SZMW w Kolekcjoner w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
118 / 140
<
>
Odznaka Socjalistyczny Związek Młodzieży Wojskowej Sił Zbrojnych PRL

1973 - 28 kwiecień 1976

W dniu 5 marca 1973 r. w wyniku działań zmierzających do unifikacji organizacji młodzieżowych istniejących w PRL, zmieniono nazwę Koła Młodzieży Wojskowej na Socjalistyczny Związek Młodzieży Wojskowej i włączono w skład Federacji Socjalistycznych Związków Młodzieży Polskiej.Od dnia 28 .04.1976 młodzież wojskowadalszą realizację swoich zadań aktywnego uczestnictwa w procesie budownictwa rozwiniętego społeczeństwa socjalistycznego i umacniania obronności kraju kontynuowała w Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej
Data dodania: 31 lipca 2011
Datowanie przedmiotu: 1973 - 1976
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 593 razy od 31 lipca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.