Falerystyka
278. GRZYMAŁA - Podpułkownik Mieczysław Sokołowski
Odznaka "Za zasługi w zwalczaniu powodzi”
Zasłużony dla Kopalni Thorez
Medal kolejowy - usługowy TK w Warszawie
279. SŁAWBOR - Pułkownik Jan Szczurek-Cegrowski
Medal kolejowy - związkowy ZZ Kolejarzy Śląskich
Odznaka 10 lat w Służbie Narodu
Kriegsverdienstmedaille Medal Zasługi Wojennej KVM
Medal San Giovanni - Patron chorych
Medal "Za udział w Wojnie Obronnej - 1939"
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K38
Odznaka "W Służbie Narodu" za X lat
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:025
NJW - Centralny Ośrodek Szkolenia MSW; Nr0049
Medal kolejowy - usługowy Ernesta Malinowskiego
Odznaki Wojskowa Odznaka Sprawności Fizycznej.
Medal kolejowy Pomorskiej DOKP
Pułk Ochrony Warszawa - odznaka brązowa
Medal kolejowy Lokomotywowni Szczecin Port Centr.
2 Brygada Zmechanizowana Legionów :Nr:110
Medal kolejowy - usługowy Koła SITK w ZNTK Poznań
Vancouver 2010 Igrzyska Olimpijskie
Baretki od odznaczeń II RP
62 Kompania Specjalna -- Bolesławiec : Nr:003
280. 40 lecie powstania Oddziału PARASOL 1943-1983
Medal kolejowy - firmowy Konf. Ekonomistów PTK
23 Brygada Obrony Terytorialnej ; Nr:050
Zasłużony Pracownik KWK Bolesław Śmiały
Krzyż Walecznych - z lat 1944 - 1945 : 24b.
Eskadra Śmigłowców -- Babilon II zmiana
Pamiątkowe zdjęcie Pana Podporucznika okres II RP
Krzyż Walecznych - z lat 1944 - 1945 : 24a.
Legitymacja - Członek PZPR (lata 60.)
10 Sudecka Dywizja Zmechanizowana
Medal kolejowy - związkowy rocznicy Niepodległości
Zasłużony Pracownik Kop.Siemianowice wz2
Niemiecka odznaka TAG DER ARBEIT
Stanowy Medal Zwycięstwa USA - za I Wojnę
XV JUBILEUSZOWY RAJD A.R. MILÓWKA '76
Szkoła Chorążych Wojsk Lotniczych ;Nr.014
ODZNAKA PAMIĄTKOWA WOMP - MODLIN; Nr:033
Honorowy medal Nowego Jorku za I Wojnę
Zasłużony Pracownik Kop. Czerwone Zagłębie
Medal 150 lat kolei w Tczewie
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Zasłużony Pracownik KWK Śląsk
Medal brązowy "Za Zasługi dla Pożarnictwa" ZOSP RP
4 Batalion Radiotechniczny - Warszawa ; Nr:119
2 Brygada Łączności - Wałcz
Medal Emile Zola (Charpentier) (1898)
3 Zamojska Brygada OT - Zamość
Legitymacja - " Za zasługi dla ZBoWiD "
36 Batalion Radiotechniczny - Kraków ; Nr:145
Medal kolejowy - usługowy profesora A. Langroda
54 Warsztaty Lotnicze - Radom ; Nr:093
257. Polska Walcząca - BCH AK
3 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego:Nr:209
Dyplom medalu pamiątkowego ZBŻZ i ORWP
Medal kolejowy - firmowy Huty Kościuszko
Miniatura - Gwiazda Za Wojnę 1939-45
258. Armia Krajowa AK 1939 - 1945
Medal kolejowy - firmowy WPS Suwałki
Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski
Medal kolejowy-usługowy Muzeum Kol. w Kościerzynie
Mistrzostwa Świata 2006 - Łotwa, Ryga
259. 35 lecie Hufca im.Szarych Szeregów w Świdnicy
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Medal - ZA UDZIAŁ W WOJNIE OBRONNEJ.
SZYB ZYGMUNT AUGUST II - CHORZÓW - FOTO
Medal Wojska - wersja Spink & Son
KOPALNIA BARBARA CHORZÓW - FOTO
Krzyż Walecznych - Knedler 1921-1946 :5a
Medal kolejowy - usługowy Szpit. Kol. w Pruszkowie
273. Pamięci Zamordowanych na Woli
Mistrzostwa Świata U20 2008 - Niemcy
274. 50 – lecie powstania Oddziału PARASOL
Medal 40-lecia Polski Ludowej
Medal kolejowy DRKP Wałbrzych
Medal ZSRR - Partyzant Wojny Ojczyźnianej I klasy
275. RADWAN - Pułkownik Edward Pfeiffer
Medal kolejowy - związkowy ZZMK w Polsce
276. KRYSKA - Kapitan Zygmunt Netzer
48 Polowe Warsztaty Lotnicze Piła - 40-sto lecie
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr:1 - Łódz
272. ZAPORA - Major Hieronim Dekutowski
3 Rejonowa Baza Logistyczna - Kraków : Nr:07
Medal kolejowy - usługowy SITK Kraków
47 Szkolny Pułk Śmigłowców - Nowe Miasto
1 Warszawska Brygada Pancerna - odwrotka ; Nr:219
Odznaka Zespół Szkół Samochodowych
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Odznaka "Koło Młodzieży Wojskowej"
21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH
Zasłużony Pracownik ZG Rozalia
Wojskowa Akademia Techniczna :Nr K17
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0145
8 Lęborski Batalion Rozpoznawczy - LĘBORK
Szkoła Specjalistów Wojsk Radiotechnicznych;Nr383
Dyżurna Służba Operacyjna Wojsk Lądowych;Nr:81
Odznaka Węzeł Łączności - Warszawa
19 Batalion Saperów Ziemi Lęborskiej ; Nr:024
Wojewódzki Sztab Wojskowy Katowice; Nr:149
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Gryfice
260. Borowicze - Swierdłowsk. Wersja I
Medal okolicznościowy pruski
ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ-WARSZAWA
33 Pułk Zmechanizowany - ; Nr:116
Medal kolejowy - usługowy Szpitala Kol. w Lublinie
Medal Fryderyka Wilhelma III "1863"
Medal kolejowy - usługowy Sanatorium w Nałęczowie
Medal kolejowy 160 lat kolei w Toruniu
Medal Friedrich III Deutsch Keisser
6 Brygada Desantowo-Szturmowa - miniaturka