MILITÄRDIENSTZEICHEN 3.Kl.... w VIRIBUS UNITIS czyli muzeum użytkownika Shluka w MyViMu.com

MILITÄRDIENSTZEICHEN 3.Kl. für 6 Jahre - wersja 1

Militärdienstzeichen für Unteroffiziere und Mannschaften 3.Klasse für 6 Jahre.Odznaka za Służbę dla podoficerów i żołnierzy za 6 lat służby.Odznaczenie przyznawane w latach 1913 - 1918 kiedy to wprowadzono Klasę III dla Odznaki za Służbę dla podoficerów i żołnierzy.Krzyż wykonany ze stopów cynku. Wymiary: 3,5 cm x 3,5 cm. Okrągły medalion z wypukłą rzymską liczą VI bity jako osobny element z pozłacanego brązu, mocowany w centrum odznaczenia. Rewers gładki. Uszko stanowi integralną część odznaczenia. Wersja stosunkowo rzadziej spotykana.Więcej na temat Odznaczeń za lata służby można przeczytać tutaj:

http://myvimu.com/collection/38033919
Data dodania: 30 lipca 2011
Datowanie przedmiotu: 1911 - 1918
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 604 razy od 30 lipca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.