Falerystyka
Medal "Za udział w Wojnie Obronnej - 1939"
25 Brygada Kawalerii Powietrznej
Polski Ryngraf Patriotyczny
Polski Ryngraf Patriotyczny
3 Eskadra Lotnictwa Transportowo - Łącznikowego
Medal Wojska - wersja Spink & Son
47 Dywizjon Artylerii Rakietowej
Deutscher Sport Band-odznaka
"Blut und Boden" - Krwi i Ziemi.
Orzeł ze szkatuły pułkowej
5 Rejonowa Baza Materiałowa - Nowogród Bobrzański
9 Brygada Kawalerii Pancernej - Braniewo Nr:77
14 Brygada Pancerna Ziemi Przemyskiej - oficerska
33 BATALION REMONTOWY - ŁOMŻA
Polski Ryngraf Patriotyczny
89 Pułk Zmechanizowany Żagań
89 Pułk Zmechanizowany Żagań
Medal „Za zasługi dla obronności kraju
14 Batalion Usuwania Zniszczeń Lotniskowych
My lotnicy - powojenne zdjęcie
Polski Ryngraf Patriotyczny
Polski Ryngraf Patriotyczny
EVANGELISCHE FRAUENHILFE - EFHiD
99 Dywizjon Art. Ppanc. z kontrowersyjnym Nr: 05
Polski Ryngraf Patriotyczny
Odznaka Absolwenta COSW w Kaliszu - chorążych
Absolwentka Centralnego Ośrodka Szkolenia Koszalin
Odznaka Absolwenta COSSW w Kaliszu - Oficerska
Polski Ryngraf Patriotyczny
Polski Ryngraf Patriotyczny
Krzyż Walecznych : około 1960 r. :L 13.
Garnizonowy Węzeł Łączności w Krakowie Nr:010
Polski Ryngraf Patriotyczny
16 Batalion Usuwania Zniszczeń Lotniskowych
Polski Ryngraf Patriotyczny
16 Batalion Rozpoznawczy - Szczecin do 1994r.
Srebrny Krzyż Zasługi - Białkiewicz Londyn
Krzyż Walecznych : 1960-1990 : L13
Krzyż Walecznych - 1960 - 1980 r. L13.
Medal Zwycięstwa 1914 - 1918 - Belgia
Departament Prawny - Warszawa
Polski Ryngraf Patriotyczny
Odznaka za Rany i Kontuzje
Medal Zwycięstwa 1914-1918 - Włochy
Miecz przed swastyką w okrągłym wieńcu liści dębu
Francuski Medal Zwycięstwa 1914-1918
Polski Ryngraf Patriotyczny
99 Pułk Zmechanizowany Żagań
Orzeł II RP - niedokończona praca
Departament Prawny - Warszawa -Jubileuszowa Nr:019
18 Karkonoski Pułk Przeciwlotniczy - Nr:98
Wzorowy Żołnierz Specjalista - Kierowca z 1951r.
11 Batalion Ewakuacji Sprzętu - Czarne
5 Brygada Saperów - Szczecin: nr:197
Oddział Wychowania Fizycznego i Sportu SG
Polski Ryngraf Patriotyczny
40 Pułk Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego Świdwin
1 Regiment Etrangere d'Parachutiste
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Oddziałowy Społ.Insp. Pracy kop.Polska
Niemiecki medal z Bismarkiem
Krzyż za udział w Wojnie 1918–1921
CCCP Medal za Zdobycie Budapesztu
Zasłużony dla Kopalni Thorez
TARCZA ZA DEMIAŃSK - KOPIA , DEMIANSK SHIELD COPY
Krzyż Polskich sił zbrojnych na zachodzie i miniat
Zasłuzony Pracownik Woj.Przed.Wiert.-Geologiczne
ODZNAKA 45 PUŁKU LOTNICZEGO
1 REG operacja Epervier 2009
Ukraiński medal weterana wojennego
Krzyż walecznych plus miniatura
ODZNAKA KLASOWEGO SPECJALISTY WOJSKOWEGO
Zasł.dla Górniczego Ruchu Związkowego
Krajowy Zjazd Górnictwa Rud
Zasłużony Pracownik HZN-PWB
Wojskowa odznaka sprawności fizycznej - srebrna
Ludwika Karolina Radziwiłł - medal
Odzn. Szturmowa Piechoty Infanterie Sturmabzeichen
Medal "Za Zdobycie Berlina"
Krzyz walecznych miniatura
Medal amerykański miniatura
Medal Na Polu Chwały miniatura
Odznaka za Szturm Ogólny, General Assault Badge
Odzn. Szturmowa Piechoty Infanterie Sturmabzeichen
Odznaka "Za Zasługi w Ochronie Granic PRL"
Medal "Za Zasługi Bojowe"
KWK Bobrek,Miechowice Nowy Wirek
Katedra Maszyn lub Mechaniki
Lejb Gwardia - najlepsi z najlepszych I
PTTK Kop.Michał X - lecie
Honorowy Pracownik Transgóru Mysłowice
ochotnik Bialowieskiej puszczy
Fartuch na werbel KWK Rozbark
Medal "Za Obronę Kaukazu"
13 DBLE pododział Commando
Odznaka honorowa „Zasłużony Pracownik Państwowy”
Zasłużony Pracownik Centrali Zbytu Węgla
Medal za zasługi dla obronności kraju - brązowy
ochotnik Białowieskiej puszczy
Zasłużony Pracownik Kop.Siemianowice wz2
Niemiecka odznaka TAG DER ARBEIT
Kop.Zawadzki -marka na AU
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Aktywista BHP KWK Gottwald
Zasłużony dla Zakładu Surmin
odznaka Za Bój Naziemny dla Luftwaffe
KWK Janina,Czeczot,ZMP,Piast
Mutterkreuz 2.stufe in Silber
Odznaka za Szturm Ogólny, General Assault Badge
Artyleria Nadbrzeżna , Coastal Artillery War Badge
Uprawnienie na obsługę maszyn- przenośniki
Krzyż Żelazny 2 klasy Szpanga
Zasłużony Pracownik Kop. Czerwone Zagłębie
Wzorowy Absolwent ZSG KWK Wieczorek
Pamiątkowa fotografia przy kolei II
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner