OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
21 / 21
<
>
To dla mnie bardzo osobiste eksponaty, gdyż pochodzą z wczesnego okresu twórczości pana Rafałko. Przedstawienia niektórych ptaków są bardzo naiwne toteż np. Batalion nie wygląda jak Batalion a Wodniczka ma zupełnie inny kolor.Przepraszam za tak długą prezentację Dutków, ale powinny być we dwa, więc zdjęcie powtórzone.Umieszczam je w dziale przemyśleń muzealnych, gdyż takie właśnie ciekawe, dokumentujące aktywność biebrzańskich twórców prace i coraz starsze, będą zalążkiem ekspozycji w powstającej Regionalnej Izbie Doliny Biebrzy w Laskowcu nad Biebrzą. Gdyby nie zbieractwo takich różnych, muzeum nie miało by teraz takich eksponatów, gdyż o nie trudno, nawet u samego pana Rafałko.
Data dodania: 18 sierpnia 2011
Datowanie przedmiotu: 1988
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 375 razy od 18 sierpnia 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.