Falerystyka
259. 35 lecie Hufca im.Szarych Szeregów w Świdnicy
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Medal - ZA UDZIAŁ W WOJNIE OBRONNEJ.
SZYB ZYGMUNT AUGUST II - CHORZÓW - FOTO
Medal Wojska - wersja Spink & Son
KOPALNIA BARBARA CHORZÓW - FOTO
0006. Aleksander Zawadzki
Krzyż Walecznych - Knedler 1921-1946 :5a
Medal kolejowy - usługowy Szpit. Kol. w Pruszkowie
273. Pamięci Zamordowanych na Woli
Mistrzostwa Świata U20 2008 - Niemcy
274. 50 – lecie powstania Oddziału PARASOL
Medal 40-lecia Polski Ludowej
Medal kolejowy DRKP Wałbrzych
Medal ZSRR - Partyzant Wojny Ojczyźnianej I klasy
275. RADWAN - Pułkownik Edward Pfeiffer
Medal kolejowy - związkowy ZZMK w Polsce
276. KRYSKA - Kapitan Zygmunt Netzer
48 Polowe Warsztaty Lotnicze Piła - 40-sto lecie
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr:1 - Łódz
272. ZAPORA - Major Hieronim Dekutowski
3 Rejonowa Baza Logistyczna - Kraków : Nr:07
Medal kolejowy - usługowy SITK Kraków
47 Szkolny Pułk Śmigłowców - Nowe Miasto
1 Warszawska Brygada Pancerna - odwrotka ; Nr:219
Odznaka Zespół Szkół Samochodowych
Strzelec Pokładowy Radiotelegrafista, Air Gunner
Odznaka "Koło Młodzieży Wojskowej"
21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH
Zasłużony Pracownik ZG Rozalia
Wojskowa Akademia Techniczna :Nr K17
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0145
8 Lęborski Batalion Rozpoznawczy - LĘBORK
Szkoła Specjalistów Wojsk Radiotechnicznych;Nr383
Dyżurna Służba Operacyjna Wojsk Lądowych;Nr:81
Odznaka Węzeł Łączności - Warszawa
19 Batalion Saperów Ziemi Lęborskiej ; Nr:024
Wojewódzki Sztab Wojskowy Katowice; Nr:149
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Gryfice
0026. Dmitrij Moor (Orlov)
260. Borowicze - Swierdłowsk. Wersja I
Medal okolicznościowy pruski
ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ-WARSZAWA
33 Pułk Zmechanizowany - ; Nr:116
Medal kolejowy - usługowy Szpitala Kol. w Lublinie
Medal Fryderyka Wilhelma III "1863"
Medal kolejowy - usługowy Sanatorium w Nałęczowie
Medal kolejowy 160 lat kolei w Toruniu
Medal Friedrich III Deutsch Keisser
6 Brygada Desantowo-Szturmowa - miniaturka