Inne
22 Polowa Techniczna Baza Przeciwlotnicza;Nr:128
22 WOG - oszustwo na szkodę kolekcjonerów
22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny - Komorowo
23 Batalion Radiotechniczny JW4961 - Nr:108
23 Baza Lotnictwa Taktycznego
23 Baza Lotnicza - Mińsk Mazowiecki
23 Brygada Obrony Terytorialnej ; Nr:050
23 Lotnicza Eskadra Szkolna - Dęblin
23 Nizowski Pułk Piechoty 12 rota nr 166
23 Nizowski Pułk Piechoty 13 rota nr 228
23 Nizowski Pułk Piechoty 14 rota nr 177
23 Nizowski Pułk Piechoty 5 rota nr 217
23 Nizowski Pułk Piechoty 7 rota nr 35
23 piechotny nizowski pułk 1 rota nr. 175
23 piechotny nizowski pułk 11 rota nr. 200
23 piechotny nizowski pułk 13 rota nr. 217
23 piechotny nizowski pułk 2 rota nr. 213
23 piechotny nizowski pułk 4 rota nr. 228
23 piechotny nizowski pułk 5 rota nr. 192
23 piechotny nizowski pułk 7 rota nr. 106
23 piechotny nizowski pułk 9 rota nr. 197
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr: H60
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K34
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K38
24 Polowa Techniczna Baza WŁ ; Nr:036
24 Simbirski Pułk Piechoty 11 rota nr 66
24 Składnica MW - Darłowo
25 Batalion Łączności _ Skierniewice
25 Brygada Kawalerii Powietrznej
25 Dywizja Kawalerii Powietrznej ; nr:279
25 Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej JW1068
25 Dywizjon Rakietowy OP Wejherowo z błędem
25 Lat Lotniczych Zakładów Remontowych - Łódz
25 lat po Dayton - Polscy żołnierze na Bałkanach
25 Lat13 Pułku Lotnictwa Transportowego: Nr:17
25 Pułk Zmechanizowany - Gliwice
25 Warsztaty Uzbrojenia Lotnicz - Ag925: Nr:01
25 Warsztaty Uzbrojenia Lotniczego - Nr:W53
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Gryfice
26.Dywizjon Artylerii Przeciwlotn 6BDSz; Nr:048
27 Batalion Radiotechniczny - : Nr:168
28 Batalion Radiotechniczny; Gryfice
28 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Słupsk
29 Czernigowski Pułk Piechoty 8 rota nr 13
29 piechotny Czernigowski pułk 4 rota nr.13
29 piechotny Czernigowski pułk 4 rota nr.157
29 Szczecińskia Brygada Zmechanizowana : Nr:26
3 Batalion Dowodzenia Dowództwa Warszawskiego OW.
3 Batalion Inżynieryjny - Nisko : Nr:018
3 Batalion Radiotechniczny - Sandomierz
3 Batalion Radiotechniczny Sandomierz : Nr:092
3 Batalion Radiotechniczny; Sandomierz: Nr:067
3 Batalion Zabezpieczenia MW - Babie Doły - Nr:100
3 Baza Lotnicza - Wrocław
3 Brygada Radiotechniczna - Wrocław :Nr:100
3 Brygada Radiotechniczna Wrocław : Nr:104
3 Brygada Rakietowa OP - Warszawa ; Nr:264
3 Brygada Rakietowa OP -RRR Ag925 :Nr:01
3 compagnie de la 13 D.B.L.E
3 D.S.K. w Italii - albumy fotograficzne
3 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego:Nr:209
3 DYWIZJA STRZELCÓW KARPACKICH - alpacca
3 DYWIZJA STRZELCÓW KARPACKICH - SREBRO
3 Eskadra 13 Pułku Lotnictwa Transportowego
3 Eskadra Lotnictwa Transportowo - Łącznikowego
3 Mazurski Batalion Rozpoznawczy z Giżycka
3 Narwski Pułk Piechoty 1 rota nr 102
3 Narwski Pułk Piechoty 1 rota nr.133
3 Okręgowe Warsztaty Techniczne
3 Okręgowe Warsztaty Techniczne
3 Ośrodek Kierowania Ruchem Lotniczym - Gdańsk
3 Ośrodek Kierowania Ruchem Lotniczym _ Kopia ???
3 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego ,,Poznań''
3 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Poznań
3 Pułk Lotnictwa Myśliwsko - Bombowego
3 Pułk Lotnictwa Szturmowego - Bydgoszcz
3 Pułk Przeciwlotniczy - Szczecin ; Nr:163
3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja brązowa
3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja srebrna
3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja złota
3 Pułk Zabezpieczenia (JW 2621) – Legionowo MSWIA
3 Pułk Zakłóceń Radioelektronicznych
3 Pułk Zakłóceń Radioelektronicznych :Nr:164
3 Rejonowa Baza Logistyczna - Kraków : Nr:07
3 Rejonowa Baza Logistyczna ; Nr:2