OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
48 / 103
<
>
Nie jest to może żaden warty opisania rarytas, ale skoro „na tapecie” mam właśnie bagnety brytyjskie, a on był pod ręką …Głownia typowa dla bagnetów powojennych, a tulejka zapożyczona z bagnetu No.4.

Konstrukcja raczej niepraktyczna, bo mimo nożowej głowni bagnetu jako noża użyć się nie da, przez niewygodną „rękojeść”.

Bagnet opracowany w roku 1948.
Data dodania: 25 lipca 2011
Datowanie przedmiotu: 1948
Miejsce pochodzenia: Wielka Brytania
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 453 razy od 25 lipca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
9 lipca 2014
Pomogę z chęcią, i pewnie nie tylko na moją pomoc możesz tu liczyć. Wystawiaj eksponaty, chętnie pomożemy z opisem i identyfikacją.
Pozdrawiam,
Piotr.
9 lipca 2014
WITAM ! MAM KILKA EXPONATOW PRZYPADKOWO WSZEDLEM W ICH POSIADANIE W ANGLII. CHCE PROSIC O POMOC W CELU IDENTYFIKACJI NIEKTORYCH. MYSLE ZE BEDZIESZ W STANIE POMOC ROZPOZNAC KILKA MOICH PRZEDMIOTOW O CO WLASNIE CIE PROSZE.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.