Falerystyka
Odznaka zwiadowcy konnego (1)
Medal za wysługę 4 lat w Wehrmacht
2e Bataillon étranger de parachutistes
Medal za Zasługi dla Miasta Bydgoszczy 1965
Medal kolejowy Pomorskiej DOKP
Niemiecka puszka na maskę p-gaz, wz38
Rumuński medal za krucjatę antybolszewicką
Odznaka - 175 Rocznica Bitwy pod Iganiami.
Szkoła Specjalistów Wojsk Radiotechnicznych
Odznaka żeńskiego gimnazjum
DRKB "Deutscher Reichskriegerbund"
Królewska wystawa jubileuszowa 1887r.
28 BATALION RADIOTECHNICZNY
Peloton RASIT du 4e escadron, 2008
8 SZCZYCIEŃSKI BATALION RADIOTECHNICZNY
Carska odznaka za wzorowe strzelanie z karabinu.
Medal kolejowy budowy CMK
Opération « KFOR 2002 ».groupe cynotechnique.
4e escadron, BATINF 2, 1995.
Medal Jubileuszowy Wilhelma I (1794 - 1897)
Pin Arbeits Dank (Dzięki pracy)
Medal kolejowy lokomotywowni Czechowice - Dziedz.
Les Caporaux-chefs du 2°REP
Generał Ignacy Prądzyński.
Mutterkreuz 2.stufe in Silber
2° régiment étranger de parachutistes
PRAHA ZAVOD Tatra SMICHOV
Polski Ryngraf Patriotyczny
Wpinka Samochodem po drogach Polski
Odznaka "W Służbie Penitencjarnej" XV,X,V
5e escadron du 1er R.E.C.
Zakaz przejazdu dla samochodów
Polskie Siły Zbrojne Na Zachodzie 1939-1945 NARWIK
Krzyż "Powstańcom Warszawy"
Generał Ignacy Prądzyński.
Podporucznik Piotr Wysocki.
3e escadron du 1er R.E.C.
W 100 ROCZNICĘ POWSTANIA ZBROJNEGO NARODU.
Medal kolejowy o elektryfikacji linii Kraków-Zak.
Odznaka 2REI-beret/Algieria
Equipage d’élite du 1er RE.C., EBR.
Medal Za Udział w Wojnie Obronnej 1939
001. Zgrupowanie RADOSŁAW 1VIII - 2X 1944
Les caporaux-chefs du 1 RE.
Odznaka 1CIE Localite typ II
Order Odrodzenia Polski - Polonia Restituta V kl.
Znak Ministerstwa Wymiaru Sprawiedliwości
13 zmiana Polskiego Kontyngentu UNIFIL
2 régiment étranger de cavalerie, type 2
Odznaka "Za Zasługi dla Celnictwa PRL"
Afghanistan Section Fouille Ops du 2 REG 2010
Virtuti Militari V klasy - wyk. Moskiewskie - RRR
Bydgoszcz, której nie ma... plakieta mosiężna 2010
Medal za Budowe Wału Zachodniego
3e escadron, « opération CAMBODGE », 1992 - 1993
Odznaka strzelecka - 2 klasy (2)
Medalik ,talisman podróżny
Peloton BORDIER du 3e escadron, 1992 - 1993..
1ère compagnie du 1er R.E.G., opération LICORNE
Medal kolejowy - przewozowy linii prom. PKP - SJ
Brevet SER et SRR de la CEA
ORDER ŚWIĘTEGO STANISŁAWA
Odznaka i dyplom "Wzorowy sprzedawca"
PREIS-MEDAILLE PATENT 1881 AUSSTLG. FRANKFURTH a.M
COMPAGNIE DE TRANSIT DE LA LÉGION ÉTRANGÈRE DU 1RE
rubel - czyli grube srebro
Wojskowy skoczek spadochronowy lotnictwa
400-lecie Mennicy Bydgoskiej medal 1994
4 BATALION RADIOTECHNICZNY
N.S.K.O.V. 19.5.1935 STETTIN
COMPAGNIE DE PIONNIERS CPLE
Elżbieta II W. Brytania medal jubileuszowy 1977
Elżbieta II Wielka Brytania medal koronacyjny 1953
5e escadron du 1er R.E.C.séjour DJIBOUTI 2010
Medal kolejowy budowy CMK
003.W 25 Rocznicę wybuchu Powstania Warsza.Wer. II
Détachement de BOUAR du 2e R.E.I., 1985.
Przodownik Pracy Komunistycznej
Kamra szkolna "Hачальнoго Училищa"
Odznaki „Za Zasługi dla Transportu PRL”
17 BATALION SAPERÓW WIELKOPOLSKICH
krzyż św. jerzego gieorgijewskij kriest
030. 40 rocznica Powstania Warszawskiego
Odznaka "W Służbie Narodu" za X,XX,XXX lat
1er R.E.G., opération TRIDENT.
VIII Rajd Motorowy Metalowców Bydgoszcz medal 1971
EK II Krzyż Żelazny (I WŚ)
Odznaka REQUIN (GABON) : 1990
Odznaka 1CIE Localite typ II-brąz
Deutsch Italienische Feldzugmedaille
Winterschlacht im Osten 1941/42
Brevets de la 1ère compagnie du 1er R.E.G./brąz
Gen. Stanisław Sosabowski ZPS medal 1994
Américo Thomaz Gondomar medal brązowy 1971
ODZNAKA 45 PUŁKU LOTNICZEGO
Licznik trudu górniczego....
Compagnie d'éclairage et d'appui type 2
Elżbieta II Wielka Brytania medal niklowy 1977
Medal kolejowy - związkowy Federacji ZZK
Krzyz walecznych miniatura
Brevet d'éclaireur de jungle du 3e R.E.I.
4e escadron, séjour à MAYOTTE, 1990.
5e escadron du 1er R.E.C., opération LICORNE, 2006
Odznaka "Zasłużony Funkcjonariusz Pożarnictwa"
Grecki prawosławny srebrny medalion religijny
Odznaka Zasłużony Honorowy Dawca Krwi PCK
Services administratifs du 4e R.E., 2er type.
Odznaka TAP beret/srebrna I
Odznaka "W Służbie Narodu" za XX lat
UNIFIL SHOOTING COMPETITION
ANGLIA THE DEFENCE MEDAL 1939-1945
Mutterkreuz 1.stufe in Gold
Opération « Hermine » 1996 C.C.S. du 2e R.E.P.
4 Pon du 1er E.S.C du 1er R.E.C., LIBAN
Medal ONZ "In The Service of Peace"
Ignacy Prądzyński - WIELCY POLACY.
Generał inż.Ignacy Prądzyński
Medal za wysługe lat SS 2 klasy
Grupa oficerów - Park Ogińskich
Order Sztandaru Pracy PRL II klasy
Józef Piłsudski medal posrebrzany 1991
Medal kolejowy - związkowy FZZPAiT
Holden Roberto FNLA medal jednostronny 1962-1999