Action Figures

Feldwebel z Feldjāgerkommando I- Prusy Wschodnie.

SS-Rottenführer z 5. SS Panzer Division "Wiking"

SS-Unterscharführer z SS-Fjg. Batailon 500

Oficer sztabowy (Oberleutenant) z 1. Gebirgs Div.

SS Schütze z LSSAH Brigade-Krym, lato 1941.

Podoficer z okrętu U96- wyjście w rejs patrolowy.

Schütze z Polizei Division- Prusy Wschodnie, 1941.

Feldwebel (fotoreporter) z Propagandakompanie.

Żołnierz z nieznanej jednostki Waffen SS.

Sturmann z SS-Sturmgeschütz Abteilung 11.

Żołnierz z nieznanej jednostki z.b.V. Cz. 1.

Sekcja ze Schweres Werfer-Regiment 1.

Sanitäter (gefreiter)- 462 Volksgrenadier Division

Oberleutenant (porucznik) artylerii.

Grenadier z Panzerkorps "Großdeutschland".

Untersturmführer z SS Feldgendarmerie.

Członek Volkssturmu z jednostki 4/25

Sekcja MG z 11. SS-Panz.Gren.-Div. "Nordland"

Obergefreiter z Fallschirmjäger Regiment 6

Scharfschütze z 17. SS Panzergrenadier Division.

Leutenat (pilot) z 5./NJG102 - Wormidtt (Orneta)

Kierowca (gefreiter) transportera opancerzonego.

Military contractor- ochroniarz.

Marynarze z Marine Schützen Bataillon 101.

Unteroffizier z nieznanej jednostki PK.

SS Oberschütze z 2. SS Panzer Division "Das Reich"

Oberfeldwebel z Division "Hermann Göring"

Unteroffizier z "Meindl Division"

Żołnierz personelu naziemnego (mechanik silnikowy)

Szeregowy (fliger) z 14. Luftwaffen Feld Division.

Obergefreiter Feldgendarmerie z 12. Feld Division.

Żandarm (sierżant) z 60. Infanterie Division (mot)

Stalker

Żołnierz z nieznanej jednostki z.b.V.- Cz.3.

Feldwebel (sierżant)- pilot z 3.Staffel Kpfgsw.51.

Sturmpioniere z 2. SS Panzer Division "Das Reich"

Schutze z 389. I.R./ 217. Infanterie Division

Oberst (pulkownik) wojsk pancernych.

Pionier z Pionier Batl. 12./ 12. Feld Div. (L).

SS-Schütze z 15. Waffen-Grenadier-Division der SS.

Grenadier z Panzer-Division "Hermann Göring"

Schütze ze 104. Panzer Grenadier Regiment.

Leutenant z 21. Panzer Division.

Grenadier z 4. Panzer Division - 1945.

Artylerzysta ze Sturmartillerie Kompanie.

Funker z 60. Infanterie Division (mot).

Sekcja MG z 16.Feld Division (L)- Normandia 1944.

Żołnierz z personelu naziemnego Luftwaffe.

Fllschirmjagers z 4. Fallschirmjager Division.

Füsilier z Fallschirm-Panzer Division 1 "H. G."

Fliger (szeregowy) z 2. Fallschirmjäger Regiment

Leutenant z Panzergrenadier-Lehr-Regiment 901.

Oficer FLIVO z nieznanej jednostki- Front Wschodni

Flieger z Kampfgruppe "Granit".

Pionier z Pionier Bataillon 305.

Gefreiter z 1. Gebirgs-Division- Kaukaz 1942.

Gefreiter z Jäger-Regiment 40. (L) [Radfahr].

Unteroffizier z 7. Fliegerdivision- Kreta 1941.

Fallschirmjager z Ausbildungs und Ersatz Abt -H.G.

Sekcja panzerjager- 110 Pz.Br. Feldheernhalle

Sanitäter (fliger) z 23JR(L) z 12 Feld Div. (L)

Leutenant z Fallshirm- Panzer Division "H. G."

Żołnierz z nieznanej jednostki z.b.V.- Cz. 2.

Generalmajor Eugen Meindl- "Meindl Division"

Feldwebel (pilot) z Jagdgeschwader 2.

2cm Flak38 z II batalionu Flak Regiment 5.

Rottenfuhrer z Forstschutzkommando- GG, lato 1943.

Maschinistenmaat z nieznanej jednostki KM.

Fliger z Ramcke Brigade

Flieger z Luftwaffen Bau Bataillone.

Jäger z 1. kompanii 137. Gebirgsjäger Regiment

Fliger z Fallschirm-Jäger-Regiment 6.

Telefonista z Fall.-Panz.gren.-Div. 2. "H.G."

Unteroffizier z Fallschirmjäger-Brigade Ramcke


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.