Falerystyka
253. Pamięci Szarych Szeregów 27.IX.1939-17.I.1945
Brązowy medal "Za zasługi dla obronności kraju"
5 Pułk Ułanów Zasławskich ; numerowana
Odznaka Honorowa PCK III stopnia
2 Pułk Radioelektroniczny - Przasnysz
Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojsk : Nr:7
Skoczek Spadochronowy Wojsk Powietrzno Desantowych
13 Pułk Lotnictwa Transportowego -35 lecie; Kraków
Belgijski Medal Króla Alberta 1909 - 1934
Medal kolejowy - przewozowy Rozwoju SKM Trójmiasto
255. Poświęcenie Pomnika Armii Krajowej w Licheniu
Medal kolejowy - społeczny Orkiestry ZNTK Poznań
CIESZYŃSKA FABRYKA ZAMKÓW BŁYSKAWICZNYCH '74
Zasłużony Pracownik Kop.Saturn
Pamiątkowy Krzyż 600. lecia Bitwy pod Grunwaldem
Mianowanie na stopień majora
Za Zasługi w Rozwijaniu Strzelectwa i Umacnianiu O
Medal kolejowy 100 lat SOK
Medal kolejowy rocznicy 97 lat SOK
Radziecka GWARDIA - wersja powojenna.
Holenderska Federacja Hokeja na Lodzie
Zasłuzony Pracownik KWK Jastrzębie
16 Tczewski Batalion Saperów; wersja kolorystyczna
Medal kolejowy - usługowy CSK W-a Międzylesie
Medal kolejowy - firmowy Pafawag Wrocław
14 Strzegomski Pułk Radioliniowo-Kablowy ;Nr:W17
Medal kolejowy - związkowy NSZZ "Solidarność"
9 Rejonowa Baza Materiałowa Warszawa
5 Brygada Saperów - Szczecin: nr:197
Krzyż Walecznych - z lat 1944 - 1945 : 22a.
Medal "XXX lecia Radzieckiej armii i floty"
14 Strzegomski Pułk Radioliniowo-Kablowy; Strzegom
1 Brygada Lotnictwa Wojsk Lądowych :Nr:045
15 Wojskowy Oddział Gospodarczy ; Nr:028
Krzyż Monte Cassino nr:29730
100 lat Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego
Medal kolejowy - firmowy ZNTK Ostrów Wlkp.
Kolejowy Klub Sportowy Polonia Warszawa
Odznaka Zasłuzony Policjant
Medal kolejowy-sportowy Rejonow. Spartakiady Kol.
Medal kolejowy - przewozowy SKM w Trójmieście
3 Zamojska Brygada OT Zamość
Złoty medal "Za zasługi dla obronności kraju"
Odznaka "Związek Inwalidów Wojennych PRL"
Medal kolejowy - wojskowy II Święta Transp. Wojsk.
Medal kolejowy - przewozowy PKP CARGO Service
14 Brygada OT Ziemi Przemyskiej
Medal kolejowy - usługowy miasta Łazy
1 Mazurska Brygada Artylerii Węgorzewo; Nr:164
18 Białostocka Brygada Zmechanizowana; Nr:123
Zasłużonemu Pracownikowi Kop.Makoszowy
Odznaka "W Służbie Narodu" za X lat - numerowana
277.KRYBAR - Kapitan Cyprian Odorkiewicz.Srebrzony
Medal Brytyjski - Gwiazda za Francję i Niemcy
Medal Kaiser Friedrich III
Medal Weterana Sił Zbrojnych ZSRR
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
1 Brzeska Brygada Saperów - 50 cio lecie
12 Małopolski Pułk Komunikacyjny Ziemi Niżańskiej
TARCZA ZA DEMIAŃSK - KOPIA , DEMIANSK SHIELD COPY
Medal "Wojnu Internacjonalistu" za Afganistan
Medal kolejowy - firmowy ZNTK Gliwice
Krzyż Orderu Polonia Restituta 5 klasy
100 Batalion Łączności - Wałcz ; Nr:086
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950 - ciekawa
Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej
12 Małopolski Pułk Komunikacyjny Ziemi Niżańskiej
Odznaki Grunwaldzkie - powiększająca się kolekcja
Srebrny Krzyż Zasługi PRL
Dyplom do medalu pamiątkowego ZBŹZ i OR WP
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie
Medal kolejowy 99 lat Straży Ochrony Kolei