Falerystyka, strona 7 - kolekcje i zbiory w tej kategorii w MyViMu.com

Falerystyka

3e escadron, « opération Epervier », 1987.

Section de mortiers lourds de la C.E.A du 2e R.E.P

Medal kolejowy Pomorskiej DOKP

Znak Ministerstwa Wymiaru Sprawiedliwości

025. 40 rocznica Powstania Warszawskiego.Tombak sr

Medal za Warszawę miniatura

ODZNAKA FRANCUSKA

Medal "Za zwycięstwo nad Japonią"

WZOROWY ŻOŁNIERZ wz.1973r

Odznaka beret C.O.M.L.E

Odznaka "Za Zasługi dla Celnictwa PRL"

Wzorowy Szef Pododdziału

Les caporaux-chefs du 3 R.E.I.typ I

Wzorowy Podchorąży

Korpusówka - wojska zmechanizowane

Odznaka beret DLEM

Opération EPERVIER 2REI

Kamal Abdel Nasser medal brązowy 1966

Equipage d’élite du 1er RE.C., VAB HOT.

3e escadron, Liban 1983

KRZYŻ HARCERSKI 1981

Klamra carskiego gimnazium

Wojskowa Odznaka Sprawności Fizycznej

Medal "Za obronę Leningradu" CCCP

2e escadron, séjour en Guyane 1992.

034. Klub Powstańców Warszawskich-Szczecin

Order "Wojny Ojczyźnianej"

Kabura P-38

Ehrenkreuz für Frontkämpfer

3e escadron, Senegal 2010 - 2011

Kop.Gliwice

Ehrenkreuz des Weltkrieges

11e Regiment Etranger d'Infanterie

Medailles D"Outre-Mer 2

Piotr Wysocki - 100 lecie powstania listopadowego.

ALLGEMEINESTURMABZEICHEN a

DSPLE Camerone 2010

ALPINISTE MILITAIRE

Odznaka niemi spadochroniarzy Kameraden WOBISTDU

Medal kolejowy Oddziału Okręgowego SOK w Gdańsku

3° compagnie

CCCP Medal Za zwycięstwo nad Japonią

CCCP Order Sławy III klasy

Achille Starace medal 1930

008. GROT-Generał Stefan Rowecki I Komendant* AK

Odznaka WLOP

DEUTSCHE STENOGRAPHENSCHAFT.

Medal belgijski "Habilete Moralite" 2 klasy

Medailles De La Defense Nationalebrąz

Krzyż Fur Treue im Verein 25

Wystawa Filatelistyczna Bydgoszcz medal 1984

Adler- KWHW 1944/1945

Odznaka beret 2REC/Algieria

1° bataillon étranger de parachutistes- DBer.

ekII II ws

Dépôt commun des régiments étrangers (D.C.R.E.) II

1er R.E.C., opération LICORNE 2010

Krzyż NSDAP brązowy

Fotografia kaprala 56 Pułku Piechoty Wlkp.

1er régiment étranger de cavalerie, DAGUET 90-91

Brevet SER et SRR de la CEA

Italy Star

Odznaka PSZ

Gen. Tadeusz Bór-Komorowski Bydgoszcz medal 1989

1er R.E.C., opération MANTA 1984

KMW

WRN w Bydgoszczy medal za zasługi 1975-1989

niemiecka wpinka

ALTOR, opération « AFGHANISTAN 2010»

Brevet de destructeur de la 4e compagnie du2REP

niemieckie wpinki

Willem-Alexander & Maxima Holandia medal 2001

Brevet des tireurs de précision de la 4e compagnie

Odznaka 2REP-Licorne/srebro

WINTERSCHLACHT IM OSTEN 1941-42

50 lat WZL nr 2 w Bydgoszczy medal 1996

1er escadron, Mayotte 1989.

(4e escadron), opération TRIDENT, 2000 - 2001.

1 maja 1934 r.

Krzyż Oświęcimski

Medal kolejowy linii Herby - Częstochowa

Odznaka CCS

niemiecka wpinka

ODZNAKA KLASOWEGO SPECJALISTY WOJSKOWEGO

Centre commando d'ARTA-PLAGE 1

Krzyż św. Jerzego

odzn.strzelca

INSTITUTION DES INVALIDES DE LA LEGION ETRANGERE


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.