Inne - kolekcje i zbiory w tej kategorii w MyViMu.com

Inne

,,Odznaczenia '' na kamizelce moto

1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej

1 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Mińsk Mazowiecki

1 Warszawsko-Praska Brygada Radiotechniczna

10 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Łask

10 Zlot zorganizowany przez Warszawski HOG

11 Brandenburski Pułk Lotnictwa Myśliwskiego

11 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - 50 lecie; Wrocław

11 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Wrocław

11 w Kazimierzu Dolnym 2015

124 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej - Szczecin

13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:120

13 Pułk Lotnictwa Transportowego -25 lecie; Kraków

13 Pułk Lotnictwa Transportowego; Kraków

15-to lecie WebChaptera

15. Batalion Ułanów Poznańskich ; Nr:SII/2014

1973/1974 Zawodnik nieznany

1974 Lesław Ćmikiewicz

1977-1985 Andrzej Sikorski

1977-1985 Nowak, Smolarek, Buda, Arceusz

1983-1986 Kazimierz Buda

1984/1985 Dariusz Kubicki

1985/86 Dariusz Kubicki

1986/1987 Kazimierz Buda

1987-1992 Leszek Pisz

1989/1990 Roman Kosecki

1989/1990 Zawodnik nieznany

1990/1991 Andrzej Łatka

1990/1991 Andrzej Łatka, Krzysztof Iwanicki

1990/1991 Krzysztof Iwanicki

1992/1994 Zawodnik nieznany

1993/1994 Jacek Bayer, Dariusz Szeląg

1993/1994 Jacek Zieliński

1993/1994 Jerzy Podbrożny

1994 Marcin Jałocha

1994/1995 Jerzy Podbrożny

1994/1995 Leszek Pisz, Mosór, Ratajczyk

1995 Cezary Kucharski

1995/1996 Cezary Kucharski

1995/1996 Grzegorz Lewandowski

1995/1996 Jacek Zieliński

1995/1996 Jerzy Podbrożny

1995/1996 Leszek Pisz

1995/1996 Leszek Pisz Liga Mistrzów

1995/1996 Marek Jóźwiak

1995/1996 Tomasz Sokołowski

1996 Jacek Kacprzak

1996 Leszek Pisz

1996 Marcin Jałocha

1996 Marcin Jałocha/Artur Kupiec

1996/1997 Bartosz Karwan

1996/1997 Drużyna rezerw

1996/1997 Grzegorz Szamotulski

1996/1997 Grzegorz Szamotulski

1996/1997 Jacek Zieliński

1996/1997 Jacek Zieliński

1996/1997 Paweł Skrzypek

1996/1997 Paweł Skrzypek

1997 Jerzy Wojnecki

1997/1998 Kenneth Zeigbo

1997/98 - 9 Dariusz Kozubek

1998 Jacek Magiera

1998 Marcin Mięciel

1998 Sergiusz Wiechowski

1998-2000 Rafał Siadaczka

1998-2000 Sylwester Czereszewski

1998/1999 Mariusz Piekarski

1999 Jacek Bednarz

1999/2000 Paweł Skrzypek

1999/2000 Tomasz Łapiński

2 Brygada Radiotechniczna; Bydgoszcz

2 Bydgoszcz 87 rok

2 Korpus Zmechanizowany - Kraków

2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - 45 lecie; Goleniów

2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Goleniów

2 raz Nasza Stopa nad Bałtykiem

2 Warszawski zlot

2000 ciekawy zlot

2000/01 Jacek Zieliński

2000/2001 Adam Majewski

2000/2001 Jacek Magiera

2000/2001 Jacek Zieliński

2000/2001 Marek Citko

2000/2001 Tomasz Jarzębowski

2000/2001 Zawodnik nieznany

2001 Tomasz Sokołowski

2001/2002 Aleksandar Vukovic

2002 Adam Majewski

2002 Jacek Magiera

2002 Jacek Magiera


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.