Medal Zasłużonym na Polu Chwały Caritas
12 Pułk Radioliniowo-Kablowy Ziemi Świeckiej
Carska blacha od medalu/odznaczenia
Tarcza Naramienna Narwik Narvikschild
Zasłuzony dla KWK Pniówek