Polska
"Za Zasługi Dla Województwa Leszczyńskiego
,,Damska'' wersja OG - inne zapięcia
,,GRVNWALDZKIE'' - duża i maluch - widoki
1 Brygada Lotnictwa Wojsk Lądowych :Nr:045
1 Brzeska Brygada Saperów - :nr:56
1 Brzeska Brygada Saperów ; Nr:75
1 Dywizja Artyleri Przeciwlotniczej OPK
1 Korpus Zmechanizowany - Bydgoszcz; Nr:009
1 Korpus Zmechanizowany - Bydgoszcz; Nr:051
1 Korpus Zmechanizowany - Bydgoszcz; Nr:134
1 Mazurska Brygada Artylerii Węgorzewo; Nr:164
1 Ośrodek Szkolenia Kierowców
1 Ośrodek Szkolenia Lotniczego
1 Ośrodek Szkolenia Lotniczego Dęblin
1 Ośrodek Szkolenia Lotniczego Dęblin - 2 wersja
1 Pucki Dywizjon Lotniczy
1 PUŁK UŁANÓW KRECHOWIECKICH
1 Sieradzka Brygada Radioliniowo-Kablowa; Nr:371
1 Warszawska Brygada Pancerna - odwrotka ; Nr:219
1 Warszawska Brygada Pancerna ; Nr:191
1 Warszawska Brygada Pancerna Ag925 : Nr:01
1 Warszawska Brygada Pancerna Ag925 : Nr:01
1 Warszawska Dywizja Piechoty takie same a inne
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0144
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0145
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0207
10 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Łask :Nr:0101
10 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Łask
10 Pułk Zmechanizowany - Opole
102 Promocja w Szkole Orląt - srebrna
102 Promocja w Szkole Orląt - złota
11 BATALION DOWODZENIA - ŻAGAŃ
11 Brandenburski Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej - Żagań
11 REJON WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO Nr:017
11. Rejon Wsparcia Teleinformatycznego :Nr:006
12 Brygada Zmechanizowana Szczecin ; Nr:408
12 Brygada Zmechanizowana Szczecin ; Nr:80
12 Dywizja Zmechanizowana ; Nr:0562
12 Dywizja Zmechanizowana ; Nr:398
12 SZCZECIŃSKA DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
12 Złocieńska Brygada Kawalerii Pancernej ;Nr:53
13 PUŁK LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
13 Pułk Lotnictwa Transportowego -25 lecie; Kraków
13 Pułk Lotnictwa Transportowego -30 lecie; Kraków
13 Pułk Lotnictwa Transportowego -35 lecie; Kraków
13 Pułk Lotnictwa Transportowego Kraków
13 zmiana Polskiego Kontyngentu UNIFIL
15 Brygada Kawalerii Pancernej - Wędrzyn;Nr:V/2001
15 jahre Deutsche Demokratische Republik
15 Samodzielna Eskadra Lotnictwa Rozpoznawczego MW
16 Batalion Powietrzno-Desantowy; Nr:44
16 Batalion Usuwania Zniszczeń Lotniskowych
17 BATALION SAPERÓW WIELKOPOLSKICH
17 BATALION SAPERÓW WIELKOPOLSKICH - miniatura
17 Eskadra Lotnicza - Poznań-Ławica
17 Eskadra Lotnicza Poznań-Ławica
17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana ;Nr:03
17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana: Nr:552
18 Białostocka Brygada Zmechanizowana; Nr:123
18 Brygada Artylerii - Bolesławiec ; Nr:132
18 Eskadra Lotnictwa Ratowniczo-Łącznikowego MW
18 Kołobrzeski Batalion Desantowo-Szturmowy
2 Brygada Lotnictwa Taktycznego Poznań ; Nr:088
2 Brygada Zmechanizowana Legionów :Nr:110
2 Brygada Łączności - Wałcz : Nr:323
2 Mazowiecka Brygada Saperów - : Nr:181
2 Mińsko-Mazowiecka Brygada OT; Nr:2
2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
2 PUŁK LOTNICTWA MYŚLIWSKIEGO
2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - 45 lecie; Goleniów
2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Goleniów
2 Szkolny Pułk Samochodowy - Chełm
21 Batalion Radiotechniczny JW5021
21 Batalion Radiotechniczny Władysławowo JW 5021
22 Karpacka Brygada Piechoty Górskiej
22 Polowa Techniczna Baza Przeciwlotnicza;Nr:128
23 Brygada Obrony Terytorialnej ; Nr:050
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K38