Falerystyka
14 Brygada OT Ziemi Przemyskiej
Srebrna Odznaka zlotowa 2009
Section de transmissions du DLEM
Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny;Zakopane
Odznaka z 1953r. Wzorowy Saper sygnowana
Zlot POLANÓW 2003 XI spotkanie
Klub Oficerów Rezerwy - Riazańczycy
Odznaka Grunwaldzka z podkladką nr: 3
Szkoła Chorążych Wojsk Łączności i Info Nr.044/02
Medal kolejowy - usługowy miasta Łazy
1 REC, operacja Epervier Czad
Medal kolejowy - związkowy FZZMK
23 Brygada OT Gliwice - wersja żołnierska - Nr:075
8 Grudziądzki Pułk Radioelektroniczny
Odznaka beret 3REI/Algieria
49 Pułk Śmigłowców Bojowych; Pruszcz Gdański
Wzorowy Kucharz z 1953r odznaka sygnowana
1 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej Bytom
XIV Winobraniowy Zielona Góra
Medal za I wojnę światową, 1914-1918 - Anglia
Złoty Medal za Długoletnią Służbę
Odznaka Grunwaldzka z podkladką nr: 4
Numerowana Odznaka ,, Wzorowy Kadet''
9 Podlaska Brygada Zmechanizowana : Nr:031
Miniaturka Virtuti Militari
Medal kolejowy - usługowy rocznicy miasta Łazy
Roger Salengro Francja medal 1936
1REG odznaka kompanii CCL
Za rozwój Polsko-Czechosłowackiej Współpracy
1 Mazurska Brygada Artylerii Węgorzewo; Nr:164
2e Bataillon étranger de parachutistes -DBer
Wzorowy Mechanik z 1951 r sygnowana
40 Pułk Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego Świdwin
Medal Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny za V lat
Odznaka Grunwaldzka z podkladką nr: 5
44 Baza Lotnictwa Morskiego z Siemirowic: Nr:21 ??
18 Białostocka Brygada Zmechanizowana; Nr:123
Medal kolejowy - usługowy ZSK w Nowym Sączu
Patriarcha Aleksy II plakieta z błogosławieństwem
Medal za Ofiarną Pracę w Wielkiej Wojnie Ojczyź.
Medal kolejowy - firmowy 50 lat Fabloku
Medal Für Treue Mitarbeit ( Za wierną współpracę )
KiZPS Grzybów i kop.Jeziorko
Krzyż Pamiątkowy 1912-1913 2
Opération « KFOR 2002 ».section santé.
12 Brygada Zmechanizowana Szczecin ; Nr:408
Medal bułgarski "1300 Lat Bułgarii"
Medal kolejowy - wojskowy obrońców węzła Zagórz
Brevet Pilote Motoriste 3CIE
Brąz Za zasługi w ochronie porządku publicznego
Medal kolejowy Południowej DOKP
C.H.A.L.E. du 1er RE « 2006 ».
VI Ogólnopol. Spartakiada Młodzieży medal sr. 1979
Américo Thomaz Portugalia medal brązowy 1971
Caporaux-chefs du G.R.L.E
1 RE, odznaka pamiątkowa Podoficerów Noel 2002
Medal jubileuszowy Edward VIII
odznaka Lenin Zawsze Gotów
Deutsches Schutzwall - Ehrenzeichen
5 Pomorska Brygada Artylerii Armat
6 Głogowski Pułk Drogowo-Mostowy
Mayowisko 2 - 2015- Odznaka numerowana
Medalion-talizman buddyjski XX w.