OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 3
<
>
Kbk AKMS-karabinek automatyczny Kałasznikowa, modernizowany, składanyhttp://pl.wikipedia.org/wiki/Karabin_AKMS_wz._80Na zdjęciu nakrętka do strzelania ślepą i ostrą amunicją

Srebrna nakrętka ma zwężenie co powoduję że większa ilość gazów działa na tłok i następuje przeładowanie broni..., bez tej nakrętki trzeba przeładować broń każdorazowo.
Data dodania: 24 lipca 2011
Datowanie przedmiotu: 1992
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: msgt Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 4480 razy od 24 lipca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
29 stycznia 2012
Ciekawy eksponacik, czekamy na więcej.
1 sierpnia 2011
Naprawdę fajnie zachowany sprzęt, pamietam jak na jednostce sie trenowało ;)
Kustosz Starszy kustosz
24 lipca 2011
SUPER eksponat!
Fajowe zdjęcia.
Oksyda w dobrym stanie, prawie nie używany.Ta druga nakrętka to osłabiacz podrzutu.Bez nich też można prowadzić celny ogień
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.